Skip to content
Додому / БЮДЖЕТ ОТГ / Розпорядчі документи / Звернення голови Високопільської селищної ради
Звернення голови Високопільської селищної ради Друк
П'ятниця, 26 лютого 2021, 10:46

Шановні відвідувачі!

       Високопільщина - прадавня українська земля, батьківщина талановитих та працьовитих людей. Яка має цікаву історичну, культурну спадщину, а саме у 1869 році колоністи з Молочанська (Молочної) поселилися на території з центром у колонії Кронау. Німецькі колоністи залишили відчутний слід в історії та культурі нашого краю.

       Територія Високопільської громади цілком відповідає своїй назві, адже розташована на найвищому місці краю. Теплий, посушливий, степовий край, з родючими чорноземами. Спритні працелюбні жителі перетворили степ на квітучі землі. Мальовнича природа вишуканим мереживом оздоблює як саме селище, так і його околиці, надаючи особливої чарівності будь-якої пори року.

       Саме в цьому ви й переконаєтеся, відвідавши цей сайт. Це для вас слушна нагода впізнати один із привабливих куточків Херсонщини: познайомитись із його життям, побачити його краєвиди, поринути в історію, оцінити культурницькі, туристичні можливості. Але наша громада цікава не лише природою та історією - вона має значний економічний потенціал.

       Високопільщина запрошує представників ділових кіл до конструктивної співпраці. Тут ви знайдете надійних партнерів та підтримку селищної влади в реалізації взаємовигідних проектів.

       Щиро рада буду бачити вас у ВисокопільщиніСелищний голова                                                Ганна ШОСТАК-КУЧМЯК

 

 


 


 

Статистика

3168856
CьогодніCьогодні552
ВчораВчора1096
На цьому тижніНа цьому тижні552
У цьому місяціУ цьому місяці19290
З початкуЗ початку3168856

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України