Skip to content
Додому / ВІЙСЬКОВА РОБОТА / Оголошення / Наказ військового комісара: "Про проведення призову громадян на строкову військову службу у квітні-червні 2021 року
Наказ військового комісара: "Про проведення призову громадян на строкову військову службу у квітні-червні 2021 року Друк
Понеділок, 01 березня 2021, 16:19
 
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ 

військового комісара  

Нововоронцовсько-Високопільського об’єднаного районного

територіального центру комплектування та соціальної підтримки

24.02.2021                                 смт Нововоронцовка                                                          № 7

                  

Про проведення призову громадян

на строкову військову службу у

квітні-червні 2021 року

 

            З метою забезпечення організованого проведення в Нововоронцовському та Високопільському районах Херсонської області призову громадян на строкову військову службу, на підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 24 лютого 2021 року № 71 з 01 квітня 2021 року по 30 липня 2021 року проводиться призов громадян на строкову військову службу наказую:

       1. Явці на призовні дільниці Нововоронцовського та Високопільського районів Херсонської області для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2003 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народились у 1994-2001 рр., у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову у військову службу з різних обставин.

       2. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу у Нововоронцовському районі зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: Херсонська область, смт Нововоронцовка, вул. Воронцова, 43 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках.

       Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу у Високопільському районі зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: Херсонська область, смт Високопілля, вул. Горького, 3 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках.

        Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу зобов’язані прибути до Нововоронцовсько-Високопільського об'єднаного районного центру комплектування та соціальної підтримки не пізніше “10” травня 2021 року, та мати при собі документи, що засвідчують особу.

        3. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Нововоронцовського і Високопільського районів, зобов’язані негайно повернутись до місця постійного проживання та з’явитись у Нововоронцовсько-Високопільського об'єднаного районного центру комплектування та соціальної підтримки для проходження призовної комісії.

        4. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

        5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до Нововоронцовсько-Високопільського об'єднаного районного центру комплектування та соціальної підтримки, несуть відповідальність згідно з законодавством.

                                                          Військовий комісар

                                                          Нововоронцовсько-Високопільського об’єднаного районного

                                                          територіального центру комплектування та соціальної підтримки

                                                          підполковник                                                           С. ГАПОНОВ

 

 


 


 

Статистика

3169837
CьогодніCьогодні723
ВчораВчора810
На цьому тижніНа цьому тижні1533
У цьому місяціУ цьому місяці20271
З початкуЗ початку3169837

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України