Skip to content
Додому
Анонс вебінару «Щеплення дітей з інвалідністю» Друк
Понеділок, 15 березня 2021, 16:30

Анонс вебінару «Щеплення дітей з інвалідністю»

        Багато хто з батьків хвилюється, приймаючи рішення про вакцинацію своїх дітей. Авжеж, у вирії інформації про щеплення немало міфів та страшилок. Найбільш чутливі до цих питань батьки діток з інвалідністю. Ми розуміємо батьківські емоції, оскільки в першу чергу, нами рухає
бажання захистити здоров’я дітей. Щоб допомогти батькам дітей з інвалідністю розвіяти сумніви щодо щеплень, ГО «Батьки за вакцинацію» проводить вебінар «Щеплення дітей з інвалідністю» за сприяння Херсонської обласної державної адміністрації в межах проєкту «Посилення стійкості громад у Херсонській області», що реалізується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Великої Британії наданої через Британське посольство в Україні.

        Наші експерти – фахівці з імунопрофілактики та досвідчені батьки, під час двох онлайн вебінарів дадуть відповіді на актуальні та бентежні запитання батьків, допоможуть розібратися з міфами та страшилками та надихнуть батьків на нові кроки заради здоров’я їхніх діток. 

       Спікери вебінару:

  •  - Федір Лапій, голова правління ГО «Батьки за вакцинацію», к.м.н., доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО ім.Шупика, голова Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики.
  •  - Ірина Андріяш, одна з засновниць ГО «Батьки за вакцинацію», мати двох синів, яка пройшла шлях від упередженого ставлення щодо щеплень до свідомої активної підтримки вакцинопрофілактики.
  •  Модератор вебінару: - Ірина Волошина, лікар, консультантка ПРООН 

Реєстрація: https://forms.gle/KLQbmjc5vDkrYmLu9
Дата: 18 березня 2021
Час: 14:00-16:30
Участь у вебінарі безкоштовна. Долучайтеся!

 

 


 


 

Статистика

3169775
CьогодніCьогодні661
ВчораВчора810
На цьому тижніНа цьому тижні1471
У цьому місяціУ цьому місяці20209
З початкуЗ початку3169775

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України