Skip to content
Додому / НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ / РІШЕННЯ РАДИ / Рішення сесій минулих скликань / Рішення 2012 року / Рішення № 504 "Про Програму розвитку дорожнього руху та його безпеки на 2013 – 2016 рік"
Рішення № 504 "Про Програму розвитку дорожнього руху та його безпеки на 2013 – 2016 рік" Друк
Неділя, 03 лютого 2013, 20:46

Високопільська селищна рада
Високопільського району Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я
ХХІХ сесії селищної ради VІ скликання

від 21 грудня 2012 року                         № 504

Про Програму розвитку дорожнього
руху та його безпеки на 2013 – 2016 рік

З метою вирішення проблеми забезпечення безпеки дорожнього руху, збереження здоров’я громадян, запобігання дорожньому травматизму, зміцнення дисципліни на вулицях селища, поліпшення експлуатаційного стану доріг, відповідно за Закону Україні «Про дорожній рух», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія селищної ради

 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму розвитку дорожнього руху та його безпеки на 2013 – 2016 рік.
  2. Фінансове забезпечення Програми здійснювати за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів та з інших джерел, не заборонених законодавством.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення, зв’язків з об’єднаннями громадян, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту

Селищний голова                                   Р.М. Застава

 

Додаток
до рішення ХХІХ сесії селищної VІ скликання
від 21 грудня 2012 року №504

 

Програма розвитку дорожнього руху та його безпеки

на 2013-2016 рік

 

I. Загальна частина

 

В умовах прискорення темпів автомобілізації, високої інтенсивності дорожнього руху особливої уваги потребує проблема забезпечення безпеки дорожнього руху, вирішення якої спрямоване на збереження і здоров’я громадян. Незважаючи на заходи, що проводяться відділенням ДАІ, організаціями селища щодо забезпечення безпеки дорожнього руху ситуація з аварійністю на шляхах залишається складною. Основними причинами, що впливають на стан аварійності є значне збільшення транспортних засобів та інтенсивності руху на дорогах та вулицях селища, невідповідність їх геометричних параметрів вимогам норм, правил та стандартів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, наявність ямковості та розрушень покриття проїзної частини, відсутність облаштованих тротуарів на більшості вулиць селища, недостатня кількість дорожніх знаків. Низькою залишається дисципліна учасників дорожнього руху. Поява на ринку транспортних послуг приватних перевізників, які не мають профільної освіти та досвіду організацій перевезень, погіршує стан безпеки на дорогах.

Підприємствами, установами, організаціями не в повному обсязі виконуються вимоги Закону України «Про дорожній рух» в частині навчання населення безпечній поведінці на вулицях та дорогах. На стан аварійності в селищі також впливає і слабка матеріально-технічна база ДАІ, мала чисельність особового складу.

 

II. Мета Програми

 

Селищна Програма розвитку дорожнього руху та його безпеки на 2013 -2016 р. спрямована на запобігання дорожньому травматизму, вжиття заходів щодо усунення причин та умов, які сприяють аварійності на дорогах, зміцнення дисципліни на вулицях селища, посилення безпеки дорожнього руху, поліпшення експлуатаційного стану доріг, вулиць, залізничних переїздів, вивчення та дотримання всіма громадянами Правил дорожнього руху, захисту життя і здоров’я його учасників, профілактику та попередження злочинності, пов’язаної з транспортними засобами, досягнення належного рівня фінансового і матеріально-технічного забезпечення у сфері безпеки дорожнього руху.

 

ІІІ. Завдання та очікувані результати реалізації Програми

 

Для реалізації Програми, розроблено заходи спрямовані на удосконалення роботи відповідних служб, усунення причин виникнення ДТП, підвищення якості допомоги потерпілим у ДТП. Реалізація заходів може бути досягнута за умов:

–        проведення систематичних перевірок виконання вимог законодавства в частині забезпечення безпеки дорожнього руху;

–        формування у різних груп учасників дорожнього руху усвідомлення необхідності дотримання належної дисципліни та удосконалення процесу навчання правил поведінки на дорогах;

–        підготовки та випуск спеціалізованих програм на базі використання існуючих систем радіотрансляції та телебачення, газет, розповсюдження друкованої продукції з питань безпеки дорожнього руху;

–        проведення у належний стан доріг, вулиць, залізничних переїздів;

–        розроблення та впровадження комплексних схем організацій дорожнього руху на вулично-шляховій мережі селища для запобігання виникненню місць концентрації ДТП і затримки руху автотранспорту на перехрестях.

–        визначення  пішохідних зон в селищі Високопілля.

 

 

ІV. Фінансове забезпечення Програми, організація управління і контролю заходам її виконання.

Фінансування заходів програми передбачається здійснювати за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів, власних коштів підприємств, позабюджетних та інших фондів, та з інших джерел незаборонених законодавством. Система фінансового забезпечення повинна створити стабільні умови для вдосконалення безпеки дорожнього руху, забезпечення безпечних і комфортних умов руху та вулично-дорожній мережі.

 

 

 


 


 

Статистика

3168973
CьогодніCьогодні669
ВчораВчора1096
На цьому тижніНа цьому тижні669
У цьому місяціУ цьому місяці19407
З початкуЗ початку3168973

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України