Skip to content
Додому / НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ / РАДА / РІШЕННЯ РАДИ / Рішення сесій минулих скликань / Рішення 2011 року / Національний проєкт «Ноутбук кожному вчителю»
Національний проєкт «Ноутбук кожному вчителю» Друк
П'ятниця, 24 грудня 2021, 13:45

       З метою забезпечення ефективних заходів, спрямованих на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти, Міністерство освіти і науки України та Міністерство цифрової трансформації України для організації дистанційного навчання, інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання придбало ноутбуки для педагогічних працівників комунальних закладів загальної середньої освіти та їх філій.

       Основною метою спрямування відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам є забезпечення технічних можливостей педагогічним працівникам для належної організації здобуття загальної середньої освіти, зокрема в умовах запровадження карантинних обмежень та встановлення заборони на відвідування закладів освіти її здобувачами. Відповідно, усі придбані ноутбуки мають активно та постійно використовуватися педагогічними працівниками в освітньому процесі.

       21 грудня в м. Берислав урочисто вручено Високопільській селищній раді 33 сучасні ноутбуки за національним проєктом «Ноутбук кожному вчителю». Тепер вчителі навчальних предметів таких освітніх галузей: мовно-літературної, математичної, природничої, соціальної і здоров’язбережувальної, громадянської та історичної, інформатичної зможуть повноцінно та якісно надавати освітні послуги.

 

 

 


 


 

Статистика

4089895
CьогодніCьогодні665
ВчораВчора1446
На цьому тижніНа цьому тижні7619
У цьому місяціУ цьому місяці42248
З початкуЗ початку4089895

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Високопільська лікарня

 

logo crl 210

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Добровільна пожежна охорона

 

Нормативна база

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України