Skip to content
Додому Територія (знайомство) Благоустрій Спорт для всіх – спільна турбота у Високопіллі
Спорт для всіх – спільна турбота у Високопіллі Друк
Понеділок, 22 квітня 2013, 11:13


З 1 квітня на Високопільщині оголошено Всеукраїнський місячник з упорядкування спортивних та дитячих майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота». В усіх освітніх закладах району проведено моніторинг матеріально-технічного стану майданчиків. За його результатами, заплановано оновлення та ремонт застарілих спортивних споруд.

Головою районної державної адміністрації Віталієм Кучеруком ініційовано 18 квітня упорядкування районного футбольного поля в смт Високопілля.У суботнику взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Урбанська, голова громадської ради при районній державній адміністрації, депутат селищної ради Наталія Гончаренко, завідувач сектора у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Вікторія Коперко, директор Високопільського районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Раїса Чередніченко, голова районної федерації футболу Іван Нойок, педагогічний та учнівський колективи КЗ «Високопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів» та КЗ «Високопільська школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість».

У ході проведеної роботи облаштовано територію стадіону, прибрано сміття та сухостій, зроблено розмітку.

На завершення суботника голова районної державної адміністрації Віталій Кучерук спільно з головою громадської ради при районній державній адміністрації, депутатом селищної ради Наталією Гончаренко та учнівською молоддю посадили берізки

На сьогодні в районі упорядковано та приведено до належного рівня 20 футбольних полів, 37 майданчиків, 14 майданчиків з тренажерним обладнанням що становить 77% від усіх спортивних споруд.

 

http://visokopilsk-vlada.ks.ua

 

Додати коментар


 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

Статистика

1152521
CьогодніCьогодні1625
ВчораВчора1534
На цьому тижніНа цьому тижні3159
У цьому місяціУ цьому місяці22869
З початкуЗ початку1152521

Besthosting


Найновіше