Skip to content
Додому Територія (знайомство) Благоустрій Бережіть світлу пам'ять про близьких

ІНФОРМАЦІЯ

Високопільська селищна ради Високопільський район  Херсонської області

повідомляє про оголошення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою,

якого буде залучено до виготовлення землевпорядної документації , а саме технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське  Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області

 

Місце знаходження земельної ділянки (адреса)

74000, Херсонська  обл.,

Високопільський район

Високопільська селищна рада.

 

Мета проведення робіт із землеустрою – виготовлення та погодження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області .

Вимоги: виготовлення та погодження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області .

- Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою та грошової оцінки" із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

  • заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою та оцінки земель з зазначенням контактних даних, засобів зв’язку, адреси електронної пошти;
  • копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);
  • згода на обробку персональних даних (для претендента - фізичної особи - підприємця);
  • копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);
  • копія(ї) ліцензії(й)/сертифіката на проведення робіт із землеустрою та оцінки земель;
  • письмова інформація щодо досвіду роботи претендента, завірена претендентом (кількість виготовлених проектів відведення земельних ділянок, бажано за останні 24 місяці), кваліфікації та досвіду роботи фахівців, які залучаються ним до виконання робіт із землеустрою
  • проект завдання на виконання послуг з виконання робіт (для претендента на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою), у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях),

Документи приймаються за адресою: 74000, Херсонська область, смт. Високопілля, вул. Визволителів 112, 3(третій) поверх, приймальна селищного голови  у 30-ти денний термін з моменту опублікування інформаційного повідомлення.

Конкурс відбудеться за адресою: Херсонська обл., смт. Високопілля, вул. Визволителів, буд. 112, в кабінеті селищного  голови о 10:00 год  05 червня 2019 року.

Телефон для довідок: (05535) ) 2-16-88

Бережіть світлу пам'ять про близьких Друк
Четвер, 13 червня 2013, 23:00

У багатьох селах та містечках нашої області кладовища та захоронення загиблих у роки Громадянської та у Великої Вітчизняної війнах приведені в належний стан. Про це потурбувалися не лише місцева влада, жителі, керівники сільгосппідприємств, фермери,підприємці, а й учнівська та студентська молодь – всі, кому не байдуже, який вигляд мають священні для кожного з нас місця. Не слід забувати й про те, що кожну людину не обмине остання життєва дорога. Від неї нікому не вдасться відкупитися ні шелестом купюр, ні іншими земними благами. І тому, в міру своїх сил та можливостей, ми не повинні не допустити зневаги, антисанітарії та вандалізму. Як не прикро, інколи любителі легкої наживи навіть посягають на хрести та пам’ятники, а деякі власники домоволодінь серед білої днини домашній непотріб зносять та звозять поближче до кладовищ. Ці та інші негідні вчинки не вкладаються ні в які рамки, але поки що мають місце в нашому житті.

Так склалися цього (21.05.2013р. ред.) спекотного дня, що кореспондент та два середніх років мешканці селища Високопілля, котрі побажали, аби їхні прізвища не називали в газеті, з самого серця містечка пройшли пішки 1,5 кілометра до нового кладовища. А напередодні вранці автор побував на прийомі в селищного голови Руслана Застави. Та, на жаль, предметної розмови не відбулося через поважну причину :він поспішав на сесію. Однак, навіть із кількох фраз стало зрозуміло, що голова не приховує проблем, а навпаки, старається змінити ситуацію з благоустроєм містечка, але не вистачає техніки і коштів,заважає байдужість та інертність деяких жителів.

До речі, цього ж дня на сесії Високопільської селищної ради таки було поставлено питання руба про санітарну очистку двох кладовищ та прилеглих до них місцин.

 

Нове високопільське кладовище не окинути оком. З кожним роком тут з’являється більше свіжих поховань. Але не змінюється на краще сам його вигляд. Святе для тисяч жителів місце, і не тільки, так і не змогли загородити, багато могил не доглянуті, а також сюди не підведена вода. Центральний вхід не один рік відлякує страхітливою руїною: напевне її давно слід стерти з лиця землі. Цього дня ми так і не побачили доглядача, котрий би дбав про чистоту й порядок тут. Як повідали попутники, а потім й інші місцеві жителі,його взагалі тут нема.

Кореспондент цікавився в жителів селища, як вони оцінюють стан нового та старого кладовищ. Деякі міні – інтерв’ю подаємо нижче.

- У селі Князівці, яке входить до Високопільської селищної ради, на цвинтарі більше порядку, ніж тут, - висловив думку Іван Цалінський. –  Не так просто найняти людей, аби викопати могилу. А про трактор годі й говорити. У нашому маленькому селі ми завжди готові прийти один одному на виручку.

- Наше старе кладовище було огороджене металевою сіткою, але згодом від неї залишилася одна згадка, -  зі жалем сказав житель райцентру Андрій Борис. – Щоправда, стоять ворота, але й до них колись може дійти черга. Соромно за тих жителів, котрі до кладовища зносять і звозять сміття. Питається, куди дивляться народні обранці?! До селищного голови Руслана Застави особливих претензій не маю: він старається вирішувати проблеми. Але ж і самі мешканці самоусунулися від благоустрою садиб, вулиць, місць поховань. Чужий дядя за нас нічого не зробить.

 

Свої побажання владі висловив і ветеран праці наш багатолітній читач Григорій Мануйленко: «Ми  чомусь забуваємо про те, що нашим останньою  гаванню в земному житті стануть не багаті хороми, а кладовища. Чому, як слід, не доглядаємо за похованнями рідних та близьких, чужими могилами, не боремося з карантинними рослинами, перетворили святе місце на смітник? На мою думку, в першу чергу необхідно добре впорядкувати місця захоронень, а не допускати, аби ховали там, де кому заманеться. Якщо далі так піде, то на новому кладовищі ніде буде ховати покійників. Я аніскілечки не перебільшую. Селищному голові Руслану Заставі та депутатам треба більше уваги приділяти кладовищам, аби змінили своє обличчя. І на посаді доглядача не варто економити, бо це може обійтися ще дорожче».

Гадаємо, цього досить, аби депутати та жителі Високопілля приділяли постійну, а не епізодичну увагу місцям, де сплять вічним сном їхні рідні та близькі, герої війни та невинно убієнні мирні жителі в роки фашистської окупації та в афганському пеклі війни. І хоча не прийнято вголос про це говорити, але кладовище – одна з візиток кожного населеного пункту. По ньому судять, як сельчани бережуть світлу пам'ять про тих людей, з якими ще вчора порівну ділили радості й печалі.

І хай ніколи чортополохом не заростають стежки до пам’ятників та хрестів. Інакше ми ризикуємо втратити найсвятіше, що в наших серцях.

Микола ГУРЕПКО,
спеціальний кореспондент Херсонської обласної газети
«Новий день» - для сайту Високопілля.

 

Додати коментар


 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1644279
CьогодніCьогодні157
ВчораВчора1159
На цьому тижніНа цьому тижні1316
У цьому місяціУ цьому місяці45934
З початкуЗ початку1644279

Besthosting