Skip to content
Додому / НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ / Програми / ПРОГРАМА поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2013 – 2014 роки
ПРОГРАМА поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2013 – 2014 роки Друк
Четвер, 23 травня 2013, 12:27

Додаток

до рішення ХХХІІ сесії селищної ради VІ скликання від  31.01.2013 року №534

 

 

ПРОГРАМА

поліпшення життєзабезпечення, реабілітації,  соціального захисту людей

похилого віку та інвалідів на 2013 – 2014 роки

 

Основна мета програми – поліпшення життєзабезпечення, реабілітації,  соціального захисту людей похилого віку та інвалідів, створення для них належних умов життя, виховання у молодого покоління поваги до ветеранів та людей похилого віку.

Програма передбачає координацію дій органів державної влади, громадських і ветеранських організацій у роботі за такими напрямками:

 

І. Поліпшення житлово-побутових умов людей похилого віку та інвалідів.

1. Проводити обстеження умов життя людей похилого віку та інвалідів, звернути особливу увагу на одиноких людей похилого віку та інвалідів.

Соцпрацівники УСПЗН

Виконком, ветеранська організація

Протягом року

2. Проводити практику обслуговування соціальними працівниками одиноких непрацездатних громадян вдома за рахунок бюджетних коштів, благодійної діяльності  підприємств, господарств, комерційних структур.

Соцпрацівники УСПЗН

Виконком

Протягом року

3. Рекомендувати трудовим колективам підприємств, організацій, установ, комерційних структур взяти під опіку пенсіонерів з числа колишніх працівників, забезпечувати їх пільговими путівками в санаторії, будинки відпочинку, пансіонати, профілакторії. Поновити практику надання матеріальної допомоги ветеранам праці, які працювали в цих колективах.

Керівники підприємств, організацій, установ усіх форм власності

Рада ветеранів

2013 – 2014 роки

4. Сприяти організації роботи щодо безоплатного харчування людей похилого віку, одиноких непрацездатних громадян, які його потребують.

УСПЗН

Виконком

2013 – 2014 роки

5. Забезпечувати своєчасне надходження коштів до Пенсійного фонду.

Бухгалтерія селищної ради

Щомісячно

6. Передбачити у місцевому бюджеті додаткові кошти на оплату ритуальних послуг при похованні осіб, які мають особливі та трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій.

Бухгалтерія селищної ради

І квартал 2013 року

7. Забезпечувати надання ветеранам війни та праці пільг в оплаті житлово-комунальних послуг та субсидій у межах встановлених норм споживання.

Виконком спільно з УСПЗН за потребою

8. Забезпечувати позачергове оформлення документів на призначення субсидій на житлово-комунальні послуги, тверде та рідке паливо ветеранам війни і праці, одиноким непрацездатним громадянам, які мають на це право.

Виконком спільно з УСПЗН за потребою

9. Забезпечувати безумовне виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо надання безоплатного проїзду ветеранам війни по потребі автомобільним транспортом загального користування в межах району.

Виконком спільно з УСПЗН 2013 – 2014 роки

ІІ. Організація медичного обслуговування ветеранів

1. Здійснювати у всіх лікувальних закладах, аптеках позачергове обслуговування ветеранів війни і праці.

ТМО, ФАПи
2013 – 2014 роки

2. Сприяти здійсненню виїздів лікарських бригад на села для надання медичної допомоги сільським ветеранам. Забезпечувати бригади автотранспортом.

Виконком спільно з ТМО

Протягом року

 

ІІІ. Організація торгового і побутового обслуговування ветеранів

1. Передбачити в місцевому бюджеті кошти для відшкодування збитків підприємствам торгівлі, які будуть визначені для обслуговування ветеранів та вдів загиблих воїнів, щодо продажу продовольчих та непродовольчих товарів без торгівельної надбавки за цінами постачальника.

Виконком спільно з фінансовим управлінням РДА
2013 – 2014 роки

2. При затверджені бюджету передбачити кошти на ремонт складної побутової техніки на пільгових умовах ветеранам війни та праці, інвалідам, одиноким непрацездатним громадянам.

Виконком спільно з фінансовим управлінням РДА

2013 – 2014 роки

 

ІV. Захист прав ветеранів на трудову діяльність

1. Створювати умови для ведення ветеранами особистих господарств, присадибних і садово-огородніх ділянок, надавати можливість та стимулювати утримання тварин і птиці.

Виконком спільно з УСПЗН

Протягом року

2. Проводити постійну роботу по вивченню та увічненню імен загиблих воїнів у роки війни на підвідомчій території.

Працівники краєзнавчого музею з залученням школи, гімназії

Протягом року

3. У режимі безкоштовного використання практикувати в роботі з ветеранами та людьми похилого віку, інвалідами, видачу додому книг, газет, журналів та документів підвищеного кошту із фонду читацьких залів ветеранам, що не мають можливості особисто відвідувати бібліотеки.

Бібліотеки селищної ради

Протягом року

4. Продовжувати організацію при закладах культури, клубного типу різноманітні угрупування за інтересами, колективів художньої самодіяльності, клубів ветеранів війни та праці. В свята пам’ятних дат проводити для них благодійні акції, вечори, родинні свята. Придбання феєрверків,  святкових атрибутів, квітів, харчових пайків ветеранам війни.

Сільський клуб, БК

Школи-садки

Протягом року

V. Фінансове забезпечення програми

1. Забезпечувати фінансування програмних заходів.

При формуванні місцевого бюджету

2013 року та в разі перевиконання

дохідної частини бюджету

 

 


 


 

Статистика

3169814
CьогодніCьогодні700
ВчораВчора810
На цьому тижніНа цьому тижні1510
У цьому місяціУ цьому місяці20248
З початкуЗ початку3169814

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України