Skip to content
Додому Територія (знайомство) Благоустрій Про роботу адміністративної комісії Високопільської селищної ради
Про роботу адміністративної комісії Високопільської селищної ради Друк
П'ятниця, 20 вересня 2013, 08:56

В вересні місяці 2013 року адміністративна комісія Високопільської селищної ради розглянула 17 протоколів і до 16 із  них  був застосований  штраф.

Мешканці селища Високопілля, сіл Князівка, Тополине, Потьомкіне частіше всього порушують ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів». До цієї статті були прийняті «Правила благоустрою населених пунктів» Високопільської селищної ради": утримання в належному  технічному, санітарному стані садиб та прибудинкової території, не допущення  заростання  відповідної території бур’янами, чагарниками, захаращення її будівельними матеріалами та сміттям…

При порушенні цих правил складаються протоколи.

 

За таке адміністративне  правопорушення  законодавством передбачено штраф від 340 до 1360 грн. для громадян та від 850 до 1700 грн. для юридичних осіб.

Трапляються непоодинокі випадки  порушення ст. 156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами».

Зокрема, продавця одного з магазинів було оштрафовано на 510 гривень за продаж алкогольного напою неповнолітній особі. З пояснень останнього вбачається, що по зовнішньому  виду не можна визначити вік особи.

Беручи до уваги ст. 11  КУпАП «Адміністративне правопорушення визнається вчиненим з необережності, коли особа, яка його вчинила, передбачала можливість настання шкідливих наслідків своєї дії чи бездіяльності, але легковажно розраховувала на їх відвернення або не передбачала можливості настання таких наслідків, хоч повинна була і могла їх передбачити».

Комісія  в таких ситуаціях рекомендує  продавцям  вимагати паспорт.

Якщо людина потрапляє до нас з першим порушенням,   то ми намагаємося накладати мінімальний штраф, роз’яснюючи при цьому, що при повторному правопорушенні штраф буде збільшений.

Всього на адміністративних правопорушників за цей період було накладено штрафів на суму 5950 грн.

Спеціаліст з юридичних питань
виконавчого аппарату Високопільської
селищної ради; член адміністративної комісії
Яна Куцевол

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

2764922
CьогодніCьогодні829
ВчораВчора1830
На цьому тижніНа цьому тижні5576
У цьому місяціУ цьому місяці5576
З початкуЗ початку2764922

Besthosting


Найпопулярніші