Skip to content
Додому / Безпека життя
Безпека життя
Природні явища як фактор небезпеки на виробництві Друк
Четвер, 05 листопада 2020, 09:32

Природні явища

як фактор небезпеки на виробництві

Глобальна зміна клімату є однією з найгостріших екологічних проблем, яка стоїть перед людством. Найбільш помітним наслідком зміни клімату, у нашому південному регіоні України, є різке потепління та надзвичайні ситуації такі як: сильні шторми, урагани, зливи, грози. Що спонукає при таких складних погодних умовах роботодавців та працівників звернути особливу увагу на безпеку праці.

Однією із основних ознак виникнення сильних вітрів, шквалів, ураганів, буревіїв і смерчів є: різке падіння атмосферного тиску і посилення швидкості вітру, шторми. Такі природні явища це стихійне лихо, яке виникає в будь-яку пору року. На сучасному науковому рівні синоптикам вдається попереджати про них завчасно.

Небезпека для працівників підприємств, установ, організацій при таких природних явищах, полягає в руйнуванні споруд, ліній електропередач, наземних трубопроводів, а також ураження людей уламками зруйнованих споруд, уламками скла, що летять з великою швидкістю.

Тому, з метою запобігання виробничого травматизму під час складних погодних умовах роботодавцям необхідно проінформувати працівників підприємств, установ, організацій щодо вжиття заходів для організації безпечного виконання робіт в умовах ускладненої погодної ситуації. При небезпечних погодних явищах, для запобігання та зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій, які можуть викликати загибель або травмування працівників, керівникам слід звернути особливу увагу на:

Детальніше...
 
Про затвердження Положення про Уповноважену особу (координатора) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Високопільської селищної ради Друк
Четвер, 11 червня 2020, 16:16


ВИСОКОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

від 09 червня 2020 року                          № 96

Про затвердження Положення про 
Уповноважену особу (координатора) з питань
забезпечення рівних прав та можливостей жінок
і чоловіків в Високопільської селищної ради

Відповідно до пункту 20 частини четвертої статті 42, частини восьмої статті 59, частини першої статті 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини другої статті 12 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»:

1.  Затвердити Положення про Уповноважену особу (координатора) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у Високопільській селищній раді (додається).

2.  Відділу соціальної інфраструктури Високопільської селищної ради забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному веб-сайті.

3.  Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                          Руслан ЗАСТАВА

Детальніше...
 
Про визначення Уповноваженої особи (координатора) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у Високопільській селищній раді Друк
Четвер, 11 червня 2020, 16:13


ВИСОКОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

від 09 червня  2020  року      № 95

 

Про визначення Уповноваженої особи
(координатора) з питань забезпечення
рівних прав та можливостей жінок і чоловіків
у Високопільській селищній раді

Відповідно до частини другої статті 12 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»:

1.  Покласти виконання обов’язків Уповноваженої особи (координатора) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на заступника селищного голови.

2.  Відділу соціальної інфраструктури Високопільської селищної ради забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному веб-сайті.

3.  Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                          Руслан ЗАСТАВА

 

 
День охорони праці в Україні у 2020 році. Друк
Четвер, 23 квітня 2020, 08:14

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006, щороку 28 квітня, у  Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року він присвячений боротьбі з пандемією смертельно небезпечної недуги коронавірусної хвороби COVID-19, яка сьогодні вже панує у всьому світі та проходить під девізом: “ЗУПИНИМО ПАНДЕМІЮ: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя”.

З метою належного відзначення організаційний комітет з підготовки та проведення у 2020 році Дня охорони праці в Україні за участі представників Держпраці, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Міжнародної організації праці в Україні, Фонду соціального страхування України та організацій профспілок і роботодавців опрацював Звернення до органів державної влади, місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій з нагоди Дня охорони праці в Україні.

Рекомендуємо під час організації відзначення Дня охорони праці використовувати підготовлений Міжнародною організацією праці Контрольний перелік заходів, що є важливим елементом профілактики і пом’якшення наслідків поширення коронавірусної інфекції на робочому місці, та постер до Дня охорони праці,  що додаються.

Організаційний комітет

 
Видача та оплата листків непрацездатності в умовах карантину Друк
Середа, 15 квітня 2020, 05:09

Видача та оплата листків непрацездатності в умовах карантину

Всі виплати за лікарняними у період надзвичайної ситуації, пов'язаної з COVID-19, здійснюватимуться Фондом соціального страхування України у повному обсязі. У разі хвороби, пов'язаної з інфекційною хворобою              COVID-19, застрахованій особі Фонд оплачує листок непрацездатності, починаючи з шостого дня і до повного одужання. У разі захворювання дитини віком до 14 років лікарняний отримує один із працюючих батьків. У такому випадку Фонд оплачує лікарняний листок, починаючи з першого дня до одужання, але не більше 14 календарних днів. Однак якщо дитина знаходиться в стаціонарі, цього обмеження немає.

Особливий порядок видачі листків непрацездатності під час карантину передбачено розділом 5 Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом МОЗ від 13.11.2001 р. № 455 (далі - Інструкція).

Відповідно до розділу 5 Інструкції право на отримання та оплату листків з тимчасової непрацездатності мають особи робота, яких пов'язана з обслуговуванням населення, якщо:

- ці особи були в контакті з інфекційними хворими або є бактеріоносіями;

- у разі неможливості здійснення тимчасового переведення цих осіб за їх згодою на іншу роботу, не пов'язану з ризиком поширення інфекційних хвороб.

У такому випадку листок непрацездатності видається інфекціоністом або лікуючим лікарем згідно з висновком лікаря-епідеміолога територіальної СЕС. В листку непрацездатності в розділі "причини непрацездатності" підкреслюється: "контакт з хворими на інфекційні захворювання та бактеріоносійство – 6".

Цей листок непрацездатності оплачується Фондом з першого дня і за весь час відсутності на роботі працівника з цієї причини.

Особам, на період перебування в спеціалізованих закладах охорони здоров'я, а також  на самоізоляції під контролем у зв'язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19),  а також локалізацію та ліквідацію її спалахів та епідемій будуть виплачувати допомогу по тимчасовій непрацездатності (лікарняні) у розмірі 50% середньої заробітної плати (доходу) незалежно від страхового стажу.

 

Начальник відділення                                                         С.В.Діденко

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 11

 


 


 

Статистика

3877128
CьогодніCьогодні1647
ВчораВчора2013
На цьому тижніНа цьому тижні1647
У цьому місяціУ цьому місяці32134
З початкуЗ початку3877128

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Високопільська лікарня

 

logo crl 210

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Добровільна пожежна охорона

 

Нормативна база

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України