Skip to content
Додому Безпека життя
Безпека життя
Навчання з питань охорони праці - гарантія збереження здоров’я працюючих Друк
Середа, 11 лютого 2015, 11:02

Конституцією України закріплено право кожної людини на працю в належних, безпечних та здорових умовах. Прикро констатувати, та все ж не завжди закон спрацьовує, тому виробничий травматизм присутній в нашому житті. В Україні тільки за 2014 рік кількість потерпілих на виробництві склала 10185 чол., з них - 1125 випадків –смертельних. Переважна більшість травмованих – молоді люди.

Чи можливо запобігти нещасному випадку на виробництві?

Чи можливо досягти “нульового” травматизму?

Яка галузь є “лідером” виробничих травм?

Чому на виробництві найчастіше травмуються люди віком до 35 років?

Ці питання постійно хвилюють працівників відділення  Фонду. Зрозуміло, що для їх вирішення необхідно докласти дуже багато зусиль.

По-перше, підвищити відповідальність роботодавців: виключити формальний підхід до проведення навчання з питань охорони праці, медоглядів, інструктажів на підприємствах і багато інших факторів, які роботодавець міг би усунути. Прагнення роботодавців отримати прибуток будь-якою ціною породжує бажання економити абсолютно на всьому, і найчастіше на заходах, призначених для забезпечення нешкідливих умов праці. Намагаючись таким чином заощадити кошти, в результаті наражають на небезпеку здоров’я і життя працівників.

 
28 квітня – Всесвітній день охорони праці Друк
Четвер, 17 квітня 2014, 13:48

Девіз 2014 року – Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві

ЗВЕРНЕННЯ

Організаційного комітету з підготовки та проведення у  2014 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до центральних та місцевих органів виконавчої влади,  Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 «Про День охорони праці» в Україні було підтримано ініціативу Міжнародної організації праці з відзначення 28 квітня Всесвітнього дня охорони праці.

Основною метою цього заходу є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві.

 
Навчання керівників та спеціалістів з питань охорони праці Друк
Середа, 23 жовтня 2013, 04:22

З метою проведення профілактичних заходів спрямованих на  усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, попередження виробничого травматизму, з 14 по 18 жовтня 2013 року у Високопільському району, за рахунок коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві,  пройшли навчання та підвищили рівень знань з охорони праці група керівників та спеціалістів, відповідальних за стан охорони праці в кількості 30 чоловік.

 
28 квітня – Всесвітній день охорони праці Друк
Понеділок, 15 квітня 2013, 09:03

Девіз 2013 року – Запобігання професійним захворюванням

ЗВЕРНЕННЯ 
Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2013 році
заходів з нагоди
Дня охорони праці в Україні

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

За ініціативою Міжнародної організації праці (МОП) для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці. Україна відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685 також відмічає цю дату.

Метою заходу є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб'єктів господарювання, громадських організацій до проблеми збереження життя і здоров’я працівників та культури охорони праці в Україні.

 
Вас вкусив чийсь собака і ви не знаєте як діяти? Друк
Понеділок, 18 березня 2013, 21:07

Вас вкусив чийсь собака і ви не знаєте як діяти?
Пропонуємо наступний порядок
вирішення даного питання!

 

Глєбов Роман

Страх перед собаками вже давно не є чимсь новим. Особливо лячно стає тоді, коли господарі вигулюють великих бійцівських чи службових собак без намордника, а то й взагалі без повідця. Тому й не дивно, що така необережність господарів собак призводить до небажаних болючих укусів простих перехожих. Якщо Вас покусав такий собака – не зневіряйтеся і починайте діяти! Ми пропонуємо наступний порядок дій:

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 6

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Статистика

1251710
CьогодніCьогодні305
ВчораВчора507
На цьому тижніНа цьому тижні2944
У цьому місяціУ цьому місяці11102
З початкуЗ початку1251710

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші