Skip to content
Додому / Новини громади
Новини громади
РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ Друк
Вівторок, 12 жовтня 2021, 14:22

Відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантних посад        

Високопільська селищна рада повідомляє, що 08 жовтня 2021 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантних посад посадових осіб Високопільської селищної ради:                           .
        1) начальника відділу соціальної інфраструктури;

2) головного спеціаліста з земельних питань відділу архітектури та містобудування, земельних питань та агропромислового комплексу (2 штатні одиниці).

        За результатами проведеного іспиту переможцями конкурсу стали:

1) Урбанська Наталія Олександрівна, начальник відділу соціальної інфраструктури;

2) Яцюк Лілія Олексіївна, головний спеціаліст з земельних питань відділу архітектури та містобудування, земельних питань та агропромислового комплексу;

3) Біднина Ігор Олександрович, головний спеціаліст з земельних питань відділу архітектури та містобудування, земельних питань та агропромислового комплексу.

 
Семінар-нарада працівників культури Друк
Середа, 03 лютого 2021, 16:54

culture1

       Культура – сукупність матеріальних і духовних цінностей, створених людством протягом його історії. Культура і суспільство взаємопов’язані елементи. Можливості працівників культури територіальної громади на сьогодні, організація роботи з населенням у сучасному просторі, впровадження нових культурних послуг, нематеріальна культурна спадщина нашого краю, такі та інші питання розглядалися 3 лютого на семінар-нараді у комунальному закладі «Високопільський центр культури та дозвілля».

Детальніше...
 
Покращення надання послуг "Придбання техніки та обладнання для покращення послуги водопостачання у Високопільській ОТГ" Друк
Понеділок, 28 грудня 2020, 13:54

В рамках проекту "Придбання техніки та обладнання для покращення послуги водопостачання у Високопільській ОТГ" програма USAID DOBRE придбала для нашої громади трактор МТЗ Беларус 82.1 та причіп 2ПТС-6. 

incollage

 
Завершення капітального ремонту водопровідної мережі с. Новогригорівське Друк
Середа, 23 грудня 2020, 17:06

 

       Завершений капітальний ремонт водопровідної мережі в с. Новогригорівське. Нагадуємо, План удосконалення послуги Водопостачання реалізовується за підтримки програми USAID DOBRE. Програма DOBRE придбала САУ, насоси для сіл Нововознесенське, Новогригорівське, Добрянка та матеріали для капітального ремонту водопровідної мережі в  селах Нововознесенське та Новогригорівське

verygood1

 
Як в Україні захищають права дітей? Друк
Неділя, 07 червня 2020, 19:59

День захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права неповнолітніх, нагода звернути увагу на правові проблеми, з якими стикаються діти. Про це йшлося день під час онлайн пресконференції «Як в Україні захищають права дітей?», що відбулася на базі пресцентру ІА «Укрінформ».

«Міністерство юстиції активно включено у процес як захисту прав дитини, так і укріплення цих прав. Ми є ініціаторами та співавторами законопроєктів, метою яких є захист прав дитини. Це законодавство, дружнє до неповнолітніх, проєкти, які спрямовані на відновне правосуддя, тобто, допомога дітям, які вчинили якесь правопорушення та отримали другий шанс. Це також законопроєкт, відповідно до якого діти зможуть самостійно звертатися за правовою допомогою», – зазначила заступниця Міністра юстиції України Валерія Коломієць.

Міністерство юстиції та система безоплатної правової допомоги проводять багато правопросвітницьких заходів для дітей. Зокрема, лише цього року фахівці системи БПД провели понад 1,3 тис таких заходів, що адаптовані під дітей різних вікових категорій.

«Понад 20 років ЮНІСЕФ підтримує уряд України у поліпшенні політики із захисту дітей. Вже багато результатів досягнуто разом. Зокрема, це пілотування відновного правосуддя для неповнолітніх у конфлікті із законом, приведення законодавства щодо дітей у відповідність до міжнародних стандартів, а також проведення поточних реформ у сфері забезпечення добробуту дітей та інклюзивної освіти», – підкреслила заступниця Голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лора Білл.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 46

 


 


 

Статистика

3881315
CьогодніCьогодні145
ВчораВчора2111
На цьому тижніНа цьому тижні5834
У цьому місяціУ цьому місяці36321
З початкуЗ початку3881315

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Високопільська лікарня

 

logo crl 210

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Добровільна пожежна охорона

 

Нормативна база

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України