Skip to content
Додому Новини селища
Новини громади
"КРИЛА ДЛЯ АНГЕЛА". ДО АКЦІЇ - 8 ДНІВ! Друк
Четвер, 24 травня 2018, 05:05

Привіт всім тим, хто слідкує за подіями по підготовці благодійної акції "Крила для Ангела". Ми дуже сподіваємося, що таких небайдужих людей більшість серед наших односельців. Новини до табору оргкомітету надходять різні. Як і думки людей, щодо того як краще організувати заходи по допомозі Оксані Бедринець. Переважна більшість все розуміє, підтримує і обіцяє посприяти її успішному результату. На жаль, виникла непередбачувана обставина - лікар (це звично для людини будь-якої професії), що відповідає за проведення операції, можливо влітку піде у відпустку. Тому час для нас не біжить, а летить! 
Я щодня отримую підзарядку "батарейок" від спілкування. І підприємці, і місцеві бізнесмени обіцяють не оминути стороною наші плани. Кажуть, що і для них це справа честі. Та більше всього приємно дивують своєю благодійністю люди похилого віку, пенсіонери. Багато хто з них пропонує вже зараз взяти у них гроші. Дехто пояснює це тим, що у нього не вистачить сил щоб дійти до скриньки для пожертвувань, але осторонь такої важливої справи він не може залишитися. А одна бабця заявила, що не дай Бог, вона не доживе і буде себе картати в іншому житті, що не встигне допомогти Ангелочку... Ось такі у нас цікаві і добрі люди. Доброта вона не вимірюється наповненням кишень. Так само і люди не бідні телефонують або при зустрічах дають слово прийти сім'ями і привести із собою родичів та друзів. 

 
ВСІЄЮ ГРОМАДОЮ НА ДОПОМОГУ Друк
Середа, 23 травня 2018, 04:16

Благодійна акція "Крила для Ангела", що спрямована надати допомогу хворій дівчині-сироті Оксані Бедринець набирає обертів. Не буду перераховувати всі події пов'язані з нею. Виділю з поміж інших головну. На благодійний концерт, що проводиться з метою збору коштів на операцію збирається приїхати автобус Оксаниних земляків із Нововознесенського. Мешканці цього села протягом багатьох років допомагають своєї юній землячці. Не залишаються вони осторонь доброчинної акції і цього разу. Як повідомила оргкомітет місцева староста Валентина Черненко, що разом із групою підтримки до Високопілля прибудуть на концерт і учасники програми. Гадаю, що така єдність у нашій громаді надихатиме всіх на позитивне вирішення проблеми. У складанні концертної програми велику допомогу надають працівники Високопільського Центру культури та дозвілля.


Обіцяють фінансову допомогу і у Високопільській селищній раді. У всякому випадку справа, яку разом підтримаємо вже не залишиться непоміченою і ми дійдемо до нашої переможної мети - зберемо необхідні кошти для лікування дівчинки! 
Нагадаю, що передуватиме концерту благодійний ярмарок на якому теж планується збір коштів до загального благодійного "кошика" із виручки під час торгівлі. Відповідальною за цей напрямок "призначена народом" - Аліна Біднина. Її номер телефону для участі у роботі ярмарку - 0983929452.
Шановні мешканці Високопільської громади та друзі нашого краю! Кожен із вас також у змозі нам допомогти, щоб благодійна акція "Крила для Ангела" мала своє логічне завершення. Для цього спочатку розкажіть про неї своїм родичам, близьким, друзям... Можливо вони теж допоможуть. Якщо це наблизить нашу мету хоча б на один маленький крок, то день можна вважати прожитий не даремно. А для Оксани Бедринець, яка чекає на нашу допомогу, ця відстань буде ще одним кроком до нового здорового життя. Разом ми подолаємо хворобу! Подаруємо дівчинці "Крила для Ангела". Пишіть. Телефонуйте.

Ігор Урбанський (067 4700646)

 
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МУЗЕЇВ Друк
Вівторок, 22 травня 2018, 01:42

18 травня  відзначається Всесвітній день музеїв. Адже музеї  є скарбницями історичного минулого народу, його культурної, духовної спадщини, яка залишитьмя майбутнім поколінням. З цієї нагоди  до Високопільського краєзнавчого музею завітали вихованці дитясого садочку «Барвінок», для яких радісно і з цікавістю  відбулися  цикли  оглядових екскурсій  , бесід , заочних подорожей  залами музею.

Краєзнавчий музей запрошує до співпраці всіх бажаючих та небайдужих для збереження історичної пам'яті нашого краю. Музей цікавиться копіями цікавих документів , фото, старовинними речами побуту, які можуть стати музейними експонатами.

Завідувач  Високопільським музеєм  Лариса Кірєєва.

 
КРОК ЗА КРОКОМ НАЗУСТРІЧ МРІЇ Друк
Неділя, 20 травня 2018, 19:00

Шановні земляки і всі небайдужі люди, які слідкують за розвитком подій у підготовці благодійної акції "Крила для Ангела"! Ми запрошуємо всіх посприяти збору коштів на лікування дівчині-сироти Оксани Бедринець. Дівчинці термінова потрібна заключна операція (вже шоста!). Якщо не ми з вами, то попередні намагання медиків їй допомогти можуть не досягти очікуваного результату та не завершити багаторічне лікування. Важливо перемогти хворобу і подарувати Оксані повноцінне життя. Ми маємо виступити єдиним фронтом і вирішити проблему! Ми обов'язково допоможемо!

Нагадаю, що 1 червня у День захисту дітей у Високопільському Центрі культури та дозвілля о 15.00 відбудеться благодійний концерт. По його завершенні плануємо передати зібрані кошти на лікування Оксани. У кожного з нас є можливість прийти і продемонструвати свою громадянську позицію щодо акції "Крила для Ангела". Концерту передуватиме благодійний ярмарок. Тут теж можна внести свій внесок у загальну справу, придбавши щось у торгівельних рядах.

Завтра починається новий робочий тиждень і життя знову закрутить всіх нас у колі повсякденних проблем. Але як би нам не було важко - не забуватимемо, що десь у селі Нововознесенське живе дванадцятирічна дівчинка, якій теж хотілося б піти з усіма до школи, пострибати на спортмайданчику чи побігати з друзями, посміхаючись яскравому сонечку у мирному небі над Високопільщиною. Наші погляди теж направлені у цьому напрямку. Дай, Боже, щоб все у нас вийшло.

"Крила для Ангела" чекають на нашу доброту і допомогу.

Контактні телефони:

Ігор Урбанський (0674700646, голова оргкомітету)

та Аліна Біднина (0983929452, відповідальна за проведення ярмарку).

 
РАЗОМ НАС БАГАТО! Друк
Неділя, 20 травня 2018, 07:28

Наше повідомлення для тих, хто долучився до підтримки акції "Крила для Ангела". Нагадаю, що захід спрямовано на збір грошей на останню (шосту!) операцію для дванадцятирічної дівчинки-сироти Оксани Бедринець, що мешкає у с. Нововознесенське.

Субота не стала вихідним для оргкомітету заходу. По-перше обрано відповідальну особу за проведення благодійної ярмарки. Це відома завдяки своїм витворам декоративного мистецтва у Високопіллі майстриня Аліна Біднина. Особисто мені дуже приємно, що осторонь заходу не залишається молодь. Люди нової формації приходять на допомогу, вносячи до благородної місії свої ідеї та беручи на себе тяжкий тягар відповідальності за важливу справу. Я набираюся впевненості за успішне проведення акції "Крила для Ангела". З задоволенням повідомляю телефон Аліни для контакту - 0983929452.

Це номер для тих, хто бажає долучитися до місії доброчинності і взяти участь у проведенні благодійної ярмарки. Всі умови та подробиці до її підготовки вам повідомить вже сама Аліна.

Паралельно ведеться і збір концертної програми. З радістю повідомляю, що нема відмов від жодного учасника до якого ми зверталися з проханням виступити у благодійному концерті. Обговорюємо "деталі" програми.   Всі люди розуміють важливість акції. її головну мету і йдуть на зустріч. Це дуже приємно і додає гордості за наше Високопілля.

У тиражуванні і розповсюджені реклами та афіш велику допомогу надає Високопільська селищна рада і пересічні мешканці громади. Ми всі об'єдналися навколо загальної ідеї і маємо надати дівчинці шанс на повне виліковування. Сьогодні представник оргкомітету відвідав у Нововознесенському Оксану Бедринець. Вона всім безмежно дякує і вірить, що у нас все задумане неодмінно здійсниться! А інакше й не може бути!

Від себе додам, що можливо лише зараз починаю по-справжньому відчувати відомий вислів "Чужого горя не буває!". Як і раніше, чекаю на ваші поради, цікаві ідеї, побажання у вирішені проблеми. Участь кожного дасть можливість створити разом маленьке диво для Оксани - дати їй "крила". А це найголовніше.

З повагою, Ігор УРБАНСЬКИЙ
(067 4700646)

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 41

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1407236
CьогодніCьогодні1756
ВчораВчора1165
На цьому тижніНа цьому тижні8554
У цьому місяціУ цьому місяці18190
З початкуЗ початку1407236

Besthosting