Skip to content
Додому Новини селища
Новини громади
Відкриття дитячого майданчику на вулиці Банковій Друк
Четвер, 25 серпня 2016, 19:54

Майданчик створений руками та за кошти родин, які мешкають на вулиці Банковій

 
Урочисте відкриття скверу Друк
Четвер, 25 серпня 2016, 19:44

Напередодні 25-річчя Дня Незалежності та Дня селища відбулося урочисте відкриття скверу українському поету-фронтовику, проникливому лірику,  вчителю,  журналісту, нашому землякові, людині всещедрої душі Віктору Яковичу Кузьменку. На велелюдний захід приїхала донька поета Тетяна, яка теж пише вірші. Подарувала гостям дві свої збірки На урочистостях виступили Т.В.Бордюжа, Р.М.Застава, Г.М.Денисенко, В.Л.Кулик. Місцеві поети О.Салтан, Л.Куковінець читали власні поезії. Благочинний отець Іоан освятив сквер. Завершилося дійство виконанням пісні на слова В.Кузьменка, музику В.Ляшенка «Високопілля», яку виконав ансамбль «Берегиня». Ввись злетіла пара голубів.

Щоб ішли ми із Вами прямо
У життя океану глиб,
Щоб ні хмарка, ні чорна пляма
На сумління нам не лягли.

 
Виставка робіт Василя Вознюка до дня селища Друк
Понеділок, 15 серпня 2016, 13:45

До Дня Високопілля

Запрошуємо на цікаве побачення!

Почну із запитання. Що робить гостинна господарка, коли запрошує гостей на день народження? Звичайно, що дбає про смачні блюда, сервіровку святкового стола і переживає, щоб запрошеним було весело та цікаво. Культурна програма завжди є невід'ємною для організації свят чи урочистих заходів! Погодьтеся, що більшість подібних зустрічей з друзями чи колегами запам'ятовується не кількістю бутербродів з ікрою чи наявністю на столі грибочків та червоної риби... Головне, що запам'ятовується - це душевна атмосфера та загальний гарний настрій! А в зв'язку з цим та щоб виконати споконвічний план щодо "Хліба та видовищ!" і потрібно якісно та завчасно підготуватися до святкування, продумати, чим розважати гостей.

Високопілля святкує День селища! Готується ціла низка заходів, змагань, велика розважальна програма. З-поміж цього всього різноманіття хочу звернути увагу земляків, на мій погляд, на одну дуже неординарну подію. Вперше (!) у нашому селищі відбудеться презентація робіт художника - карикатуриста Василя Вознюка. Виставка його малюнків - це перша зустріч у нас з митцем такого жанру, як карикатура, дружній шарж, сатира. Як людина, яка особисто знайома з Василем, (наша дружба і спільна праця на творчих стежинах нараховує понад двадцять років) дуже б радив переглянути виставку робіт із його архівів, переданих нам для "знайомства" з мистецтвом карикатури. Звичайно, що це лише мала частина із всього створеного художником, але впевнений, що і цієї "краплини" буде для початку достатньо, щоб зрозуміти і увійти у світ його бачення та мислення. А подивитися і справді є на що!

 
До 20-річчя з дня смерті В.Я.Кузьменка Друк
Середа, 03 серпня 2016, 04:41

Чим вимірюється життя людини? Пам’яттю, що лишив по собі, справами, що зробив для людей. Віктора Яковича Кузьменка - відомого поета, письменника, журналіста, члена спілки письменників України, проникливого лірика, майстра поетичного слова та людини всещедрої душі знаю зі шкільної парти. Його предмет-німецька мова-був моїм улюбленим. І за фахом ми з ним філологи. За 30 років викладання української мови та літератури в школі не раз зверталася до поетичного слова митця: на уроках літератури рідного краю, шкільних вечорах, районних заходах. Разом з Т.В. Бордюжею, шкільним бібліотекарем, чоловік якої був небожем поета, вчили молоде покоління доторкатися до звабних обріїв українського слова, любові до природи, людей, тих «степових самоцвітів», які стали джерелом його творчості. І сьогодні, у вік комп’ютеризації, смартфонів, планшетів, треба читати твори В.Я.Кузьменка, доторкатися серцями до їх невичерпної криниці мудрості, до чеснот, які множаться на землі добром, пропагувати їх серед школярів, студентів, аби не загубилася Правда про справжніх достойників життя. За словами мого викладача літератури Т.М.Щерби, нині української поетеси, прозаїка, літературного критика, публіциста, редактора, журналіста «Така поезія повинна в людині будити Людину, пам’ятати кожному із нас, якого ми роду, чиї ми діти, де живемо і який слід полишимо за собою»./p>

Передплачую щороку нашу газету «Високе поле», читаю «Літературну сторінку», започатковану справжнім патріотом селища І.А.Урбанським, знайомлюся з поезіями наших земляків і всупереч скептикам впевнююся у тому, що поряд з нами живуть роботящі, талановиті люди, які люблять свій рідний край і своєю творчістю додають йому слави. Як і В.Я Кузьменко, який з 1946 року жив у Високопіллі, люблю свою малу батьківщину. Разом з депутатами селищної ради підтримую ініціативу селищного голови Застави Р.М. про увічнення  пам'яті нашого земляка, бо заслуговує Майстер слова на доземний уклін від нас, нині сущих. Незабаром буде відкрито сквер на його честь. Тож дизайнери і художники, літератори і просто добрі люди, відгукніться! Нехай же святиться  ім’я і  справи Поета!

Лариса Гречка

 
Конкурс «Високопільська панночка» до дня селища Друк
Середа, 20 липня 2016, 07:00

Високопільська селищна рада оголошує про початок конкурсу «Високопільська панночка», який буде проводиться у рамках Святкування Дня Незалежності України та річниці заснування селища Високопілля. Пропонуємо для ознайомлення Положення про проведення та Анкету учасника конкурсу «Високопільська панночка», розроблені членом організаційного комітету Тетяною Чередниченко. Заявки (анкети) надсилати до Високопільської селищної ради за адресою: 74000 смт Високопілля вул. Визволителів, 112 секретарю ради Гречка Ларисі Олексиївні. Контактний телефон 2-14-03.

АНКЕТИ  ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 05 СЕРПНЯ ВКЛЮЧНО!


ПРОСИМО РЕПОСТУ ПО СОЦІАЛЬНИМ МЕРЕЖАМ

 

ЗАТВЕРДЖУЮ
Голова Високопільської селищної ради
___________Р.М.Застава
«____»______________

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення конкурсу «Високопільська панночка»
в рамках святкування Дня Незалежності України
та річниці заснування селища Високопілля

Розділ 1. Мета конкурсу.

Основною метою конкурсу «Високопільська панночка» (далі конкурс) є цілеспрямоване створення для молоді сучасних еталонів для наслідування – молодих, активних, освічених, духовно розвинених красивих особистостей, орієнтованих на успіх у власному житті, навчанні та майбутній професійній кар’єрі, популяризація народної творчості, розвиток української національної культури, поваги до рідного краю.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 29

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

Статистика

1154419
CьогодніCьогодні451
ВчораВчора1284
На цьому тижніНа цьому тижні5057
У цьому місяціУ цьому місяці24767
З початкуЗ початку1154419

Besthosting


Найновіше