Skip to content
Додому Новини селища
Новини громади
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МУЗЕЇВ Друк
Вівторок, 22 травня 2018, 01:42

18 травня  відзначається Всесвітній день музеїв. Адже музеї  є скарбницями історичного минулого народу, його культурної, духовної спадщини, яка залишитьмя майбутнім поколінням. З цієї нагоди  до Високопільського краєзнавчого музею завітали вихованці дитясого садочку «Барвінок», для яких радісно і з цікавістю  відбулися  цикли  оглядових екскурсій  , бесід , заочних подорожей  залами музею.

Краєзнавчий музей запрошує до співпраці всіх бажаючих та небайдужих для збереження історичної пам'яті нашого краю. Музей цікавиться копіями цікавих документів , фото, старовинними речами побуту, які можуть стати музейними експонатами.

Завідувач  Високопільським музеєм  Лариса Кірєєва.

 
КРОК ЗА КРОКОМ НАЗУСТРІЧ МРІЇ Друк
Неділя, 20 травня 2018, 19:00

Шановні земляки і всі небайдужі люди, які слідкують за розвитком подій у підготовці благодійної акції "Крила для Ангела"! Ми запрошуємо всіх посприяти збору коштів на лікування дівчині-сироти Оксани Бедринець. Дівчинці термінова потрібна заключна операція (вже шоста!). Якщо не ми з вами, то попередні намагання медиків їй допомогти можуть не досягти очікуваного результату та не завершити багаторічне лікування. Важливо перемогти хворобу і подарувати Оксані повноцінне життя. Ми маємо виступити єдиним фронтом і вирішити проблему! Ми обов'язково допоможемо!

Нагадаю, що 1 червня у День захисту дітей у Високопільському Центрі культури та дозвілля о 15.00 відбудеться благодійний концерт. По його завершенні плануємо передати зібрані кошти на лікування Оксани. У кожного з нас є можливість прийти і продемонструвати свою громадянську позицію щодо акції "Крила для Ангела". Концерту передуватиме благодійний ярмарок. Тут теж можна внести свій внесок у загальну справу, придбавши щось у торгівельних рядах.

Завтра починається новий робочий тиждень і життя знову закрутить всіх нас у колі повсякденних проблем. Але як би нам не було важко - не забуватимемо, що десь у селі Нововознесенське живе дванадцятирічна дівчинка, якій теж хотілося б піти з усіма до школи, пострибати на спортмайданчику чи побігати з друзями, посміхаючись яскравому сонечку у мирному небі над Високопільщиною. Наші погляди теж направлені у цьому напрямку. Дай, Боже, щоб все у нас вийшло.

"Крила для Ангела" чекають на нашу доброту і допомогу.

Контактні телефони:

Ігор Урбанський (0674700646, голова оргкомітету)

та Аліна Біднина (0983929452, відповідальна за проведення ярмарку).

 
РАЗОМ НАС БАГАТО! Друк
Неділя, 20 травня 2018, 07:28

Наше повідомлення для тих, хто долучився до підтримки акції "Крила для Ангела". Нагадаю, що захід спрямовано на збір грошей на останню (шосту!) операцію для дванадцятирічної дівчинки-сироти Оксани Бедринець, що мешкає у с. Нововознесенське.

Субота не стала вихідним для оргкомітету заходу. По-перше обрано відповідальну особу за проведення благодійної ярмарки. Це відома завдяки своїм витворам декоративного мистецтва у Високопіллі майстриня Аліна Біднина. Особисто мені дуже приємно, що осторонь заходу не залишається молодь. Люди нової формації приходять на допомогу, вносячи до благородної місії свої ідеї та беручи на себе тяжкий тягар відповідальності за важливу справу. Я набираюся впевненості за успішне проведення акції "Крила для Ангела". З задоволенням повідомляю телефон Аліни для контакту - 0983929452.

Це номер для тих, хто бажає долучитися до місії доброчинності і взяти участь у проведенні благодійної ярмарки. Всі умови та подробиці до її підготовки вам повідомить вже сама Аліна.

Паралельно ведеться і збір концертної програми. З радістю повідомляю, що нема відмов від жодного учасника до якого ми зверталися з проханням виступити у благодійному концерті. Обговорюємо "деталі" програми.   Всі люди розуміють важливість акції. її головну мету і йдуть на зустріч. Це дуже приємно і додає гордості за наше Високопілля.

У тиражуванні і розповсюджені реклами та афіш велику допомогу надає Високопільська селищна рада і пересічні мешканці громади. Ми всі об'єдналися навколо загальної ідеї і маємо надати дівчинці шанс на повне виліковування. Сьогодні представник оргкомітету відвідав у Нововознесенському Оксану Бедринець. Вона всім безмежно дякує і вірить, що у нас все задумане неодмінно здійсниться! А інакше й не може бути!

Від себе додам, що можливо лише зараз починаю по-справжньому відчувати відомий вислів "Чужого горя не буває!". Як і раніше, чекаю на ваші поради, цікаві ідеї, побажання у вирішені проблеми. Участь кожного дасть можливість створити разом маленьке диво для Оксани - дати їй "крила". А це найголовніше.

З повагою, Ігор УРБАНСЬКИЙ
(067 4700646)

 
ВИСОКОПІЛЬЦІ З УСІХ МІСТ, ЄДНАЙТЕСЯ! Друк
П'ятниця, 18 травня 2018, 20:05

Оргкомітет по проведенню благодійної акції "Крила для Ангела", що направлена на збір коштів для дитини-сироти Оксани Бедринець для проведення операції повідомляє, що на цей час ведеться активна підготовка до проведення акції. Сьогодні реклама заходу вийшла на першій сторінці районної газети "Високе поле". Вже у деяких людних місцях розміщено афіші. До участі у концертній програмі запрошено кращих виконавців різних жанрів різного віку. Всі вони працюватимуть для глядачів лише з однією метою - допомогти у зборі пожертвувань. Сподіваємося, що їх майстерність допоможе зробити програму цікавою і чуйною. Чекаємо на таку ж благодійність і від тих, хто прийде на концерт "Крила для Ангела" підтримати Оксану.

Окрім анонсованого благодійного концерту, оголошується і проведення благодійної ярмарки! Запрошуємо до участі у ній майстрів кулінарії, народної творчості, декору, вишивки, живопису. Станьте у благородній акції нашими колегами та принесіть свої роботи для ринкового продажу. А потім пропонуємо передати часткові або й повні фінансові здобутки у торгівлі для загальної справи. Для цього у фойє Високопільського Центру Культури і Дозвілля для торгівлі їм буде відведено місце. Прохання подати попередні заявки, щодо участі у ярмарку. Найближчим часом ми визначимося із відповідальними за цей напрямок. Можу завірити, що це будуть активні і відомі люди, що мають повагу і довіру. Всі вони ще й унікальні майстрині, а їх роботи прославляють наш край.

Надійшли перші гарні новини про колективну участь у акції від державних установ, фермерів, наших земляків, що живуть у інших містах, але бажаючих підтримати гарну і добру справу.  Хочеться вигукнути :"Високопільці з усіх міст, єднайтеся!". Впевнений, що до них приєднаються і інші добрі люди.

Пройшла лише перша доба, але вже розуміємо, що недарма взялися за цю справу. З'являються нові ідеї, отримуємо підтримку і корисні поради на нові напрямки благодійності. Очікуються несподіванки і сюрпризи.

Подібний захід такого масштабу проводиться у Високопіллі вперше і ми ще багато в чому вчимося. Але запевняємо, що зробимо все можливе, щоб все пройшло чесно і всі зібрані кошти пішли на лікування Оксані.

Ми постійно будемо повідомляти про хід підготовки до заходів акції "Крила для Ангела". Чекатимемо і на Ваші поради та фінансову допомогу. Дасть Бог, все у нас вийде.

Ігор УРБАНСЬКИЙ
(тел. 067 470-0646)

 
Високопільська громада відзначила День пам'яті та примирення та 73 річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Друк
П'ятниця, 11 травня 2018, 08:41

08 травня у день пам’яті та примирення громада Високопілля пройшлася традиційною ходою з свічками, якій вже більше 15 років,  до меморіалу Слави де і проходив мітинг «Пам'ять жива». Під час заходу високопільці згадали  своїх земляків фронтовиків солдатів і офіцерів, підпільників і працівників тилу, дітей війни, яким завдячують за щасливе і мирне дитинство, за досвід боротися до кінця, здобуваючи свою свободу.

В жахіття війни було втягнуто 67 держав, 80 відсотків населення земної кулі. Друга Світова тривала довгих  6 років. Вона пронеслася над величезними територіями Європи, Азії й Африки, охопила простори всіх океанів. У цій війні загинуло близько 60 млн осіб. Лихо й страждання, які пережили люди, незмірні. Страшні цифри, великі втрати, це важко осягнути, але про це треба пам’ятати.

Зворушливо прозвучали рядки листа з мамою білоруського офіцера розвідника Якова Андрєєва, який похований на меморіалі.

Учасники ходи вшанували пам’ять про полеглих героїв Другої світової війни хвилиною мовчання та поклали квіти до братської могили та до пам’ятника Якова Андрєєва. Учнівська молодь принесла великі червоні маки до Вічного вогню.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 41

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1735366
CьогодніCьогодні152
ВчораВчора2231
На цьому тижніНа цьому тижні2383
У цьому місяціУ цьому місяці56100
З початкуЗ початку1735366

Besthosting


Найновіше