Skip to content
Додому / Оголошення
Оголошення
ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ Друк
Середа, 01 вересня 2021, 12:20

       Служба у справах дітей Високопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста -

головного бухгалтера служби у справах дітей Високопільської селищної ради.

       Вимоги до кандидатів на посаду: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою; без вимог до стажу роботи.

       При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на посаду. Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • 2 фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  •  копію документа, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою,
  • передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

     Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається додатково службою у справах дітей Високопільської селищної ради.

 

    Прийом документів здійснюється протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу (01 вересня 2021 року) до 30 вересня 2021 року включно за адресою: 74000, Херсонська область, смт Високопілля, вул. Визволителів, 112.

 

Телефон для довідок: +380969739109

 
ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ Друк
Вівторок, 31 серпня 2021, 19:17

      Високопільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

1) начальник відділу соціальної інфраструктури;

2) головний спеціаліст з земельних питань відділу архітектури та містобудування, земельних питань та агропромислового комплексу (2 штатні одиниці).

     Вимоги до кандидатів на посаду начальника відділу соціальної інфраструктури: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.         

  Вимоги до кандидатів на посаду головного спеціаліста з земельних питань відділу архітектури та містобудування, земельних питань та агропромислового комплексу: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня, бакалавра, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи. При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на посади.

   Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи: - заяву про участь у конкурсі; - заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками; - 2 фотокартки розміром 4 х 6 см; - копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; - копію документа про підтвердження рівня володіння державною мовою (документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови; - декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»; - копію документа, який посвідчує особу; - копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).  Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається додатково кадровою службою.

   Прийом документів здійснюється протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу (01 вересня 2021 року) до 01 жовтня 2021 року включно за адресою: 74000, Херсонська область, смт Високопілля, вул. Визволителів, 112, 3 поверх, кабінет секретаря селищної ради.

  Телефон для довідок: 2-17-95. 

 
Про встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік Друк
Четвер, 17 червня 2021, 16:03

Оголошення про проведення громадських слухань щодо проекту рішення Високопільської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік»

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», оголошується про проведення громадських слухань щодо проекту рішення Високопільської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік».

Громадські слухання проводитимуться 23 червня 2021 року, о 10.00, в залі засідань Високопільської селищної ради за адресою вул. Визволителів 112, смт. Високопілля.

Метою проведення громадських слухань є ознайомлення мешканців Високопільської громади з проектом рішення селищної ради та отримання від жителів зауважень та пропозицій з цих питань у формі безпосереднього спілкування.

Проект рішення селищної ради разом з аналізом регуляторного впливу висвітлено на сайті Високопільської селищної ради http://kronau.in.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=5457:-2022-&catid=110:2021-03-02-14-14-04&Itemid=177

 
Про бюджет Високопільської селищної ради на 2021 Друк
Середа, 09 грудня 2020, 13:35

ВИСОКОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КОАТУУ 6521855100

РІШЕННЯ

ІV СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІІ СКЛИКАННЯ

від грудня 2020 року                         №

Про бюджет Високопільської

селищної ради на 2021 рік

код бюджету 21518000000

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія Високопільської селищної ради:

ВИРІШИЛА

1. Визначити на 2021 рік:

доходи бюджету Високопільської селищної ради у сумі 91131803,00 гривень, у тому числі доходи загального фонду бюджету селищної ради – 89313199,00 гривень та доходи спеціального фонду бюджету селищної ради – 1818604,00 гривень, згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки бюджету Високопільської селищної ради у сумі 91111803,00 гривень, у тому числі видатки загального фонду бюджету селищної ради – 89293199,00 гривень та видатки спеціального фонду бюджету селищної ради – 1818604,00 гривень згідно з додатком 3 до цього рішення;

надання кредитів з бюджету Високопільської селищної ради в сумі 20000,00 гривень, у тому числі надання кредитів із загального фонду селищного бюджету − 20000,00 гривень;

оборотний залишок бюджетних коштів бюджету селищної ради у розмірі 892932,00 гривень, що становить 0,1 відсотка видатків загального фонду бюджету селищної ради, визначених цим пунктом;

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів бюджету селищної ради на 2021 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, згідно з додатками 3,4 до цього рішення.

3. Затвердити на 2021 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 до цього рішення.

4. Затвердити розподіл витрат бюджету селищної ради на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 165500,00 гривень згідно з додатком 7 до цього рішення.

6. Установити, що у загальному фонді бюджету селищної ради на 2021 рік:

$1-         до доходів загального фонду бюджету селищної ради належать доходи, визначені статтями 64 Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені статтями 97, 101 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій, визначених статтею 69¹ та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України);

- джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені частиною першою статті 72 Бюджетного кодексу України.

7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду бюджету селищної ради на 2021 рік:

- у частині доходів є надходження, визначені статтями 69¹, 71 Бюджетного кодексу України;

- у частині фінансування є надходження, визначені статтями 71 та 72 Бюджетного кодексу України.

8. Визначити на 2021 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками бюджету селищної ради видатки загального фонду на:

- оплату праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

- забезпечення продуктами харчування;

- оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

- соціальне забезпечення.

9. Відповідно до статей 43, 73 Бюджетного кодексу України надати право фінансовому відділу отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів селищної ради, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

10. Зобов’язати головних розпорядників коштів бюджету (Високопільську селищну раду, Фінансовий відділ ,Службу у справах дітей та Відділ освіти Високопільської селищної ради) виконання норм Бюджетного кодексу України стосовно:

- затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цього рішення;

- здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

- забезпечення доступності інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме: здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2021 року; оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

- взяття бюджетних зобов’язань та здійснення витрат бюджету;

- забезпечення у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах, встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання;

- утримання чисельності працівників та здійснення фактичних видатків на заробітну плату лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах на поточний бюджетний рік.

11. Дозволити в процесі виконання бюджету селищної ради за обґрунтованим поданням головних розпорядників коштів бюджету селищної ради здійснювати перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах загального обсягу його бюджетних призначень по загальному та спеціальному (за винятком власних надходжень бюджетних установ) фондах, а по тих статтях, які затверджуються рішенням селищної ради, тільки на підставі змін, внесених до рішення.

12. Установити перелік бюджетних установ, закладів, що перебували у спільній комунальній власності Високопільського району Херсонської області, фінансування яких здійснюватиметься з бюджету селищної ради, відповідно до розмежування видатків між бюджетами, визначеного Бюджетним кодексом України, згідно з додатком 8 до цього рішення.

13. Визначити, що збір місцевих податків і зборів у 2021 році на території Високопільської селищної ради буде здійснюватися відповідно до рішень ХLVІ сесіїВисокопільської селищної радиVІI скликання від 20.06.2020 року № 999«Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік» та ІV сесії Високопільської селищної ради VІІІ скликання від 23.12.2020 року № 79 «Про внесення змін до рішення ХLVІ сесії селищної ради VІI скликання від 20.06.2020 року № 999 «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік».

14. Рішення набирає чинності з 01 січня 2021 року.

15. Додатки 1 – 8 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

16.Секретарю селищноїради забезпечити оприлюднення цього рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.

17. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, бюджету, фінансів, власності, соціально-економічного розвитку .

Селищний голова                                      Ганна ШОСТАК- КУЧМЯК

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 38

 


 


 

Статистика

3513514
CьогодніCьогодні1837
ВчораВчора4214
На цьому тижніНа цьому тижні22607
У цьому місяціУ цьому місяці62381
З початкуЗ початку3513514

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України