Skip to content
Додому / БЮДЖЕТ ОТГ / Інфраструктурна субвенція
Проекти розвитку
проект 2018р.«Придбання спецтехніки та обладнання для комунального підприємства «Високопільський комунсервіс» Друк
Субота, 02 червня 2018, 18:14

ПРОЕКТНА ЗАЯВКА

на проект «Придбання спецтехніки та обладнання для комунального підприємства «Високопільський комунсервіс»  Високопільської селищної ради об’єднаної територіальної громади Високопільського району Херсонської  області»

 1. 1. ЗМІСТ ПРОЕКТНОЇ ЗАЯВКИ

 

 

1.

Зміст проектної заявки

1

2.

Загальна характеристика проектної заявки

2

3.

Проект

4

3.1.

Анотація проекту

4

3.2.

Детальний опис проекту

5

3.2.1

опис проблеми, на вирішення якої спрямований проект

5

3.2.2

мета та завдання проекту

6

3.2.3

основні заходи проекту

6

3.2.4

план-графік реалізації заходів проекту

6

3.2.5

очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту

7

4.

Бюджет проекту

8

4.1.

Загальний бюджет проекту

8

4.2.

Розклад бюджету за статтями видатків

8

4.3.

Очікувані джерела фінансування

8

4.4.

Розрахунок вартості проекту

9

5.

Інформація про учасників реалізації проекту

10

6.

Додатки

11

 1. 2. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПРОЕКТНОЇ ЗАЯВКИ

 

Назва проекту, що може реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад (далі - проект)

«Придбання спецтехніки та обладнання для комунального підприємства «Високопільський комунсервіс» Високопільської селищної ради об’єднаної територіальної громади Високопільського району Херсонської області»

Заявник (найменування виконавчого комітету міської, селищної, сільської ради об’єднаної територіальної громади)

Високопільська селищна рада

Номер і назва завдання з плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади (із зазначенням дати прийняття та номера рішення ради про схвалення такого плану), якому відповідає проект

3.3 Інфраструктура життєзабезпечення

3.3.1. Житлово-комунальне господарство

- забезпечення стабільної роботи КП «Високопільський комунсервіс»

4. Захист довкілля

4.1. Охорона навколишнього природнього середовища

Основні заходи:

- придбання відповідної техніки та організація робіт з централізованого вивезення твердих побутових відходів від населення, організацій та підприємств населених пунктів.

Рішення ІV сесії Високопільської селищної ради VII скликання від 22 грудня 2017 року №46 «Про затвердження Програми економічного, соціального та культурного розвитку Високопільської селищної ради на 2018 рік»

Напрями спрямування субвенції згідно з пунктом 4 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 200

Закупівлю транспортних засобів спеціального призначення та комплектуючих виробів до механізмів для комунальних підприємств.

 

Мета та завдання проекту

Підвищення якості надання комунальних послуг мешканцям, за умови зменшення фінансових та трудових витрат комунального господарства.

Кількість населення, на яке поширюватиметься проект

6488

Період реалізації проекту (з (місяць / рік) до (місяць/рік))

з травня 2018р. по грудень 2018р.

Очікуваний обсяг фінансування проекту за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад (далі - субвенція), тис. грн

1 756 600 тис. грн.

Обсяг можливого співфінансування проекту з місцевого бюджету, тис. грн

93 728 тис.грн.

Назви населених пунктів, у яких реалізується проект

села: Високопілля, Вереміївка, Добрянка, Костирка, Нововознесенське, Потьомкине, Князівка, Тополине, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригор’ївське.

Прізвище, ім’я, по батькові керівника заявника

Застава Руслан Миколайович

Телефон, факс, e-mail заявника

(05535)21688,

Посада, прізвище, ім’я, по батькові відповідальної особи за реалізацію проекту

Заступник селищного голови, Вітвіцький Олександр Вікторович

Телефон, факс, e-mail відповідальної особи за реалізацію проекту

+380967768205, (05535)21688, wetwik291086@gmail.com

 

 

Селищний голова          ______________   Застава Р.М.

 

 

М.П.

 

3. ПРОЕКТ

3.1. Анотація проекту

Назва проекту: «Придбання спецтехніки та обладнання для комунального підприємства «Високопільський комунсервіс» Високопільської селищної ради об’єднаної територіальної громади Високопільського району Херсонської області». Комунальне підприємство створене рішенням Високопільської селищної ради 16 грудня 2010 року №33. В комунальному підприємстві працює 8 чоловік. Завданням комунального підприємства є - обслуговування доріг та вулиць комунальної власності, облаштування сміттєзвалищ та вивіз сміття, облаштування пам’ятників, парків, кладовищ, утримання в належному стані адміністративних будівель комунальної власності, шкіл, дитячих садків, об’єктів соціальної сфери, обслуговування існуючих та  будівництво нових водогонів, надання широкого спектру послуг  населенню громади.

У даний час виникла необхідність у придбанні спецтехніки та обладнання для комунального підприємства, а саме:

- екскаватор - навантажувач ОЕ 262601, який буде оснащено ковшем. Даною технікою будуть надаватися послуги мешканцям які проживають на території громади, а саме навантаження та вивезення сміття, очищення від снігових заметів, риття траншей для ремонту мереж водопостачання та водовідведення, загортання ям, надання ритуальних послуг, також для виробництва вантажно-розвантажувальних робіт в умовах будівництва, та надання послуг підприємствам і іншим громадам;

- стріли гідравлічної, яка призначена для використання в якості підйомного пристрою при завантаженні та розвантаженні;

- дереводробильної машини,  для подрібнення відходів деревообробки: обапіл, рейки, горбилі, верхівки та гілля дерев в технологічну та паливну тріску (щепу);

- обладнання для виготовлення тротуарної плитки: Вібропресс ПВ-01, Цементорозмішувач БС-233, Цементорозмішувач РС-015, Вібросито, Прес-форма «Старе місто 4 см», Прес-форма «Цеглинка 6 см», Прес-форма «Поребрик 700х175х80 мм», Прес-форма «Блок будівельний 390х190х188 мм».

Актуальність проекту полягає в необхідності придбання спецтехніки та обладнання для робіт у сільській місцевості, надання послуг населенню з: навантаження, вивозу та  загортання сміття на сміттєзвалищах, очищення снігу та снігових заметів, розчищення дренажних каналів для запобігання підтоплень населених пунктів під час повеней, будівництва нових водогонів, надання послуг та відсутності спеціалізованої комунальної техніки для виконання цих завдань.

Техніка спеціального призначення дозволяє здійснювати обслуговування потреб населення громади за оптимально короткі проміжки часу з найменшими витратами.

Придбання нової спецтехніки та обладнання, дозволить забезпечити ефективне функціонування об’єктів комунального господарства, виконувати роботи з найменшими витратами бюджетних коштів. Реалізація проекту з придбання спецтехніки для виконання будівельних, навантажувальних, ремонтних та інших робіт на території  Високопільської селищної ради  об’єднаної територіальної громади сприятиме підвищенню якості надання комунальних послуг мешканцям, покращенню інфраструктури, санітарної, екологічної ситуації у громаді, та раціональному економічному використанню ресурсів.

Після придбання Високопільської селищної ради об’єднаної територіальної громади спецтехніки та обладнання, відбудеться подальша передача його в оперативне управління комунальному підприємству «Високопільський комунсервіс».

Обсяг коштів необхідний для реалізації проекту та джерела його фінансування:

Загальна вартість проекту визначена шляхом моніторингу цін на екскаватор-бульдозер ОЕ 262601, стрілу гідравлічну, дереводробильну машину та обладнання для виготовлення тротуарної плитки,  на ринку України і станом на березень 2018 ріку становить 1 850 328 тис.грн.

Необхідні кошти на 2018 рік в сумі 1 850 328 тис.грн.,  в т.ч.  1 756 600 тис.грн. кошти субвенції, з державного бюджету 93 728 тис.грн. (місцевий бюджет).

3.2. Детальний опис проекту.

3.2.1. Опис проблеми, на розв’язання якої спрямований проект:

11 червня 2017 року в рамках реформи децентралізації влади 2015 року утворилась Високопільська селищна рада  об'єднана територіальна громада. До складу громади входять 10 населених пунктів: села: Князівка, Потьомкине , Тополине , Нововознисенське, Добрянка, Костирка, Вереміївка, Мала Шестірня , Новогригор’ївське, Федорівка з адміністративним центром в смт. Високопілля. Територія громади охоплює площу 198,745 км?. Комунальне підприємство «Високопільський комунсервіс» , обслуговує та утримує: мережі водопостачання та водовідведення, надає ряд послуг з вивезення твердих побутових відходів від населення та підприємств, благоустрою населених пунктів та ритуальних послуг.

Кількість населення становить 6488 чоловік. Для організації належних умов життєдіяльності громади місцеві органи влади планують покращення комунальної інфраструктури у 2018 році.

Придбання спецтехніки та обладнання  дозволить збільшити інтенсивність виконуваних робіт та підвищити продуктивність праці, а також швидше реагувати на поточні проблеми, економити на ремонті, витратах праці та бюджетних коштів.

Враховуючи те, що відстань від населених пунктів Високопільської селищної ради  об’єднаної територіальної громади до адміністративного центру складає 19 км, оренда спецтехніки є:

-   непосильним фінансовим тягарем для комунального підприємства;

-   не дає можливості оперативно локалізувати проблемні ситуації.

Придбання спецтехніки та обладнання дозволить значно здешевити проведення ремонтних робіт, та надання широкого спектру послуг населенню громади.

Придбання спецтехніки та обладнання є необхідною умовою для виконання:

-  Розвантажувально-навантажувальних робіт;

-  Землерийних робіт;

-  Робіт з ліквідації снігових заметів;

-  Дорожньо-будівельних робіт;

-  Робіт з ліквідації стихійних звалищ, наслідків стихійних лих;

- Надання допомоги в виконанні робіт по ремонту та прокладанню нових мереж водопостачання та водовідведення;

- Організація виробництва бетонних виробів.

 

3.2.2. Мета та завдання проекту

Метою проекту є підвищення стабільної роботи та якості надання комунальних послуг мешканцям, за умови зменшення фінансових та трудових витрат на утримання комунального підприємства за рахунок надання послуг спецтехнікою.

Завдання проекту:

-      Оптимізація надання комунальних послуг по обслуговуванню населення, прибиранню територій громади, утримання полігонів твердих побутових відходів.

-      Покращення матеріально-технічної бази комунального підприємства.

-      Збільшення фінансових надходжень до місцевого бюджету.

-      Забезпечення належного санітарного і екологічного стану населених                          пунктів громади.

-      Створення сприятливих умов для життя мешканців.

Одним із пріоритетних завдань Високопільської об’єднаної територіальної громади є забезпечення населення гідними умовами життя. Для створення комфортного середовища для проживання на території населених пунктів та сталого розвитку об’єднаної громади, в першу чергу, необхідно організувати надання життєво необхідних послуг, пов’язаних з дотриманням санітарно-епідеміологічного благополуччя населення.

 

3.2.3 Основні заходи проекту:

- Підготовка проектної заявки з необхідним обґрунтуванням;

- Пошук пропозицій по закупівлі спецтехніки;

-  Оголошення тендерної процедури по закупівлі спецтехніки та обладнання;

-  Укладання договору;

-  Придбання спецтехніки та обладнання;

-  Передача в оперативне управління комунальному підприємству.

 

3.2.4 План-графік реалізації заходів проекту

Реалізацію заходів за проектом необхідно передбачати протягом  2018 року.

 

Період виконання

 

Назва

Джерела та обсяги фінансування,

Пердбачено субвенцією (тис.грн.)

Передбачено місцевим бюджетом (тис.грн.)

Інші учасники проекту(у разі співфінансування)

Місяць 3

Підготовка проектної заявки з необхідним обґрунтуванням

 

 

 

Місяць 3

Пошук пропозицій по закупівлі спецтехніки та обладнання.

 

 

 

Місяць 3-4

Оголошення тендерної процедури та укладання договорів.

 

 

 

Місяць 10-11

Укладання угоди та придбання спецтехніки та обладнання.

1 756 600

93 728

Місяць 11-12

Передача в оперативне управління комунальному підприємству «Високопільський комунсервіс» спецтехніки та обладнання.

 

3.2.5 Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту

Реалізація проекту сприятиме розвитку комунального сектору економіки громади та дозволить:

 1. Стабільно виконувати роботи по благоустрою територій громади та обслуговуванню полігонів ТПВ, в тому числі ліквідації стихійних звалищ.
 2. Оперативно виконувати роботи по усуненню наслідків стихійних лих, погодних катаклізмів.
 3. Зменшить експлуатаційні витрати на роботу комунальної спеціальної техніки, що збільшить прибутковість підприємства на 5%.
 4. Розширить номенклатуру послуг, що надаються населенню.
 5. Підвищить якість надання комунальних послуг мешканцям громади.
 6. Поліпшить санітарний стан території громади, шляхом прибирання 4 стихійних звалищ, які на сьогодні розташовані на території громади.
 7. Зняти соціальну напругу серед населення;
 8. Сприяти формуванню самодостатньої об’єднаної територіальної громади;
 9. Скоротити об’єми ручної фізичної праці.

 

4.БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ

 

4.1. ЗАГАЛЬНИЙ БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ

 

№ з/п

Назви заходів, що здійснюватимуться за проектом

Загальна вартість (тис. грн)

Джерела фінансування, тис. грн

субвенція

місцевий бюджет (у разі співфінансування)

інші учасники проекту (у разі співфінансування)

1

Підготовка проектної заявки з необхідним обґрунтуванням

 

 

 

 

2

Пошук пропозицій по закупівлі спецтехніки та обладнання.

 

 

 

 

3

Оголошення тендерної процедури та укладання договорів.

 

 

 

 

4

Укладання угоди та придбання спецтехніки та обладнання.

1 850 328

1 756 600

93 728

 

5

Передача в оперативне управління комунальному підприємству «Високопільський комунсервіс» спецтехніки та обладнання.

 

 

 

 

 

РАЗОМ:

1 850 328

1 756 600

93 728

 

4.2. РОЗКЛАД БЮДЖЕТУ ЗА СТАТТЯМИ ВИДАТКІВ

 

№ з/п

Статті видатків

Загальна сума, тис. грн

Джерела фінансування, тис. грн

субвенція

місцевий бюджет (у разі співфінансування)

інші учасники проекту (у разі співфінансування)

1

Видатки споживання:

 

 

 

 

2

Видатки розвитку:

 

 

 

 

 

Придбання спеціалізованої комунальної техніки та обладнання

1 850 328

1 756 600

93 728

 

 

РАЗОМ:

1 850 328

1 756 600

93 728

 

4.3. ОЧІКУВАНІ ДЖЕРЕЛА ФІНАНСУВАННЯ

 

№ з/п

Джерела фінансування

Сума (тис. грн.)

Частка у % від загального обсягу фінансування проекту

1

Фінансування за рахунок коштів субвенції

1 756 600

94,9

2

Фінансування з місцевого бюджету (у разі наявності)

93 728

5,1

3

Фінансування за рахунок коштів інших учасників проекту

 

 

 

Загальний обсяг фінансування

1 850 328

100

4.4. РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ПРОЕКТУ

 

Розрахунок вартості проекту складено посилаючись на цінові пропозиції підприємств – реалізаторів, що розміщені на їх офіційних сторінках.

 

Назва транспортного засобу

Кількість, од.

Стан використання

Ціна, тис.грн.

екскаватор-навантажувач

1

новий

960 000

Дереводробильна машина

1

новий

128 700

Стріла гідравлічна

1

новий

173 250

Вібропресс ПВ-01

1

новий

218 700

Цементорозмішувач БС-233

1

новий

121 900

Цементорозмішувач РС-015

1

новий

77 600

Вібросито

1

новий

22 800

Прес-форма «Старе місто 4 см»

1

новий

35 952

Прес-форма «Цеглинка 6 см»

1

новий

32 623,50

Прес-форма «Поребрик 700х175х80 мм»

1

новий

37 338

Прес-форма «Блок будівельний 390х190х188 мм»

1

новий

41 464,50

Разом:

11

новий

1 850 328

Розрахунок вартості проекту складено відповідно до цін на березень 2018 року.

 

 

5. ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

Учасник виконання проектної заявки буде визначений за результатами тендерних торгів та переговорів.

Інформація про заявника

 

ПІБ керівника органу

Застава Руслан Миколайович

Поштова адреса

74000,  Херсонська обл., Високопільський район, смт. Високопілля,  вул.Визволителів, буд.112

Телефон  мобільний

+380965708097

Телефон  факс

(05535) 2-16-88

Адреса електронної пошти

vysrada@gmail.com

 

Інформація про керівника проекту

 

ПІБ керівника проекту

Вітвіцький Олександр Вікторович

Місце роботи

Високопільська селищна рада

Назва посади

заступник селищного голови

Адреса для листування з керівником проекту

74000, Херсонська область, Високопільський район, смт. Високопілля,  вул.Визволителів, буд.112

Телефон мобільний

+380967768205

Телефон  факс

(05535) 2-16-88

E-mail

wetwik291086@gmail.com

 

6. ДОДАТКИ

 1. Комерційна пропозиція.
 2. Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, комунального підприємства «Високопільський комунсервіс».
 3. Копія рішення сесії Високопільської селищної ради про утворення комунального підприємства.
 4. Скріншоти вартості комунальної техніки.
 5. Копія рішення сесії Високопільської селищної ради про затвердження Програми соціально-економічного розвитку.

 

 

 


 


 


 

Статистика

3881303
CьогодніCьогодні133
ВчораВчора2111
На цьому тижніНа цьому тижні5822
У цьому місяціУ цьому місяці36309
З початкуЗ початку3881303

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Високопільська лікарня

 

logo crl 210

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Добровільна пожежна охорона

 

Нормативна база

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України