Skip to content
Додому Спорт
Спорт
«Різдвяна казка» із казковим настроєм, а кубки відбувають в Дніпропетровськ та Одесу Друк
Вівторок, 19 січня 2016, 10:38

Всім відома фраза: як зустрінеш новий рік так його і проведеш. Якщо ж вірити цій прикметі, то на федерацію шахів чекає цікавий та захоплюючий сезон. Цьому посприяла серія розіграшів трофеїв у перші січневі дні 2016 року. Головними персонажами цих шахових «вистав» були юні мешканці Високопільщини, які відпочивали під час зимових канікул.

Що головне для виявлення і розквіту таланту у юному віці? Головне – це небайдужість і увага дорослих! Чим раніше в особистість вкладають «насіння» тим більше шансів, що вона дасть кращий «врожай». Тому й приємна, скажу вам відверто, ця справа «сіяти розумне, добре, вічне».

Що таке проведення шахових турнірів для переважної більшості читачів та і пересічних мешканців невідомо. Це прийшли люди, розставили шахи, пограли і розійшлися... Я підрахував, що в процесі підготовки до різдвяних змагань мені довелося звернутися за допомогою у підготовці більше сорока людей. Важливо, що жодного випадку байдужості, відмови, непорозуміння! Це не зважаючи на те, що час надто складний і проблем у всіх вистачає. Та для хорошої справи люди об’єднуються, знаходять порозуміння, шукають можливості вирішення різноманітних питань.

 
Шахи за збереження традицій. Вітаємо тебе, Високопілля! Друк
Понеділок, 09 листопада 2015, 21:27

Традиції для того й існують, щоб їх підтримували і зберігали. В цьому аспекті місцева федерація шахів являється майже взірцем для наслідування. На її рахунку є декілька турнірів, які вже понад десятиріччя проводяться в районі не зважаючи ні на які труднощі, зміни в політичному житті, фінансові негаразди. Іноді навіть складається враження, що шахові боги живуть на окремій хмаринці і для них завжди являється справою честі оберігати і допомагати тим, хто займається їх видом спорту на землі. Підтвердженням тому є щорічні змагання шахістів, які проходять в ті самі терміни, без перебоїв і свято зберігають свою традиційність.

До таких турнірів по праву відносяться Кубок газети «Високе поле», Кубок «Кришталевий пішак», турнір «Різдвяна казка», Кубок Івана Виговського, Кубок молоді, Кубок Осадчого... З огляду на постійну прописку в календарі сезону ці перегони вже добре знайомі гравцям і вони на них завжди чекають.

 
День Шахів довжиною в Тиждень. Частина друга. Друк
Понеділок, 03 серпня 2015, 15:36

Частина друга. Ми живемо, поки нас пам’ятають

Ми живемо поки нас пам’ятають. Саме так. Але для того, щоб людину згадували, й потрібно ще при житті закласти «фундамент» цієї пам’яті. Адже аби кого згадувати й бажання немає. Й врешті-решт, так вже ця функція вибірково працює, і ми згадуємо тих, хто в нашому житті залишив помітний приємний слід, і кого нам на сьогоднішній день не вистачає.

У минулому номері «Високого поля» читачі мали можливість прочитати матеріал про проведення у Високопіллі Тижня шахів і анонс нових змагань за Кубок пам’яті Станіслава Івановича Пристемського. І ось минув тиждень. Як і було обіцяно, звітуємо. Але спочатку треба згадати весь «маршрут» ідеї про започаткування цього турніру.

Станіслав Іванович не випадково заслужив такого вшанування. Мені особисто доводилося багато разів звертатися до нього за вирішенням різноманітних проблем. І коли я був керівником місцевого клубу КВН «Черт побери!», і коли працював прес-аташе футбольного клубу «Високе поле», і коли очолив федерацію шахів Високопільщини...

 
День Шахів довжиною в тиждень. Де зимуватимуть «високопільські слони»?... Друк
Четвер, 23 липня 2015, 16:54

Частина перша.
Де зимуватимуть «високопільські слони»?...

Чим відрізняється в будь-якому трудовому колективі робочий день від святкового? Особливо коли це стосується свята професійного. Звісно, що в свято нема жодного бажання розмовляти про професійні проблеми та негаразди, про буденність виробничого процесу, виконання плану, тощо. Але це ніяк не стосується «професійного» свята шахістів, яке відзначається щорічно 20 липня, як Міжнародний день шахів. І справді, як в цей день не сісти за шахівницю та в колі друзів-суперників не провести декілька годин за улюбленою грою?

У Високопіллі ні в якому разі не відстають від міжнародного календаря і традиційно проводять низку заходів на шанування найінтелектуальнішої гри в світі. Кожного року свято відзначали по-різному, в залежності від можливостей. Колись це були і сеанси одночасної гри, і «турніри збірних» по населених пунктах району, і навіть благодійні виїзди до оздоровчого табору «Мрія» (коли ще той функціонував в Архангельському) для так би мовити рекламної акції та пропаганди шахів...

 
Шаховий сезон набирає обертів Друк
Четвер, 25 червня 2015, 21:06

ПРИКАЗКА. Загадка довжиною в десять років...

Звичайно, що кожен журналіст чи автор будь-якої статті перед тим, як викласти свої думки, готує план розповіді, придумує сюжет, відшукує якісь родзинки і дає назву своєму літературному творінню. Ось і я вже багато років поспіль збираюся розпочати матеріал про проведення шахових змагань в районному центрі за Молодіжний кубок, які проводяться щорічно напередодні Дня молоді із заголовка чи перших слів «І ось сьогодні нарешті...». Але, але...

ВСЕ ПАМ'ЯТАЄМО...

Як відомо, День молоді святкується в Україні в останню неділю червня. Цю подію не оминула увагою і федерація шахів району, яка в далекому 2005 році започаткувала традиційний турнір серед молоді за приз «Молодіжний кубок»! З часу проведення перших змагань і народилася «легенда», що саме з цим трофеєм для місцевих шахістів «пороблено». Де, коли, і хто б з місцевих шахістів не змагався за цей трофей, але жодного разу він на залишався у районному центрі і рушав за кордони Високопілля нагородою черговому щасливчику у якості відзнаки за перемогу.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 12

 

 

 

 

 


FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

2760314
CьогодніCьогодні968
ВчораВчора1426
На цьому тижніНа цьому тижні968
У цьому місяціУ цьому місяці968
З початкуЗ початку2760314

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші