Skip to content
Додому Програма DOBRE
Програма DOBRE
Програма DOBRE розпочала роботу у Високопільській громаді (день третій) Друк
Субота, 24 листопада 2018, 19:15

День третій видався багатим на інформацію про  досвід та практики від громадських організацій та активних громадян. Також Малошестірнянська громада зустрілася з експертами програми DOBRE.
З узагальненою інформацією про слабкості та потенціал, загрози та впливи у вигляді SWOT-аналізу експерти повернуться до Високопілля 18 грудня 2018р.

 
Програма DOBRE розпочала роботу у Високопільській громаді (день другий) Друк
П'ятниця, 23 листопада 2018, 16:45

Другий день активної роботи програми ДОБРЕ в громаді . Обговорювали проблеми у сфері житлово-комунального господарства, медицини, освіти, самозайнятості та кооперації, земельних питань, подальшого об'єднання сільських рад та навіть питання духовні. Відбулись зустрічі з керівниками Високопільського району, колективами КП "Високопільський комунсервис", Потьмкинських амбулаторії, бібліотеки, школи-сад та молокоприймального пункту. Особлива вдячність за візит та спілкування отцю Іоанну. Рухаємось далі.

#Високопільськагромада

 
Програма DOBRE розпочала роботу у Високопільській громаді Друк
П'ятниця, 23 листопада 2018, 06:32

З метою діагностики умов місцевого розвитку та підготовки першого етапу стратегічного планування Високопільську об’єднану громаду відвідали консультанти Фонду Розвитку Місцевої Демократії (партнера програми DOBRE) Анджей Собчик від польської сторони, Олексій Гаврилов від української сторони, а також програмний спеціаліст програми DOBRE Євгенія Велегура.
Перший день пройшов в активному спілкуванні з апаратом, старостами  та депутатами селищної ради, колективом Високопільської опорної школи та керівником АФГ «Ольвія» Петром Безверхнім. Визначали проблеми громади, її потенціал та можливості розвитку. Попереду ще два дні плідної роботи.

#Високопільськагромада

 

 
Високопільська громада партнер програми DOBRE. Друк
Четвер, 04 жовтня 2018, 10:36

Сьогодні оголошено результати відбору третьої когорти громад-партнерів програми DOBRE. Високопільська ОТГ відібрана громадою-партнером програми USAID DOBRE!

Вдячний всім хто брав участь у підготовчих заходах задля перемоги в цьому конкурсі!

Працюємо разом на розвиток громади!

Все буде ДОБРЕ!!!

Селищний голова Р.Застава

 
Громада визначилася з першим проектом Друк
Середа, 05 вересня 2018, 04:46

Сьогодні громада визначилася з першим проектом, який буде реалізовано спільно з програмою "DOBRE", за умови якщо наша громада переможе в конкурсі.
Цим проектом буде "Встановлення автобусних зупинок в населених пунктах Високопільської ОТГ". Проект переможець набравши 64 голоси, проект "Придбання дентального рентген-апарату" набравши 37 голосів, проект "Встановлення дитячих майданчиків в населених пунктах Високопільської ОТГ" набравши 2 голоси.
!Щиро вдячний! всім хто прийняв участь у презентації програми "DOBRE" та в обговоренні і голосуванні за перший проект громади.
Зі слів представників програми "DOBRE" Андрія Нагорного та Іллі Лісогора громада справилася із фінальним завданням на відмінно!
Чекаємо результатів конкурсу.

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Статистика

1347850
CьогодніCьогодні942
ВчораВчора1175
На цьому тижніНа цьому тижні942
У цьому місяціУ цьому місяці10257
З початкуЗ початку1347850

Besthosting