Skip to content
Додому / Програма DOBRE
Програма DOBRE
Програма DOBRE розпочала роботу у Високопільській громаді Друк
П'ятниця, 23 листопада 2018, 06:32

З метою діагностики умов місцевого розвитку та підготовки першого етапу стратегічного планування Високопільську об’єднану громаду відвідали консультанти Фонду Розвитку Місцевої Демократії (партнера програми DOBRE) Анджей Собчик від польської сторони, Олексій Гаврилов від української сторони, а також програмний спеціаліст програми DOBRE Євгенія Велегура.
Перший день пройшов в активному спілкуванні з апаратом, старостами  та депутатами селищної ради, колективом Високопільської опорної школи та керівником АФГ «Ольвія» Петром Безверхнім. Визначали проблеми громади, її потенціал та можливості розвитку. Попереду ще два дні плідної роботи.

#Високопільськагромада

 

Детальніше...
 
Високопільська громада партнер програми DOBRE. Друк
Четвер, 04 жовтня 2018, 10:36

Сьогодні оголошено результати відбору третьої когорти громад-партнерів програми DOBRE. Високопільська ОТГ відібрана громадою-партнером програми USAID DOBRE!

Вдячний всім хто брав участь у підготовчих заходах задля перемоги в цьому конкурсі!

Працюємо разом на розвиток громади!

Все буде ДОБРЕ!!!

Селищний голова Р.Застава

 
Громада визначилася з першим проектом Друк
Середа, 05 вересня 2018, 04:46

Сьогодні громада визначилася з першим проектом, який буде реалізовано спільно з програмою "DOBRE", за умови якщо наша громада переможе в конкурсі.
Цим проектом буде "Встановлення автобусних зупинок в населених пунктах Високопільської ОТГ". Проект переможець набравши 64 голоси, проект "Придбання дентального рентген-апарату" набравши 37 голосів, проект "Встановлення дитячих майданчиків в населених пунктах Високопільської ОТГ" набравши 2 голоси.
!Щиро вдячний! всім хто прийняв участь у презентації програми "DOBRE" та в обговоренні і голосуванні за перший проект громади.
Зі слів представників програми "DOBRE" Андрія Нагорного та Іллі Лісогора громада справилася із фінальним завданням на відмінно!
Чекаємо результатів конкурсу.

 
Фінальне завдання конкурсу програми DOBRE Друк
Понеділок, 13 серпня 2018, 04:44

Шановні мешканці Високопільської ОТГ!


Для участі в програмі "DOBRE", проекту від амеріканського народу USAID, нам необхідно виконати фінальне завдання, а саме визначитись з першим проектом, який зробить наша громада, якщо її відберуть до участі у програмі. За результатами громадського обговорення пропозицій ми маємо прийняти рішення на громадських зборах.
Враховуючи стиснуті терміни, прошу ваших пропозицій щодо визначення першого проекту. Пропозиції додаємо в коментарі.

********** пояснення умов *****************
Перший проект – проект, який задовольняє якусь потребу мешканців усіх населених пунктів громади і приносить користь максимальній реалістичній кількості населення, є простим і швидким в реалізації, приносить видимі результати. Ідею проекту мають підтримувати переважна більшість мешканців ОТГ, а також керівництво ОТГ. Цей проект не повинен вимагати спеціальної розробки ПКД, отримання дозволів чи проходження інших тривалих по часу процедур. Виконання проекту повинно займати не більше 6 місяців з урахуванням усіх етапів: від підготовки заявки до проведення закупівель програмою DOBRE і завершення робіт чи доставки і монтажу обладнання, а також представлення нових об’єктів чи послуг мешканцям громади. Проект може стосуватися будь-якої сфери життя ОТГ, включно, але не обмежуючись, такими:
· Дозвілля і спорт;
· Освіта;
· Благоустрій;
· Туризм;
· Екологія і навколишнє середовище;
· Громадські простори;
· Доступ до інформації (інтернет).

Фінансування проекту складатиметься з двох частин:
- максимально 10,000 USD від програми DOBRE (70%)
- 4,200 USD внесок самої громади (30%). Внесок громади може бути фінансовим і негрошовим (роботи, ділянки, приміщення), походити як з бюджетних, так і з позабюджетних джерел.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 8

 


 


 

Статистика

3169793
CьогодніCьогодні679
ВчораВчора810
На цьому тижніНа цьому тижні1489
У цьому місяціУ цьому місяці20227
З початкуЗ початку3169793

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України