Skip to content
Додому / На головну сторінку ▲
Головна сторінка
Фотозвіт концерту присвяченого до Міжнародного жіночого дня 2021 PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 06 березня 2021, 11:57

Останнє оновлення на Субота, 06 березня 2021, 13:05
Детальніше...
 
Зі святом Весни! PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 05 березня 2021, 11:46

Дорогі жінки!

        Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем! Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і дбайливість.Кожна з вас – чарівна і неповторна, прекрасна і щира, вольова і рішуча. Своєю безмежною любов’ю ви надихаєте чоловіків на добрі справи, спонукаєте на подвиги й звитяги. Ви захоплюєте, вражаєте та зігріваєте душу. А ще ви – справжні берегині домашнього вогнища та сімейного затишку.


        Проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, жінки нашої громади невтомно працюють в усіх сферах життєдіяльності. Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, колеги, ваша небайдужість до долі України, майбутнього наших дітей є запорукою успіхів рідного краю і держави. Світ стає добрішим, ніжнішим, і більш духовним, коли щасливо усміхаються жіночі очі.


        У цей святковий день сердечно бажаю кожній із вас міцного здоров’я, родинного затишку та душевного тепла. Нехай вас не оминає радість та натхнення, а прекрасні почуття зігрівають серце, дарують наснагу для нових життєвих перемог. Нехай вас завжди оберігає Бог, береже ваших рідних і близьких. Зі святом!
 

 

Селищний голова          Ганна ШОСТАК - КУЧМЯК

Останнє оновлення на Неділя, 07 березня 2021, 10:36
 
Високопільські податківці консультують декларантів доходів PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 02 березня 2021, 16:59

Високопільські податківці консультують декларантів доходів

        У рамках проведення кампанії декларування податківці прагнуть створити для громадян максимально комфортні умови. З цією метою на Херсонщині розгорнуто масштабну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян.

Останнє оновлення на Вівторок, 02 березня 2021, 17:06
Детальніше...
 
Повідомлення про намір утворити спостережну раду PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 02 березня 2021, 16:30

Повідомлення про намір утворити спостережну раду

при комунальному некомерційному підприємстві «Високопільська лікарня»

Високопільської селищної ради Бериславського району Херсонської області

        Відповідно до Порядку утворення спостережної ради закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1077, Високопільська селищна рада повідомляє про намір утворити спостережну раду при комунальному некомерційному підприємстві «Високопільська лікарня» Високопільської селищної ради Бериславського району Херсонської області.

        Член спостережної ради повинен відповідати таким вимогам (відповідно до пункту 6 Порядку утворення спостережної ради закладу охорони здоров'я, постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1077):

  • бездоганна ділова репутація;
  • відсутність реального або потенційного конфлікту інтересів, що може вплинути на об'єктивність і неупередженість прийняття рішень спостережною радою, зокрема відсутність трудових відносин із закладом охорони здоров'я;
  • наявність професійних знань, вищої освіти, досвіду роботи у сфері охорони здоров'я, зокрема захисту прав пацієнтів;
  • відсутність непогашеної судимості.

        Депутатам, представникам громадськості, громадських об’єднань та організацій, які відповідають передбаченим вимогам і мають намір бути членами спостережної ради, протягом 10 робочих днів  з дати розміщення повідомлення на офіційному веб-сайті Високопільської селищної ради необхідно подати письмові пропозиції щодо включення їх кандидатур до складу спостережної ради до селищної ради.

Останнє оновлення на Вівторок, 02 березня 2021, 16:35
 
Наказ військового комісара: "Про проведення призову громадян на строкову військову службу у квітні-червні 2021 року PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 01 березня 2021, 16:19
 
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ 

військового комісара  

Нововоронцовсько-Високопільського об’єднаного районного

територіального центру комплектування та соціальної підтримки

24.02.2021                                 смт Нововоронцовка                                                          № 7

                  

Про проведення призову громадян

на строкову військову службу у

квітні-червні 2021 року

Останнє оновлення на Понеділок, 01 березня 2021, 16:36
Детальніше...
 
Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти Високопільської селищної ради PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 01 березня 2021, 13:45

           Відділ освіти Високопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти Високопільської селищної ради.

            Вимоги до кандидатів на посаду: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою; без вимог до стажу роботи.

Останнє оновлення на Середа, 03 березня 2021, 15:10
Детальніше...
 
Мирні перегони! Змагання з настільного тенісу, шашок, дартсу PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 26 лютого 2021, 15:59

Мирні перегони!

       26 лютого 2021 року у комунальному закладі «Високопільський центр культури і дозвілля» вперше серед учасників бойових дій на Сході України та членів їх сімей відбулися змагання з настільного тенісу, шашок, дартсу, присвячені 77-річниці звільнення Високопілля від фашистських загарбників.

       Селищний голова Ганна Шостак-Кучмяк привітала учасників, подякувала за активну життєву позицію, побажала їм міцного здоров'я, довгих років життя, добробуту і мирного неба.  

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 лютого 2021, 16:18
Детальніше...
 
До 77-річниці визволення Високопільщини від фашистських окупантів PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 26 лютого 2021, 15:40

До 77-річниці визволення Високопільщини від фашистських окупантів.

       Саме в лютому розпочалися бої за наш край. На території нашого району фашисти господарювали 2 роки 6 місяців і 17 днів. Весь лютий 1944 року війська 3-го та 4-го українських фронтів проводили Нікопольсько-Криворізьку операцію. 27 лютого розпочалися жорстокі бої, а вже 29 лютого радіо інформбюро повідомило: «У результаті кровопролитних боїв, радянськими військами, звільнено понад 70 населених пунктів, у тому числі Високопілля, Нововознесенське, Іванівку, залізничну станцію».

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 лютого 2021, 19:17
Детальніше...
 
Звернення голови Високопільської селищної ради PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 26 лютого 2021, 10:46

Шановні відвідувачі!

       Високопільщина - прадавня українська земля, батьківщина талановитих та працьовитих людей. Яка має цікаву історичну, культурну спадщину, а саме у 1869 році колоністи з Молочанська (Молочної) поселилися на території з центром у колонії Кронау. Німецькі колоністи залишили відчутний слід в історії та культурі нашого краю.

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 лютого 2021, 20:06
Детальніше...
 
Високопільські податківці консультують декларантів доходів PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 24 лютого 2021, 15:25

Високопільські податківці консультують декларантів доходів

 

У рамках проведення кампанії декларування податківці прагнуть створити для громадян максимально комфортні умови. З цією метою на Херсонщині розгорнуто масштабну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян.

Зокрема, у Високопільській ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополя систематично проводяться зустрічі з громадянами, на яких присутніх ознайомлюють із особливостями заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи. Враховуючи аграрний вектор розвитку району, податківці акцентують увагу високопільчан на тонкощах декларування доходів, отриманих від надання в оренду земельних паїв та у разі одноосібного обробітку земельних ділянок. Адже сплачені податки наповнюють бюджети місцевих громад та сприятимуть розвитку соціальної інфраструктури місцевої громади.

За словами начальника ДПІ Руслана Яковчишена такі зустрічі допомагають громадянам зорієнтуватися у великому обсязі податкової інформації та стануть у нагоді під час виконання ними свого конституційного обов’язку по сплаті податків.

Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2021, 15:31
Детальніше...
 
Робота щодо покращення водопровідної мережі на контролі PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 24 лютого 2021, 14:16

Робота щодо покращення водопровідної мережі на контролі

       Під головуванням селищного голови Високопільської селищної ради Ганни Шостак-Кучмяк 23 лютого поточного року проведено чергову нараду з працівниками апарату селищної ради, структурних підрозділів, керівництвом КП « Високопільський комунсервіс» щодо реалізації Плану удосконалення надання послуг водопостачання населенню територіальної громади. Увагу акцентовано на реалізації проєкту «Капітальний ремонт водопровідної мережі в с. Нововознесенське Високопільського району Херсонської області» .

       За підтримки компанії «Global Communities» в рамках проведення програми DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» громада восени 2020 року отримала матеріали (труби, муфти тощо).У 2021 році селищна рада провела актуалізацію проєкту на проведення робіт, який склав 1240 тис. грн. На нараді окреслено поетапність проведення робіт на водогоні в с. Нововознесенське.

       Заміна старих водопровідних труб на нові поліетиленові забезпечить покращення якості води та безперебійне водопостачання сільському населенню та об’єктам соціальної інфраструктури.

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 лютого 2021, 23:19
 
Відбулося чергове сьоме засідання сесії Високопільської селищної ради VIII скликання PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 24 лютого 2021, 09:30

       23 лютого 2021 року відбулося чергове засідання сесії Високопільської селищної ради VIII скликання. Відповідно до порядку денного розглянуто 93 питання.

Відео сесії 

Серед них :

  • про затвердження Програми щодо профілактики та боротьби із гостроінфекційними захворюваннями тварин та птиці (АЧС, грип птиці) на території населених пунктів Високопільської селищної ради на 2021-2023 роки;
  • про звіт виконання селищного бюджету за 2020 рік;
  • про Комплексну програму організації допомоги відділенню поліції №1 Бериславського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Херсонській області у забезпеченні охорони публічного порядку, безпеки громадян, профілактики злочинності на території Високопільської селищної ради на 2021 рік;
  • про селищну Програму використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва на 2021 рік;
  • про уповноваження старост на вчинення нотаріальних дій;
  • про внесення змін у структуру апарату Високопільської селищної ради.

       Інші питання порядку денного сесії стосувались: затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання їх у власність, про продовження терміну роботи комісії з реорганізації сільських рад, що приєднуються до Високопільської селищної ради тощо.

 

Останнє оновлення на Неділя, 28 лютого 2021, 15:18
 
Високопільські податківці консультують декларантів доходів PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 24 лютого 2021, 09:21

Високопільські податківці консультують декларантів доходів

У рамках проведення кампанії декларування податківці прагнуть створити для громадян максимально комфортні умови. З цією метою на Херсонщині розгорнуто масштабну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян.

Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2021, 09:26
Детальніше...
 
Академія культурного лідера – 2020/21 PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 23 лютого 2021, 07:51

Академія культурного лідера – 2020/21

        22 лютого розпочався 4-й онлайн-модуль (22.02.2021 – 26.02.2021) Академія культурного лідера – 2020/2021. Розпочали день з вправ на повторення матеріалу 1-3 модулів. Тренерки академії поділилися з нами корисною інформацією та матеріалами «Що нового в державній політиці?».

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 лютого 2021, 11:50
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 46

 


 


 

Статистика

3136959
CьогодніCьогодні217
ВчораВчора489
На цьому тижніНа цьому тижні3406
У цьому місяціУ цьому місяці3406
З початкуЗ початку3136959

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України