Skip to content
Додому / На головну сторінку ▲
Головна сторінка
До уваги хворих на цукровий діабет PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 17 січня 2022, 16:01

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці Високопільської громади!

Звертаюся до людей хворих з діагнозом на інсулін залежний цукровий діабет.

Оскільки у Бериславському районі в системі охорони здоров'я був відсутній лікар ендокринолог, ви змушені були долати великі відстані та вирішувати проблему отримання інсуліну в м. Нова Каховка.

Ці питання неодноразово озвучувались під час зустрічей в громаді.

На сьогодні за сприянням депутата Верховної Ради Сергія КОЗИРЯ та голови Херсонської обласної державної адміністрації Геннадія ЛАГУТИ посаду лікаря ендокринолога введено в Великоолександрівську лікарню.

Хворі з діагнозом на інсулін залежний цукровий діабет Високопільської громади будуть вноситись у електронну програму МЕДЕЙР ендокринологом Великоолександрівської лікарні для подальшого виписування рецептів сімейними лікарями за місцем проживання.

З повагою селищний голова   Ганна ШОСТАК-КУЧМЯК

 
Відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 14 січня 2022, 12:56

Відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади

Високопільська селищна рада повідомляє, що 12 січня 2022 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади посадової особи Високопільської селищної ради - головного спеціаліста з бухгалтерського обліку відділу бухгалтерського обліку.
За результатами проведеного іспиту переможцем конкурсу стала Шишка Ілона Миколаївна.

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 січня 2022, 13:02
 
Послуги ДП "Центр ДЗК PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 11 січня 2022, 16:43

 
Особливості праці у зимовий період PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 10 січня 2022, 13:19

Особливості праці у зимовий період

       Шановні роботодавці, Бериславське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області (далі – відділення управління) звертає Вашу увагу на створення безпечних умов праці під час холодів для працівників, які працюють або перебувають на відкритому повітрі - особливо при роботі на відкритих майданчиках.

     Необхідно пам’ятати, що важливим заходом запобігання травматизму є проведення на підприємствах позачергових інструктажів з охорони праці, щодо безпечної поведінки у зимовий період для запобігання травмуванню та нещасним випадкам, надання першої допомоги при обмороженні.

Детальніше...
 
Податкова інформує 10.01.2022 р. PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 10 січня 2022, 08:20

До уваги платників податку на майно!

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що згідно з п. 286.2 ст. 286 Податкового кодексу України, платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму плати за землю щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають до відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями.

Відповідно до пп. 266.7.5 п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України, платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і не пізніше 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об’єкта /об’єктів оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Особливу увагу необхідно звернути на те, що:

  • за податкові періоди, починаючи з 2022 року, за об’єкти (земельні ділянки або нерухоме майно), розташовані в межах однієї територіальної громади, подається одна податкова декларація з плати за землю та одна податкова декларація з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;
  • у податковій декларації зазначається код за КОАТУУ об’єднаної територіальної громади , на території якої розташовані об’єкти оподаткування;
  • платникам плати за землю у податковій декларації при заповненні показника щодо коду виду цільового призначення земельної ділянки необхідно користуватись новим Класифікатором видів цільового призначення земельних ділянок (додатки 58-60 до Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою КМУ від 17.10.2012 №1051, з врахуванням змін, внесених з 11.08.2021 року постановою КМУ від 28.07.2021 №821).
 

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

 
Привітання селищного голови Ганни ШОСТАК-КУЧМЯК з Різдвом Христовим! PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 06 січня 2022, 21:54
Привітання селищного голови Ганни ШОСТАК-КУЧМЯК з Різдвом Христовим!
 
Шановні жителі Високопільської громади!
 
 
       Щиро вітаю вас із світлим та радісним святом - Різдвом Христовим! Різдво – це особливий час, коли найрідніші люди збираються разом, щоб відзначити свято у теплому сімейному колі. Різдво - це час добра, надій та здійснення найзаповітніших мрій.
       Щиро зичу кожній родині любові та добробуту, міцного здоров’я, натхнення і віри в краще майбутнє! Нехай Різдво Христове об`єднує усіх нас і благословляє Україну, а Різдвяна зірка наповнює радістю і щастям кожну домівку і кожне серце.
 
Христос народився! Славімо його!
 
Про скликання 24 позачергової сесії депутатів VIII скликання Високопільської селищної ради PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 06 січня 2022, 13:36

Останнє оновлення на Четвер, 06 січня 2022, 13:44
Детальніше...
 
Фотозвіт концерту присвяченого Новому 2022 року PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 04 січня 2022, 13:40

Концерт присвячений Новому 2022 року

 

Більше фото і в більшій роздільній здатності на GoogleDrive

 

Останнє оновлення на Середа, 05 січня 2022, 08:57
Детальніше...
 
Податкова повідомляє "Новини законодавства з 1 січня 2022 р." PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 31 грудня 2021, 11:47

 

З 1 січня 2022 року РРО/ПРРО стануть обов’язковими для використання, а штрафи зростуть

 

 

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що з 1 січня 2022 року застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО) стане обов’язковим для платників єдиного податку II – IV груп, які проводять готівкові розрахунки.

Відповідно до п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України не застосовувати РРО/ПРРО можуть лише платники єдиного податку І групи.

У зв’язку з цим звертаємо увагу підприємців – платників єдиного податку II-IV груп на необхідність завчасної реєстрації РРО/ПРРО у контрольних органах з метою дотримання вимог чинного законодавства України.

Електронний кабінет надає можливість подання суб’єктами господарювання заяв для реєстрації РРО/ПРРО (за формою № 1-РРО або № 1-ПРРО) в режимі онлайн.

Крім того, варто пам’ятати, що за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» при проведенні розрахункових операцій з використанням РРО/ПРРО або розрахункових книжок на неповну суму вартості товарів або послуг; непроведенні розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи; невидачі (в паперовому вигляді та/або електронній формі) відповідного розрахункового документа або проведення її без використання розрахункової книжки на окремому господарському об’єкті такого суб’єкта господарювання застосовуються наступні фінансові санкції:

- за порушення, вчинене вперше̶10% від вартості проданих з порушеннями, встановленими цим пунктом, товарів (робіт, послуг)

- за кожне наступне вчинене порушення ̶50% від вартості проданих з порушеннями, встановленими цим пунктом, товарів (робіт, послуг)

З 1 січня 2022 року штрафи за ці порушення зростуть до 100 та 150 відсотків відповідно.

Спілкуйтеся з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

 

Пресслужба Головного управління

 

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

 

 

 

До уваги платників податків – користувачів РРО/ПРРО!

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 31 грудня 2021, 11:55
Детальніше...
 
Протиожеледні заходи PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 30 грудня 2021, 10:35

Шановна Громадо !

маємо за обов’язок ще раз нагадати вам про деякі з Типових правил благоустрою території населеного пункту, на які в першу чергу слід звернути увагу, аби уникнути порушень, за які настає адміністративна відповідальність згідно з Кодексом України «Про адміністративні правопорушення» у вигляді штрафу від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

           Благоустрій присадибної ділянки та прилеглої до присадибної ділянки території здійснюється власником

або користувачем цієї ділянки.

           Власники, балансоутримувачі, підприємства, установи, організації або особи, які утримують території населених пунктів зобов’язані подбати про:

  • регулярне прибирання тротуарів, пішохідних доріжок, входів до будівель і споруд від снігу та льоду,
  • здійснювати посипання протиожеледними засобами прилеглих територій,
  • своєчасно очищати дахи, водостічні труби, карнизи та інші елементи будинків, споруд, будівель від снігу та бурульок з дотриманням застережних заходів щодо безпеки руху пішоходів (встановленням огорож на небезпечних ділянках і прибиранням скинутого снігу та льоду протягом доби).

Дорогі земляки!

Охайність та затишок маленької Батьківщини наших дітей,

залежить тільки від нас з вами, від усіх разом і від кожного особисто!

                                                                                                             Високопільська селищна рада

Останнє оновлення на Четвер, 30 грудня 2021, 10:45
 
Довкола водопостачання PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 28 грудня 2021, 11:24

Довкола водопостачання.

Одним з найболючіших питань для мешканців Високопілля було й залишається питання централізованого водопостачання. Особливо непереливки дістається нашим комунальникам останнім часом. Так, наприкінці минулого тижня, через використання двигуна автоматичної подачі води без вузла автоматичного регулювання (щоб подати людям воду хоча б «по графіку»), цей двигун вийшов з ладу. А за ним і другий. А станом на неділю 26.12.2021. вже встановлено третій насос, аби тільки не залишити людей без води (хоча б і «за графіком»).

          Проблема дійсно існує, але було б несправедливо вважати, що керівництво громади разом з комунальниками нею не переймається. Станом на 20.12.2021. вже існували чіткі домовленості між керівництвом громади та фахівцями спеціалізованого підприємства з м. Херсону про повну реконструкцію автоматичної системи водопостачання свердловини на вул. Вокзальній смт. Високопілля. А до сьогодні сторони вимушені були чекати на доправлення певного обладнання, яке і буде встановлено, на вищевказаній свердловині починаючи вже від 29.12.2021.

Незважаючи ні на які перепони, забезпечення якісним централізованим водопостачанням громадян є одним з найпріоритетніших питань сьогодення та планів на майбутнє розвитку Високопільщини.

Останнє оновлення на Вівторок, 28 грудня 2021, 11:26
 
ПОРЯДОК НАДАННЯ ДОПОМОГИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ «є Підтримка» PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 28 грудня 2021, 11:19

ПОРЯДОК НАДАННЯ ДОПОМОГИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ

«є Підтримка»

Постановою КМУ від 09 грудня 2021 року № 1272 «Деякі питання надання допомоги в рамках Програми «є Підтримка» затверджено Порядок надання допомоги в рамках Програми «є Підтримка».

Допомога надається отримувачу допомоги одноразово у розмірі 1000 грн, виключно для придбання у безготівковій формі з використанням електронних платіжних засобів у сферах культури, фізичної культури і спорту, здійснення внутрішніх пасажирських перевезень залізничним та авіаційним транспортом, а також придбання книжок у суб’єктів господарювання, зареєстрованих відповідно до законодавства, та яким банком-еквайром встановлено категорії продавця (MerchantCategoryCode, далі – МСС-код) з переліку, наведеного в таблиці нижче.

Опрацьовується можливість долучити до Програми аптеки. Орієнтовно можливість придбати ліки в рамках Програми «є Підтримка» з'явиться з другої половини січня 2022 року.

Сфера діяльність

МСС-код

Книжкові магазини

5942

Кінотеатри

7832

Театри, театральні групи, а також театральні продюсерські агентства

7922

Музичні групи, оркестри, комедіанти та фокусники

7929

Туристичні атракціони і шоу, виставки (крім художніх)

7991

Пасажирські внутрішні перевезення залізничним транспортом

4112

Пасажирські внутрішні перевезення авіаційним транспортом

4511

Спортивні клуби професійні та напівпрофесійні, спортивні арени і стадіони, любительські та комерційні спортивні змагання

7941

Спортивні змагання в клубах, які вимагають членства — гольф-клуби, тенісні клуби, яхт-клуби тощо.

7997

 

 
Оголошення про формування переліку об’єктів житлового будівництва, що не прийняті в експлуатацію PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 24 грудня 2021, 14:24

Оголошення про формування переліку об’єктів житлового будівництва, що не прийняті в експлуатацію

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2021 р. № 1327 «Деякі питання формування переліку об’єктів житлового будівництва, що не прийняті в експлуатацію» Високопільська селищна рада протягом чотирьох місяців буде формувати перелік об’єктів житлового будівництва, що не прийняті в експлуатацію.

         Інформацію щодо формування переліку можуть надавати фізичні та/або юридичні особи поштою або електронними засобами. Кінцевий термін подачі інформації - 25.04.2022.

Для формування Переліку інформацію надавати за адресою: каб. начальника відділу архітектури та містобудування, земельних питань та агропромислового розвитку Високопільської селищної ради, вул. Визволителів, 112, смт Високопілля, Херсонська обл., 74000, тел. (05535) 2 17 95,                                          е-mail:  26555391@mail.gov.ua .

Щодо кожного об’єкта будівництва, що включається до переліку, формується справа, яка має містити таку інформацію (за наявності):

1) місцезнаходження (адреса), назва об’єкта будівництва згідно з наявною містобудівною документацією;

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 грудня 2021, 14:34
Детальніше...
 
Національний проєкт «Ноутбук кожному вчителю» PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 24 грудня 2021, 13:45

       З метою забезпечення ефективних заходів, спрямованих на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти, Міністерство освіти і науки України та Міністерство цифрової трансформації України для організації дистанційного навчання, інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання придбало ноутбуки для педагогічних працівників комунальних закладів загальної середньої освіти та їх філій.

       Основною метою спрямування відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам є забезпечення технічних можливостей педагогічним працівникам для належної організації здобуття загальної середньої освіти, зокрема в умовах запровадження карантинних обмежень та встановлення заборони на відвідування закладів освіти її здобувачами. Відповідно, усі придбані ноутбуки мають активно та постійно використовуватися педагогічними працівниками в освітньому процесі.

       21 грудня в м. Берислав урочисто вручено Високопільській селищній раді 33 сучасні ноутбуки за національним проєктом «Ноутбук кожному вчителю». Тепер вчителі навчальних предметів таких освітніх галузей: мовно-літературної, математичної, природничої, соціальної і здоров’язбережувальної, громадянської та історичної, інформатичної зможуть повноцінно та якісно надавати освітні послуги.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 58

 


 


 

Статистика

3877089
CьогодніCьогодні1608
ВчораВчора2013
На цьому тижніНа цьому тижні1608
У цьому місяціУ цьому місяці32095
З початкуЗ початку3877089

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Високопільська лікарня

 

logo crl 210

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Добровільна пожежна охорона

 

Нормативна база

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України