Skip to content
Додому / На головну сторінку ▲
Головна сторінка
Моніторинг реалізації Стратегії сталого розвитку PDF Друк e-mail
Написав esperanza   
Понеділок, 20 вересня 2021, 07:50
       З метаю проведення моніторингу реалізації Стратегії сталого розвитку 17-18 вересня Високопільську громаду відвідали консультанти Фонду Розвитку Місцевої Демократії (партнера програми DOBRE) Анджей Собчик від польської сторони, Олексій Гаврилов від української сторони. Наші партнери провели аналіз ситуації в громаді та дали рекомендації щодо вдосконалення управлінських рішень, системи управління. Для мешканців громади експерти провели тренінг на тему: «Розвиток компетенцій у сфері стратегічного управління». Також спільно з робочою групою проведена практична робота над поточною версією Стратегії, з метою розробки напрямів актуалізації/оновлення документу.
 

 

       практична робота з Робочою групою над поточною версією Стратегії, з метою розробки напрямів актуалізації/оновлення документу

Останнє оновлення на Субота, 25 вересня 2021, 14:36
 
Фотозвіти Дня Державного Прапора PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 19 вересня 2021, 20:44

Фотозвіти Дня Державного Прапора, посилання на Гугл-диск:

1. Фото Едуарда Сундукова bit.ly/3tX5kbc

2. Повний фотозвіт bit.ly/3tUh6TA

 

Останнє оновлення на Субота, 25 вересня 2021, 14:50
 
Перехідний період до 01 жовтня е-лікарняні стають готовими до сплати через 5 днів після закриття PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 17 вересня 2021, 17:59

Перехідний період до 01 жовтня е-лікарняні стають готовими до сплати через 5 днів після закриття


       Перехідний період впровадження електронних лікарняних було продовжено до 01 жовтня – відповідний наказ Міністерства охорони здоров’я України № 1836 підписали 28.08.2021. На цей час пацієнти все ще можуть отримати як паперові, так і е-лікарняні залежно від закладу охорони здоров’я. А в разі вагітності та пологів, захворювання на ВІЛ або психічного розладу мають бути видані виключно паперові листки непрацездатності.
        Окрім відстрочення повного переходу на електронні листки непрацездатності, наказом було внесено ряд інших змін, зокрема, щодо набуття е-лікарняними статусу виданих.
       Коли на час перехідного періоду е-лікарняні вважаються виданими?

 • До завершення перехідного періоду е-лікарняні вважаються виданими і стають готовими до сплати через 5 днів після закриття. Нагадаємо, раніше електронні лікарняні вважались виданими і ставали готовими до сплати на наступний день після закриття е-лікарняного.
 • Зверніть увагу, електронний лікарняний в особистих кабінетах має статус «закритий» одразу з дати свого відкриття, однак він є закритим днем у майбутньому – відповідна дата закриття зазначена у е-лікарняному та є плановою датою завершення тимчасової непрацездатності або повторного огляду, після якого буде сформовано новий медичний висновок і створено продовжений е-лікарняний тощо.
 • Відповідний наказ МОЗ: https://moz.gov.ua/article/ministry-mandates/nakaz-moz-ukraini-vid-28082021--1836-pro-zatverdzhennja-zmin-do-dejakih-normativno-pravovih-aktiv-ministerstva-ohoroni-zdorov%E2%80%99ja-ukraini
 • Така тимчасова норма діятиме упродовж вересня та допоможе зменшити ризики помилок при формуванні е-лікарняних в окремих випадках – наприклад, коли працівник захворів одразу після прийняття на роботу та дані щодо його працевлаштування не встигли синхронізуватись, або дві застраховані особи мають тотожні прізвище, ім’я, по батькові і різницю лише в одну цифру в ідентифікаційному коді тощо.
 • Упродовж цього місяця протоколи обміну даними, інформаційні реєстри і системи доопрацюють, аби електронні лікарняні формувались на підставі медичних висновків чітко і без технічних помилок.
 • Отже, до жовтня е-лікарняний буде ставати підставою для призначення матеріального забезпечення через 5 днів після свого закриття.
 • Аби відслідковувати це було легше, статус е-лікарняного автоматично зміниться на «готово до сплати». З цього дня роботодавець має упродовж не більш ніж 10 календарних днів призначити працівнику допомогу.
 • ● Після завершення перехідного періоду готовим до сплати е-лікарняний буде ставати, як і передбачено, на наступний день після закінчення періоду тимчасової непрацездатності. Тож призначення допомоги відбуватиметься швидше.
Останнє оновлення на Субота, 25 вересня 2021, 14:49
 
Висловлюємо свої щирі співчуття PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 15 вересня 2021, 08:43
        Високопільська громада в глибокій жалобі з приводу смерті нашого земляка - захисника України, військовослужбовця 57-ї бригади Валентина Чепурного, який загинув під час мінометного обстрілу  у районі   населеного пункту Причепилівка Луганської області. На 34-му році життя перестало битися його серце.
     Висловлюємо свої щирі співчуття мамі героя, всім рідним і близьким людям померлого.  На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати, важко знайти  слова втіхи, коли зупиняється серце, проте світлі спогади про цю людину, яка  чесно і гідно прожила своє життя, завжди будуть сильнішими за смерть. 
       Людина живе доти, поки її пам’ятають. 
     
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ та ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ!
 
Останнє оновлення на Середа, 15 вересня 2021, 08:53
 
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 14 вересня 2021, 11:07
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!!!
 
  
        12 вересня в результаті артилерійського обстрілу з боку російських окупаційних військ на західній околиці с Кримське на Луганщині загинув військовослужбовець ЗСУ (підрозділ не уточнено) Чепурний Валентин Валерійович, 34 роки, мешканець смт Високопілля, Бериславський район, Херсонська область. Уламками чоловікові побило все тіло. Медики спробували його евакуювати, але було вже пізно. 
 
       На військовій службі у ЗС України - з 2018 року. Напередодні, 11.09.2021 року, у військовослужбовця офіційно завершився термін контракту. Під час збору речей та прощання з побратимами, прийняв на себе убивчий удар осколків від міни 120-го калібру, яка впала зовсім поруч.
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!
 
ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ PDF Друк e-mail
Написав esperanza   
Середа, 01 вересня 2021, 12:20

       Служба у справах дітей Високопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста -

головного бухгалтера служби у справах дітей Високопільської селищної ради.

       Вимоги до кандидатів на посаду: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою; без вимог до стажу роботи.

       При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на посаду. Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
 • 2 фотокартки розміром 4 х 6 см;
 • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 •  копію документа, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
 • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою,
 • передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;
 • копію документа, який посвідчує особу;
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

     Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається додатково службою у справах дітей Високопільської селищної ради.

 

    Прийом документів здійснюється протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу (01 вересня 2021 року) до 30 вересня 2021 року включно за адресою: 74000, Херсонська область, смт Високопілля, вул. Визволителів, 112.

 

Телефон для довідок: +380969739109

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 вересня 2021, 20:01
 
ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ PDF Друк e-mail
Написав esperanza   
Вівторок, 31 серпня 2021, 19:17

      Високопільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

1) начальник відділу соціальної інфраструктури;

2) головний спеціаліст з земельних питань відділу архітектури та містобудування, земельних питань та агропромислового комплексу (2 штатні одиниці).

     Вимоги до кандидатів на посаду начальника відділу соціальної інфраструктури: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.         

  Вимоги до кандидатів на посаду головного спеціаліста з земельних питань відділу архітектури та містобудування, земельних питань та агропромислового комплексу: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня, бакалавра, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи. При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на посади.

   Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи: - заяву про участь у конкурсі; - заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками; - 2 фотокартки розміром 4 х 6 см; - копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; - копію документа про підтвердження рівня володіння державною мовою (документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови; - декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»; - копію документа, який посвідчує особу; - копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).  Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається додатково кадровою службою.

   Прийом документів здійснюється протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу (01 вересня 2021 року) до 01 жовтня 2021 року включно за адресою: 74000, Херсонська область, смт Високопілля, вул. Визволителів, 112, 3 поверх, кабінет секретаря селищної ради.

  Телефон для довідок: 2-17-95. 

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 вересня 2021, 19:45
 
23 серпня у Високопіллі відбулись урочистості та святкова концертна програма з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України. PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 25 серпня 2021, 15:42

       Серпень - особливий місяць, бо він несе нам чудові свята - День Державного Прапора України та День Незалежності України. Кожен українець із задоволенням долучається до святкування, бо всі ми вірні Батьківщині, незалежності та цілісності нашої держави, любові до України. 

       Так 23 та 24 серпня закладами культури Високопільської громади було проведено низку заходів присвячених святкуванню цих знакових дат.

       23 серпня у  Високопіллі відбулись урочистості та святкова концертна програма з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України. На центральній площі селища відбулась церемонія підняття Державного Прапору після чого учасники бойових дій АТО та ООС взяли участь в автопробігу в рамках, якого відвідали могили загиблих побратимів. Заходи продовжили ходою «Україна вишивана» за участі очільників та працівників органів місцевого самоврядування, активних мешканців селища, представників установ, організацій.

       До святкування активно долучилися всі старости селища, сіл Високопільської територіальної громади, які взяли участь у виставці-ярмарку виробів народних умільців та презентували кулінарні традиційні українські страви старостинських округів.

       Голова громади Ганна ШОСТАК-КУЧМЯК звернулася до усіх присутніх з вітальним словом та побажала зростити гідну спадщину для нашої країни, адже її велич залежить від людей, які борються за справедливість і мир. З нагоди 30-річчя незалежності України, Дня Державного Прапора України Грамотою селищного голови були нагороджені члени громади, які своїми трудовими досягненнями та активною діяльністю сприяють розвитку та добробуту громади, створюють її позитивний імідж. Творчі колективи та вихованці комунальних закладів: «Високопільський центр культури та дозвілля», «Високопільський центр дитячої та юнацької творчості», «Високопільська мистецька школа» прикрасили свято яскравими виступами. А на завершення на присутніх чекала святкова програма від запрошеного артгурту «102-FM”, діджея Бет-Бой з «Укротекою».

       Високопільська селищна рада висловлює подяку за підтримку і допомогу у проведенні свята голову політичної організації «Нам тут жити» Геннадія Лагуту.


       Також щира вдячність усім, керівникам та працівникам закладів культури та освіти за організацію та проведення заходів до Дня Державного Прапора та до Дня незалежності України. Творчим колективам громади, волонтерам, активістам та талановитим дітям нашої громади святкування дійсно стало по-родинному теплим. Особлива вдячність військовим, які захищають наш мир і спокій на Сході України, завдяки яким ми маємо мирне небо над головою.

       День Незалежності відзначали у всіх селах громади, креативними заходами, концертами, покладаннями квітів до пам’ятних знаків. Ви самі творите історію своєї держави, бо Україна починається з нас.

Останнє оновлення на Середа, 25 серпня 2021, 15:59
 
Вітаємо з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності! PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 23 серпня 2021, 14:28

 Пряма трансляція свята

https://www.youtube.com/playlist?list=PLE8coagzqCq7xMku9WflFQ0uwJl3Uc94L

якщо, трансляція не "У прямому ефірі", шукайте в списку  відтворення "Прямі трансляції" на каналі youtube селищної ради

 

Вітаємо з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності!

 

Останнє оновлення на Середа, 25 серпня 2021, 16:00
 
ПРОГРАМА святкових заходів до Дня Прапора України та 30-ї річниці незалежності України PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 16 серпня 2021, 15:53

ПРОГРАМА

святкових заходів

до Дня Прапора України та 30-ї річниці незалежності України

№  п/п

Назва заходу 

Дата та час проведення 

Місце проведення

1.

Автопробіг присвячений  Дню Державного Прапора України 

23 серпня 2021р. 15.00 – 18.00

Стартує від площі Центру культури та дозвілля →Ольгине →   Іванівка → Архангельське → Зарічне →Новопетрівка →Князівка →Високопілля (перехрестя вулиць Вокзальна та Суворова)

2.

Виставка-ярмарок творчих виробів народних умільців; 

23 серпня 2021р.

17.00 – 20.00

Площа біля Центра культури та дозвілля

3.

Хода вишиванок «Україно вишивана»;

презентація кулінарних традицій старостинських округів  

23 серпня 2021р.

18.00 – 18.30

Перехрестя вулиць Вокзальна та Суворова

4.

Урочистості та виступи художньої самодіяльності творчих колективів громади 

23 серпня 2021р.

18.30 – 20.00

Головна сцена (площа перед Центром культури та дозвілля)

5.

Розважально-ігрова програма для дітей, батути, гірки, тематичні фотозони

23 серпня 2021р. 17.00-21.00 

Площа біля Центра культури та дозвілля

6.

Святковий концерт артгурту «102-FM» з міста Херсон                             

23 серпня 2021р.

20.00 – 21.00

Головна сцена

7.

Дискотека в українському сучасному стилі «Укротека» DJ Beat Boy                             

23 серпня 2021р

21.00 – 23.00

Головна сцена

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 вересня 2021, 20:02
 
РАЗОМ МИ СИЛЬНІШІ! PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 13 серпня 2021, 14:32

РАЗОМ МИ СИЛЬНІШІ!

Дякуючи активній підтримці небайдужих Громадян  Високопільщини під керівництвом начальника відділу ЖКГ, комунальної власності, цивільного захисту та оборони селищної ради Анатолія ЛЯШЕНКА, за участі КП «Високопільський комунсервіс» (директор Анатолій ПЕТРОСЯН),  на території Високопільської громади проводяться роботи з впорядкування вулично – дорожньої мережі та інших об’єктів благоустрою.

 Так, 13.08.2021. проведено ямковий ремонт вулично – дорожньої мережі в с. Ольгине та відрізку дороги с. Високопілля – с. Князівка. Здійснено підвіз будівельних матеріалів для впорядкування дитячого майданчика по вул. Визволителів, площі перед КП «Високопільський ЦКД» та території КЗ «Високопільський ясла – садок «Барвінок». 

Останнє оновлення на Понеділок, 16 серпня 2021, 16:00
Детальніше...
 
Шануймо, бережімо та збудовуймо кожну сім'ю! PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 05 серпня 2021, 14:36

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ВИСОКОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ!

              

          Відділення соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КЗ «Високопільський центр надання соціальних послуг» забезпечує організацію та проведення роботи із соціально незахищеними категоріями сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та надає такі соціальні послуги населенню:

Останнє оновлення на Четвер, 05 серпня 2021, 14:44
Детальніше...
 
Благоустрій населених пунктів громади PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 04 серпня 2021, 13:07

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ !

З метою належної підготовки до Дня незалежності України та Дня прапора України, приведення до належного естетичного та санітарного стану територій загального користування та об’єктів благоустрою населених пунктів громади, відповідно до статей 5 та 9 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», прошу Вас приділити особливу увагу приведенню до належного естетичного стану територій, що прилягають до ваших присадибних ділянок, закладів, установ та підприємств та до 15 серпня 2021 року привести до ладу вищевказані території.

З 15 серпня профільною комісією Високопільської селищної ради буде проведено обстеження територій населених пунктів громади на предмет дотримання керівниками закладів, установ, підприємств та фізичними особами Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та «Типових правил благоустрою територій населених пунктів України».

Облаштуймо свій простір затишним та охайним!

З повагою та надією

                                    Ваш селищний голова     Ганна ШОСТАК - КУЧМЯК

Останнє оновлення на Четвер, 05 серпня 2021, 14:45
 
Нагадування про типові правила благоустрою PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 04 серпня 2021, 14:41

Шановна Громадо!

маємо за обов’язок ще раз нагадати вам про деякі з Типових правил благоустрою території населеного пункту, на які в першу чергу слід звернути увагу, аби уникнути порушень, за які настає адміністративна відповідальність згідно з Кодексом України «Про адміністративні правопорушення» у вигляді штрафу від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Благоустрій присадибної ділянки та прилеглої до присадибної ділянки території здійснюється власником або користувачем цієї ділянки.

У межах «червоних ліній» вулиць і доріг забороняється:

 • розміщувати споруди та об’єкти;
 • смітити, псувати дорожнє покриття, обладнання, зелені насадження;
 • спалювати сміття, опале листя та інші відходи, складати їх для тривалого зберігання;
 • скидати промислові та меліоративні води в систему дорожнього зливостоку;
 • встановлювати намети; випасати худобу та свійську птицю, скидати сніг;
 • самовільне знищення, пошкодження або видалення зелених насаджень на територіях загального користування;
 • звалювання сміття, твердих та побутових відходів на території населених пунктів, поза межами спеціально відведених місць для поводження з побутовими відходами;
 • несвоєчасне знищення бур’янів та об’єктів рослинного карантину на прилеглих та закріплених територіях.

Дорогі  земляки!

Охайність та затишок маленької Батьківщини наших дітей,

залежить тільки від нас з вами, від усіх разом і від кожного особисто!

 

Високопільська селищна рада

Останнє оновлення на Четвер, 05 серпня 2021, 07:07
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 53

 


 


 

Статистика

3513514
CьогодніCьогодні1837
ВчораВчора4214
На цьому тижніНа цьому тижні22607
У цьому місяціУ цьому місяці62381
З початкуЗ початку3513514

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України