Skip to content
Додому Головна

declarac

Главная страница
Щастя в 4 руки PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 15 березня 2016, 10:29

В Україні стартувала інформаційна кампанія під назвою «Щастя у чотири руки». Вона покликана показати українцям: вирішувати усі сімейні труднощі разом і розподіляти домашні справи між чоловіком і дружиною порівно – корисно і приємно. Адже зараз 61% шлюбів в Україні закінчуються розлученням – і багато з них викликані нерівномірним поділом обов’язків у сім’ї.

В рамках компанії виготовлено  соціальні ролики «Дитина – нагорода за любов» та «Справжні чоловіки».

Останнє оновлення на Четвер, 17 березня 2016, 05:50
 
День народження Тараса Шевченка PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 09 березня 2016, 19:35

Любіть Україну

Краплиночку раю,

Любіть її мову

Чудову, благаю.

 

До вас я звертаюсь,

Нове покоління,

Ви наше майбутнє,

А ваше коріння,

 

В землі, що полита,

Козацькою кров’ю.

Живе Україна

Героїв любов’ю.

 

Любіть її гори,

Поля та долини,

Дніпро сивочолий

І гроно калини.

 

Любіть її мову,

Таку солов’їну,

І пісню любіть,

Бережіть Україну!

(Т.Г.Шевченко)

Останнє оновлення на Середа, 09 березня 2016, 19:40
 
Шахи. Кубок Осадчого – 2016. PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 09 березня 2016, 17:57

(Розповідь про те, чому не вистачає шахівниць, про «Любимівський фінал» на гостинній Високопільській землі, та про ще одного із родини переможців Гуцалових)

Є лише мить між минулим і сьогоденням

72 роки минуло з того часу, коли після тяжких кровопролитних боїв останній солдат загарбницької фашистської армії залишив наше Високопілля. Армію противника наші війська погнали на захід, а до закінчення війни ще залишалися довгі 14 місяців. Та про це вже ніколи не дізнаються ті солдати, які знайшли свій останній притулок на високопільській землі. Вони поховані на меморіалі Слави і люди із шаною і подякою вчитуються в їх імена на гранітному камені. Вічна пам’ять загиблим!

Останнє оновлення на Вівторок, 17 січня 2017, 10:41
 
За перемогу у конкурсі про місцеве самоврядування — подорож до Страсбургу та електронні гаджети PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 15 лютого 2016, 11:51

Номінація «Місцеве самоврядування – це ми!» є складовою частиною Національної конкурсної програми  Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко». Номінація започаткована у 2012 році спільно з Радою Європи.

Кожен з нас мріє жити в заможній та успішній країні, мати європейський рівень життя, бути впевненим у майбутньому. Водночас, одна людина просто чекає на зміни, інша – навпаки, сама ініціює та реалізує такі зміни. Номінація «Місцеве самоврядування – це ми!» і заснована, щоб знаходити та підтримувати найбільш активних, талановитих, чутливих до перетворень та новацій, допитливих та наполегливих.

Небайдужість учасників до життя своїх громад, які вони продемонстрували протягом попередніх років, їх бажання перетворити власні населені пункти у місця, де затишно й комфортно жити, активність та ініціативність, а головне — любов до рідного краю спонукали Раду Європи збільшити призовий фонд номінації «Місцеве самоврядування – це ми!» Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» у П´ЯТЬ разів!

Останнє оновлення на Понеділок, 15 лютого 2016, 11:58
 
«Різдвяна казка» із казковим настроєм, а кубки відбувають в Дніпропетровськ та Одесу PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 19 січня 2016, 10:38

Всім відома фраза: як зустрінеш новий рік так його і проведеш. Якщо ж вірити цій прикметі, то на федерацію шахів чекає цікавий та захоплюючий сезон. Цьому посприяла серія розіграшів трофеїв у перші січневі дні 2016 року. Головними персонажами цих шахових «вистав» були юні мешканці Високопільщини, які відпочивали під час зимових канікул.

Що головне для виявлення і розквіту таланту у юному віці? Головне – це небайдужість і увага дорослих! Чим раніше в особистість вкладають «насіння» тим більше шансів, що вона дасть кращий «врожай». Тому й приємна, скажу вам відверто, ця справа «сіяти розумне, добре, вічне».

Що таке проведення шахових турнірів для переважної більшості читачів та і пересічних мешканців невідомо. Це прийшли люди, розставили шахи, пограли і розійшлися... Я підрахував, що в процесі підготовки до різдвяних змагань мені довелося звернутися за допомогою у підготовці більше сорока людей. Важливо, що жодного випадку байдужості, відмови, непорозуміння! Це не зважаючи на те, що час надто складний і проблем у всіх вистачає. Та для хорошої справи люди об’єднуються, знаходять порозуміння, шукають можливості вирішення різноманітних питань.

Останнє оновлення на Вівторок, 17 січня 2017, 10:41
 
Перший крок на зустріч мрії PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 26 грудня 2015, 06:19

Мрія... Скількох людей вона «окрилила», скільком вказала дорогу в житті, скільки разів допомагала досягати мети, робити відкриття... Жити мрією – це добре. Але краще робити крок їй назустріч, намагатися власноруч досягти бажаного і не чекати поки вона, як подарунок від Святого Миколая знайдеться колись в тебе під подушкою.

Саме в День Святого Миколая здійснилася невеличка мрія і у мене. Вперше у Високопіллі для дітей організували і провели майстер-клас з шахів! Юні мешканці селища отримали чудову нагоду у вільний від уроків час, в колі своїх однолітків-початківців заглянути в новий для себе світ шахів! Такий собі перший «відкритий урок» для них організувала Федерація шахів району при підтримці Високопільської селищної ради. А «вчителювати» на відкритті запросили чотирьох кращих гравців в цьому виді спорту, багаторазових переможців турнірів і володарів всіх нагород, які розігруються місцевою федерацією. Для дітей свою майстерність демонстрували представники славної шахової династії Гуцалових – брати Володимир і Олександр. Не залишилися осторонь благодійної справи досвідчений тандем шахістів із Нововознесенського – Володимир Скороход та Сергій Стрілець. Знаючи, як зараз «наелектризоване» наше суспільство і щоб позбавити «роботи» скептиків і пліткарів відразу скажу, що весь свій досвід і майстерність визнанні лідери гри передавали дітям безкоштовно! Так, повірте, що не все в цьому світі вже вимірюється грошима.

Останнє оновлення на Субота, 26 грудня 2015, 06:27
 
День святого Миколая в с. Потьомкине PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 19 грудня 2015, 17:47

Відсвяткували з вихованцями Потьомкинської школи-сад день святого Миколая. Подарували дітям солодкі подарунки, оглянули нове обладнання та меблі, які придбано селищною радою для дошкільного навчального закладу. Подякував потьомкінцям за довіру, яку надали мені під час місцевих виборів.

Останнє оновлення на Середа, 20 січня 2016, 11:22
 
Наші найкращі: Гончаренко Наталя Вікторівна PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 18 грудня 2015, 06:35

В грудневому номері газети центральної спілки споживчих товариств України "Вісті" опубліковано статтю "Кооперативні будні. Замальовки з Херсонщини". Газета розповідає про роботу Високопільської райспоживспілки та її керівника - активну, дієву людину, депутата селищної ради VI скликання Гончаренко Наталю Вікторівну.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 26 січня 2016, 17:06
 
Майстер-клас для дітей за участю кращих шахістів району PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 17 грудня 2015, 03:48

19 грудня 2015 року (субота) в День Святого Миколая о 9 годині у приміщенні Високопільської загальноосвітньої школи Районна Федерація шахів проводить майстер-клас для дітей за участю кращих шахістів району. В програмі: відкритий урок з шахів, сеанс одночасної гри, конкурси, сюрпризи.

Будемо раді бачити всіх бажаючих.

Захід проводиться  при підтримці Високопільської селищної ради.

Останнє оновлення на Четвер, 17 грудня 2015, 04:05
 
Міжнародний день інвалідів 2015р. PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 09 грудня 2015, 20:07

Міжнародний день інвалідів нагадує людям про їх обов’язок виявляти турботу до людей, які потребують допомоги, уваги, дбайливого, душевного ставлення. Вже традиційно Високопільска селищна рада не залишалася осторонь від проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, особливо дітей цієї категорії.  Николи не залишалася осторонь від проблем цієї категорії людей Високопільська селищна рада та товариство Червоного Хреста України. Цього дня селищний голова Застава Р.М., секретар селищної ради Гречка Л.О., представники Червоного Хреста, керівниками освітніх закладів селища вручили "солодки подарунки"  дітям-інвалідам, бажаючи тепла і любові, уваги і ласки від рідних і близьких, віри в добро.

 
Передплата районної газети на 2016 рік PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 19 листопада 2015, 14:31

Газета Високопільського району

 

Районна газета

"Високе поле"


проводить передплату на 2016 рік.

Передплатна ціна складає:

на 3 місяці - 32грн. 45коп.
на 6 місяців - 63грн. 20коп.
на 10 місяців - 125грн. 20коп.

Передплатний індекс - 61667

Останнє оновлення на Четвер, 19 листопада 2015, 15:39
 
90-річний ювілей. PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 21 листопада 2015, 21:02

З вітальною програмою „Ювілей- це чудова подія” 15 листопада члени районної ради ветеранів та ансамбль „Надвечір’я” клубного об’єднання „Відродження” районного будинку культури відвідали територіальний центр для одиноких пристарілих. В гарної жіночки, на вигляд молодшої за 70 років, Надії Василівни Фурсик, був 90 річний ювілей.

Ювілярку привітали селищний голова Руслан Застава, секретар селищної ради Лариса Гречка та начальник управління соціального захисту населення Сергій Ланевич з дружиною.

Треба було бачити, якою радістю світилися очі Надії Василівни, наповнені сльозинками щасливої миті, це її прийшли привітати за таким визначним ювілеєм багато людей! Від ювілярки щира вдячність і ветеранам – волонтерам В.Т. Фурсенко, С.Г. Ковалець, В.М. Пурик, Т.І. Манушиній, завідувачці Високопільського селищного клубу Надії Радчук, яка з донькою Наталею подарували гарні пісні ювілярці та всім мешканцям територіального Центру.

Нехай так буде завжди: увага, повага, турбота, щирі слова, гарна пісня і щаслива посмішка, які так потрібні людям поважного віку. Бо ви, наші дорогі довгожителі, є невичерпаним джерелом історичної минувшини, з якої нам треба якнайшвидше черпати правдиву істину життя нашого народу. Ви прожили своє життя чесно, в невтомній праці на благо країни. Ви заслуговуєте на щасливу, забезпечену старість. І хочеться вірити, що так воно і буде для всіх без виключення пенсіонерів і ветеранів нашої неньки України.

Галина Зікрач,
голова районної ради ветеранів

фото С. Ланевич

Останнє оновлення на Субота, 21 листопада 2015, 21:07
 
Зустріч з представниками центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 17 листопада 2015, 20:14

Оголошення!!!

27 листопада 2015 року з 13:00 до 15:00 години в приміщенні великої сесійної зали адмінбудинку Високопільської районної  ради (Високопілля, вул. Червоноармійська, 112) відбудеться зустріч за участю представників Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі - місцевий центр), з метою проведення інформаційно- роз’яснювальної роботи щодо діяльності місцевого центру, реалізації права на отримання послуг безоплатного адвоката інвалідами, ветеранами війни, дітьми-сиротами, особами, які є чи були учасниками АТО та іншим соціально незахищеним верствам населення.

Громадянам, які бажають отримати правову допомогу для попередньої реєстрації мати при собі паспорт .

Останнє оновлення на Вівторок, 17 листопада 2015, 20:18
 
Шахи за збереження традицій. Вітаємо тебе, Високопілля! PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 09 листопада 2015, 21:27

Традиції для того й існують, щоб їх підтримували і зберігали. В цьому аспекті місцева федерація шахів являється майже взірцем для наслідування. На її рахунку є декілька турнірів, які вже понад десятиріччя проводяться в районі не зважаючи ні на які труднощі, зміни в політичному житті, фінансові негаразди. Іноді навіть складається враження, що шахові боги живуть на окремій хмаринці і для них завжди являється справою честі оберігати і допомагати тим, хто займається їх видом спорту на землі. Підтвердженням тому є щорічні змагання шахістів, які проходять в ті самі терміни, без перебоїв і свято зберігають свою традиційність.

До таких турнірів по праву відносяться Кубок газети «Високе поле», Кубок «Кришталевий пішак», турнір «Різдвяна казка», Кубок Івана Виговського, Кубок молоді, Кубок Осадчого... З огляду на постійну прописку в календарі сезону ці перегони вже добре знайомі гравцям і вони на них завжди чекають.

Останнє оновлення на Вівторок, 17 січня 2017, 10:41
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 28

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Статистика

1181016
CьогодніCьогодні57
ВчораВчора240
На цьому тижніНа цьому тижні3213
У цьому місяціУ цьому місяці14570
З початкуЗ початку1181016

Besthosting


Найновіше