Skip to content
Додому
Високопільська селищна рада
90-річний ювілей. Друк
Субота, 21 листопада 2015, 21:02

З вітальною програмою „Ювілей- це чудова подія” 15 листопада члени районної ради ветеранів та ансамбль „Надвечір’я” клубного об’єднання „Відродження” районного будинку культури відвідали територіальний центр для одиноких пристарілих. В гарної жіночки, на вигляд молодшої за 70 років, Надії Василівни Фурсик, був 90 річний ювілей.

Ювілярку привітали селищний голова Руслан Застава, секретар селищної ради Лариса Гречка та начальник управління соціального захисту населення Сергій Ланевич з дружиною.

Треба було бачити, якою радістю світилися очі Надії Василівни, наповнені сльозинками щасливої миті, це її прийшли привітати за таким визначним ювілеєм багато людей! Від ювілярки щира вдячність і ветеранам – волонтерам В.Т. Фурсенко, С.Г. Ковалець, В.М. Пурик, Т.І. Манушиній, завідувачці Високопільського селищного клубу Надії Радчук, яка з донькою Наталею подарували гарні пісні ювілярці та всім мешканцям територіального Центру.

Нехай так буде завжди: увага, повага, турбота, щирі слова, гарна пісня і щаслива посмішка, які так потрібні людям поважного віку. Бо ви, наші дорогі довгожителі, є невичерпаним джерелом історичної минувшини, з якої нам треба якнайшвидше черпати правдиву істину життя нашого народу. Ви прожили своє життя чесно, в невтомній праці на благо країни. Ви заслуговуєте на щасливу, забезпечену старість. І хочеться вірити, що так воно і буде для всіх без виключення пенсіонерів і ветеранів нашої неньки України.

Галина Зікрач,
голова районної ради ветеранів

фото С. Ланевич

 
Оголошено тендер на постачання матеріалів для відновлення водопостачання в селищі Високопілля Друк
Вівторок, 06 жовтня 2015, 14:42

Громадська Організація "Інститут розвитку аграрних ринків", в рамках проекту USAID "Вода для агросектору", оголошує тендер на постачання матеріалів та виконання робіт по пілотному проекту "Будівництво питного водопроводу в смт. Високопілля, Високопільського району Херсонської області".

Тендерну документацію для учасників торгів розміщено на сайті.

 
1 вересня 2015р. в с. Потьомкине Друк
Понеділок, 07 вересня 2015, 17:01

1 вересня в Потьомкинській школі-сад пролунав перший дзвоник. На шкільному подвір'ї, після літніх канікул зустрилися учні, батьки та вчителі. Гарне, по сімейному тепле свято. Не обійшлось без дебюдантів. Цього дня розпочала свою трудову діяльність Тетяна Стрільчук, яка призначена класоводом у найменших учнів. Прийняли до лав школярів трьох першокласників. Замало? Так! Чим потьомкинці займаються теплими ночами? Невідомо, але поповнення до школи та дитячого садочку дуже потрібне.

Побажали учням - майбутньому нашої України успіхів у навчанні, пізнання світу та незабутніх миттєвостей шкільного життя.

З початком нового навчального року!

 
Випускники – обличчя сільської гімназії Друк
Вівторок, 15 вересня 2015, 19:34

У цьогорічному випускному класі Високопільської гімназії навчалися Владислав Чмутов та Дмитро Хахілєв, котрі прибули до нас з обпаленою збройним конфліктом сходу України. Зараз юнаки успішно навчаються у вузах України. Владислав – студент Київського національного університету будівництва і архітектури, а Дмитро – Львівського національного університету ветеринарної медицини і біотехнологій.

- З 33 випускників гімназії 28 стали студентами вузів Києва, Херсона, Полтави,Донецька, Миколаєва, Одеси,Львова, Запоріжжя, Дніпропетровська, Кривого Рогу та інших міст, - акцентувала Світлана Миценко, директор гімназії. - А Яна Веселовська - першокурсниця факультету міжнародних відносин Варшавського університету імені Лазарського(Польща).

З 28 студентів вузів – випускників гімназії - 15 навчаються за рахунок держави, а 13 – за контрактом.

Микола ГУРЕПКО.

 

 

 
Завертілось «колесо» проекту водопостачання у Високопіллі Друк
Четвер, 27 серпня 2015, 10:03

Колесо реалізації проекту водопостачання в мікрорайоні «одинадцятий номер» Високопілля завертілось потужніше. 18 серпня до Високопілля, в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору», для обговорення подальших спільних дій і огляду реального стану вже зробленої роботи прибула робоча група. У її складі Колісник Володимир - координатор проекту USAID "Вода для агросектору" м. Київ, Дем'яненко Ірина - фінансовий директор ГО Інституту розвитку аграрних ринків м. Київ, Ліпков Олексій - регіональний координатор ГО Інститут розвитку аграрних ринків м. Херсон та Піскунова Лариса - представник американської місії USAID .

 
<< Початок < Попередня 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Наступна > Кінець >>

Сторінка 73 з 92

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Статистика

1303050
CьогодніCьогодні227
ВчораВчора838
На цьому тижніНа цьому тижні3255
У цьому місяціУ цьому місяці12914
З початкуЗ початку1303050

Besthosting