Високопільська селищна рада Skip to content
Додому
Високопільська селищна рада
Флеш-моб: 200 річниця з дня народження Михайла Вербицького Друк
Четвер, 05 березня 2015, 03:51

 

В середу 04 березня 2015 року о 16.00 біля будівлі адміністрації відбувся флеш-моб за участі нашої молоді та держслужбовців.

Він присвячений 200 річниці з дня народження українського композитора Михайла Вербицького - автора українського гімну "Ще не вмерла Україна". 
На заході присутні виконали державний гімн.

 
КАК РЕШИЛИ ПРОБЛЕМУ МУСОРА В ШВЕЙЦАРИИ? Друк
П'ятниця, 06 лютого 2015, 19:23

Обычно туристы, побывавшие в Швейцарии, восхищаются чистотой городов и сел страны, но редко интересуются, каким образом это достигается.

Система сортировки мусора, практикуемая уже во многих странах мира, в Швейцарии доведена абсолютно до крайности. Почти до абсурда.

Сортируют всё, что поддается сортировке. Эта система не знает исключений — все обязаны раскладывать мусор по разным контейнерам. Это полная демократия, где участвуют все. И это полное отсутствие демократии, где ничьи возражения и дискуссии не принимаются: не согласен — плати штраф. Подобный подход к утилизации мусора возможен только в Конфедерации Хельветике. Такой менталитет. Всем нравится жить чисто.

 
Війна не зупиняється ..... Друк
Вівторок, 27 січня 2015, 13:36

Війна не зупиняється і багатьом солдатам потрібна їжа, теплий одяг і техніка! Ти можеш їм допомогти!

Кожного дня ми збираємо допомогу і кожного дня можна бачити однакову реакцію у людей,які бачать волонтерів…В більшості випадків,ця реакція - байдужість,зробили вигляд,що нас немає, немає війни на Сході України,і все в нашій країні добре, і пішли далі… Деякі,на наше «Збираємо допомогу для військових,що знаходяться в зоні АТО» в відповідь можуть сказати спасибі і піти,а інколи кажуть «везёт вам»…Кожен день можна спостерігати, як люди масово впадають в "зимову сплячку" в своїх теплих квартирах, в оточенні родини, рідних. Для них звичним стає інформація про АТО (це ж не війну оголосили). Вдумайтеся в це слово ЗВИЧНИМ !!! Їх усіх просто хочеться струснути, розбудити !!! Ріже слух і підриває мозок фраза: А ми вже допомагали. (А якби солдати: Ми вже відвоювалися. Так ні, кожен день там !!! Начебто, коли починаєш розмовляти всі володіють інформацією, що, де і як відбувається.. Всі політологи і знавці військової справи...Але ... тільки на словах.

А ще нам говорять «Ми проти війни»,і що вони «не хочуть її спонсорувати»… але Шановні співвітчизники,а що ви зробили для того,щоб не було війни?Чи ви думаєте,що позиція «Я проти війни» допоможе тим хлопцям,що зараз на передовій?Що війна від цього закінчиться?

 
День соборності України – символ національного єднання українського народу Друк
Вівторок, 27 січня 2015, 13:58

22 січня в Князівському будинку культури був проведений урок виховання День соборності України – символ національного єднання українського народу.  Виховну годину відкрила бібліотекар Борис О.М. Присутніх ознайомила в матеріалами Соборності України Мельник Юлія. Михальченко Тетяна виконала пісні про Україну.

Батьківщина – це не тільки земля, на якій ми живемо, не тільки простори й багатство народу, це ще й люди, які її населяють, їхня натхнення праця. Батьківщина – це пам'ять серця про все, що було з народом, це пам'ять про трагічну історію країни. А наша історія – це історія віковічної боротьби за своє місце під сонцем .

Тисячі літ живе народ наш на плодючій, прекрасній землі. Роздираний нападниками і загарбниками без міри, але єдиний, дужий і добрий до всього живого. Скільки було заздрісників, ворогів, які хотіли зіпхнути народ цей із його землі, знищити, постити в непам’ять. Здавався він усім чужинцям таким добрим, лагідним і безпомічним, що сам упаде в руки, як перестиглий плід.

 
Високопілля відзначило День Соборності України Друк
Четвер, 22 січня 2015, 11:41

 

День Собо́рності — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
Сьогодні, в  нелегкий час для нашої країни, значення соборності і єдності набирають ще більш вагомих значень і наголошують на важливості єдності українських земель, яку необхідно зберігати й надалі, не піддаючись закликам ворогів української держави.

 
<< Початок < Попередня 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Наступна > Кінець >>

Сторінка 73 з 88

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Статистика

1265584
CьогодніCьогодні549
ВчораВчора684
На цьому тижніНа цьому тижні2949
У цьому місяціУ цьому місяці9138
З початкуЗ початку1265584

Besthosting


Найпопулярніші