Skip to content
Додому
Високопільська селищна рада
Інформація діяльності сектору « Високопільське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за 2021 рік Друк
Вівторок, 18 січня 2022, 16:46

Інформація діяльності сектору « Високопільське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за 2021 рік

Один із пріоритетних напрямів системи безоплатної правової допомоги (далі – БПД), що спрямований на підвищення правової освіти та культури громадян, - це правопросвітницька робота. 

Протягом звітного періоду юристи сектору «Високопільське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Сектор бюро) організували та провели 88 онлайн та офлайн правопросвітницьких заходів з метою підвищення рівня правової свідомості та правової культури громадян. В ЗМІ розміщено                 7інформаційних матеріалів з питань надання БПД та інших цікавих тем для населення.

За період з 01.01.2021 по 31.12.2021 юристами сектору Бюро було зареєстровано 547 звернень клієнтів, 522-м  особам було надано правову консультацію, 25  із них написали письмову заяву про надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Поширювалася інформації на правову тематику серед учасників АТО, пенсіонерів в педагогічних, медичних та соціальних установах.

Налагоджена комунікація та взаємодія з соціальними партнерами.

Проводилися інформаційно-роз’яснювальні і комунікативні заходи.

З метою розширення доступу територіальних громад до БПД забезпечено роботу 38 консультаційних пунктів доступу до БПД. Загальна кількість осіб, яка звернулася за отриманням консультації та роз’яснень під час діяльності консультаційних пунктів доступу до БПД склала167осіб.

Для розробки типових правових консультацій забезпечено аналіз та узагальнення питань, з якими найчастіше звертаються по допомогу до Сектору бюро. За підсумками проведеного аналізу встановлено, що найбільш актуальними правовими потребами громадян є вирішення таких питань:  

1.                  соціального забезпечення – 24 (4,4%).

2.                  житлового права – 130 (23,8%).

3.                  сімейного права – 140 (25,6%).

4.                  спадкового права – 80 (14,6%).

5.                  земельного права – 36 (6,6%).

6.                  трудового права – 36 (6,6%).

7.                  адміністративного права – 24 (4,4%).

8.                  адміністративного правопорушення – 24 (4,4%).

9.                  з інших питань – 17 (3,1%).

10.               цивільного права – 60 (11,0%).

 

Розподілу клієнтів за звітний період з наростаючим підсумком за категорією питань

Постійно надавалася методична допомога органам місцевого самоврядування, селищним старостам, педагогічним, медичним та соціальним установам, громадським організаціям, юридичним особам приватного права, з якими налагоджено співпрацю щодо надання БПД.

 

 

                

 
До уваги хворих на цукровий діабет Друк
Понеділок, 17 січня 2022, 16:01

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці Високопільської громади!

Звертаюся до людей хворих з діагнозом на інсулін залежний цукровий діабет.

Оскільки у Бериславському районі в системі охорони здоров'я був відсутній лікар ендокринолог, ви змушені були долати великі відстані та вирішувати проблему отримання інсуліну в м. Нова Каховка.

Ці питання неодноразово озвучувались під час зустрічей в громаді.

На сьогодні за сприянням депутата Верховної Ради Сергія КОЗИРЯ та голови Херсонської обласної державної адміністрації Геннадія ЛАГУТИ посаду лікаря ендокринолога введено в Великоолександрівську лікарню.

Хворі з діагнозом на інсулін залежний цукровий діабет Високопільської громади будуть вноситись у електронну програму МЕДЕЙР ендокринологом Великоолександрівської лікарні для подальшого виписування рецептів сімейними лікарями за місцем проживання.

З повагою селищний голова   Ганна ШОСТАК-КУЧМЯК

 
Відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади Друк
П'ятниця, 14 січня 2022, 12:56

Відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади

Високопільська селищна рада повідомляє, що 12 січня 2022 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади посадової особи Високопільської селищної ради - головного спеціаліста з бухгалтерського обліку відділу бухгалтерського обліку.
За результатами проведеного іспиту переможцем конкурсу стала Шишка Ілона Миколаївна.

 
Послуги ДП "Центр ДЗК Друк
Вівторок, 11 січня 2022, 16:43

 
Особливості праці у зимовий період Друк
Понеділок, 10 січня 2022, 13:19

Особливості праці у зимовий період

       Шановні роботодавці, Бериславське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області (далі – відділення управління) звертає Вашу увагу на створення безпечних умов праці під час холодів для працівників, які працюють або перебувають на відкритому повітрі - особливо при роботі на відкритих майданчиках.

     Необхідно пам’ятати, що важливим заходом запобігання травматизму є проведення на підприємствах позачергових інструктажів з охорони праці, щодо безпечної поведінки у зимовий період для запобігання травмуванню та нещасним випадкам, надання першої допомоги при обмороженні.

Детальніше...
 
Податкова інформує 10.01.2022 р. Друк
Понеділок, 10 січня 2022, 08:20

До уваги платників податку на майно!

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що згідно з п. 286.2 ст. 286 Податкового кодексу України, платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму плати за землю щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають до відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями.

Відповідно до пп. 266.7.5 п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України, платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і не пізніше 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об’єкта /об’єктів оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Особливу увагу необхідно звернути на те, що:

  • за податкові періоди, починаючи з 2022 року, за об’єкти (земельні ділянки або нерухоме майно), розташовані в межах однієї територіальної громади, подається одна податкова декларація з плати за землю та одна податкова декларація з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;
  • у податковій декларації зазначається код за КОАТУУ об’єднаної територіальної громади , на території якої розташовані об’єкти оподаткування;
  • платникам плати за землю у податковій декларації при заповненні показника щодо коду виду цільового призначення земельної ділянки необхідно користуватись новим Класифікатором видів цільового призначення земельних ділянок (додатки 58-60 до Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою КМУ від 17.10.2012 №1051, з врахуванням змін, внесених з 11.08.2021 року постановою КМУ від 28.07.2021 №821).
 

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

 
Привітання селищного голови Ганни ШОСТАК-КУЧМЯК з Різдвом Христовим! Друк
Четвер, 06 січня 2022, 21:54
Привітання селищного голови Ганни ШОСТАК-КУЧМЯК з Різдвом Христовим!
 
Шановні жителі Високопільської громади!
 
 
       Щиро вітаю вас із світлим та радісним святом - Різдвом Христовим! Різдво – це особливий час, коли найрідніші люди збираються разом, щоб відзначити свято у теплому сімейному колі. Різдво - це час добра, надій та здійснення найзаповітніших мрій.
       Щиро зичу кожній родині любові та добробуту, міцного здоров’я, натхнення і віри в краще майбутнє! Нехай Різдво Христове об`єднує усіх нас і благословляє Україну, а Різдвяна зірка наповнює радістю і щастям кожну домівку і кожне серце.
 
Христос народився! Славімо його!
 
Про скликання 24 позачергової сесії депутатів VIII скликання Високопільської селищної ради Друк
Четвер, 06 січня 2022, 13:36

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 101

 


 


 

Статистика

3881177
CьогодніCьогодні7
ВчораВчора2111
На цьому тижніНа цьому тижні5696
У цьому місяціУ цьому місяці36183
З початкуЗ початку3881177

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Високопільська лікарня

 

logo crl 210

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Добровільна пожежна охорона

 

Нормативна база

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України