Skip to content
Додому
Високопільська селищна рада
ОГОЛОШЕННЯ про проведення державної інвентаризації земельних ділянок Друк
Вівторок, 30 червня 2020, 13:15

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення державної інвентаризації земельних ділянок
на території Високопільської громади

 

ТОВ «ЮНЕКС КОНСАЛТІНГ» (м. Київ), повідомляє про початок проведення державної інвентаризації земель в адміністративних межах (Високопільської селищної ради ) Високопільського району  у Херсонській області.

ТОВ «ЮНЕКС КОНСАЛТІНГ» буде здійснювати погодження меж земельних ділянок суміжних землевласників (землекористувачів) відповідно до графіку, наведеного нижче. Просимо всіх землевласників (землекористувачів) з’явитися для погодження меж земельних ділянок за адресою вул. Визволителів, 112, смт Високопілля.

02 липня 2020 р.  О  09:00

У разі відсутності суміжних землекористувачів (землевласників) для погодження документацій, відповідно до Наказу Держкомзему України №376 від 18.05.2010 р. «Про затвердження інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками» зі змінами та доповненнями, межі вважаються погодженими.

З метою отримання правової консультації та додаткової інформації звертайтесь за телефоном: 044-270-50-80; 067-992-88-75 або пишіть на електронну пошту (email): info@unex.kiev.ua

 
Як в Україні захищають права дітей? Друк
Неділя, 07 червня 2020, 19:59

День захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права неповнолітніх, нагода звернути увагу на правові проблеми, з якими стикаються діти. Про це йшлося день під час онлайн пресконференції «Як в Україні захищають права дітей?», що відбулася на базі пресцентру ІА «Укрінформ».

«Міністерство юстиції активно включено у процес як захисту прав дитини, так і укріплення цих прав. Ми є ініціаторами та співавторами законопроєктів, метою яких є захист прав дитини. Це законодавство, дружнє до неповнолітніх, проєкти, які спрямовані на відновне правосуддя, тобто, допомога дітям, які вчинили якесь правопорушення та отримали другий шанс. Це також законопроєкт, відповідно до якого діти зможуть самостійно звертатися за правовою допомогою», – зазначила заступниця Міністра юстиції України Валерія Коломієць.

Міністерство юстиції та система безоплатної правової допомоги проводять багато правопросвітницьких заходів для дітей. Зокрема, лише цього року фахівці системи БПД провели понад 1,3 тис таких заходів, що адаптовані під дітей різних вікових категорій.

«Понад 20 років ЮНІСЕФ підтримує уряд України у поліпшенні політики із захисту дітей. Вже багато результатів досягнуто разом. Зокрема, це пілотування відновного правосуддя для неповнолітніх у конфлікті із законом, приведення законодавства щодо дітей у відповідність до міжнародних стандартів, а також проведення поточних реформ у сфері забезпечення добробуту дітей та інклюзивної освіти», – підкреслила заступниця Голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лора Білл.

 
До уваги споживачів газу! Друк
Середа, 03 червня 2020, 12:20

В.Олександрівське міжрайонне управління АТ "Херсонгаз" ставить Вас до відома, що з 09 по 10 червня 2020 року для проведення робіт по заміні ШРП по провул. Чкалова смт. Високопілля буде припинена подача природного газу:

 • по вул. Гагаріна від № будинку 102 до № 134;
 • вул. Суворова від № буд. 48 до № 103;
 • вул. Садова від № буд 50 до № 36;
 • вул. П.Сагайдачного від № буд 1 до № 98;
 • вул. Банкова від № буд 13 до № 54.

 
Земельний аукціон 03.07.2020 року Друк
Вівторок, 02 червня 2020, 05:43

Увага, АУКЦІОН!

 

Найменування організатора земельних торгів:

Високопільська селищна рада, Високопільська селищна ОТГ

Кадастровий номер:6521882500:05:001:0367

Місце розташування:Херсонська область, Високопільський район, Високопільська селищна рада

Площа земельної ділянки:9.5000

Цільове призначення земельної ділянки:Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Містобудівні потреби (види використання):ділянка надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

НГО земельної ділянки, (грн):64449.04

Договір:Оренди

Умови договору, який укладається на земельних торгах:Договір оренди на 7 років. Переможець торгів не пізніше трьох банківських днів з дня укладення
договору сплачує річну орендну плату, витрати на підготовку
лота у сумі 6 300,00 грн і винагороду виконавцю торгів.

Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою (грн):5155.92

Містобудівні умови земельної ділянки:відсутні

Час проведення земельних торгів:03.07.2020 11:00

Місце проведення земельних торгів:Херсонська область, Високопільський район, смт Високопілля; вул. Визволителів, буд. 55 Високопільський центр культури та дозвілля

Обмеження забудови земельної ділянки:ділянка надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Розмір реєстраційного внеску:1051.00

Розмір гарантійного внеску:1546.78

Порядок сплати внесків:Кінцевий термін подання заяви про участь у торгах - до 16.00 год. 26.06.2019 (включно). 
До заяви додаються документи про сплату реєстраційного і гарантійного внесків на відповідні рахунки виконавця торгів.

 
Щодо робіт на земельних ділянках в охоронній зоні ліній електропередач 330 кВ. Друк
П'ятниця, 29 травня 2020, 09:47

Шановні власники та землекористувачі земельних ділянок, 
які знаходяться поряд з високовольтною лінією електропередач ПЛ-330кВ.

У зв’язку з відключеннями високовольтних ліній електропередач через низові пожежі, які пов’язані з випалюванням залишків після збирання врожаю, в період 2008-2019 рр., що неодноразово приводили  до спричинення перерви в електропостачанні  регіону Високопільська селищна рада повідомляє, що охорона зона ПЛ-330 кВ згідно діючого законодавства становить по обидві сторони від крайніх проводів на відстані 30 метрів, тому:

 • Заборонено сплювати в охоронній зоні ПЛ - 330 кВ стерні, післяжнивних залишків, очерету та бур’янів
 • Заборонено наближення до проводів ПЛ техніки, механізмів, пристосувань, струменів води та хімічних реактивів на відстань  менше 3,5 метрів
Прохаємо:
 • до початку збирання зернових в охоронній зоні  за три доби до початку збирання зернових в охоронній зоні електропередачі попереджувати  власника ПЛ за телефонами (056)404-37-73, 404-37-21, 404-37-23, 096-28-79-254
 • після збору зернових на під ПЛ протягом 2-х діб проводити оранку охоронних зон на відстані 30 метрів від ПЛ 330 кВ.

 

 

Селищний голова  Руслан ЗАСТАВА

 

 
Заходи орієнтовані на активність в управлінні громадою Друк
Середа, 20 травня 2020, 14:15

 

Центр громадської активності у Високопільській ОТГ

У червні 2019 року програма USAID DOBRE провела «Дослідження громадської думки щодо оцінки індикаторів громад-учасниць програми DOBRE». За його результатами виявлено, що у Високопільській громаді 68% мешканців протягом останніх 12 місяців не брали участі в обговореннях та процесах ухвалення рішень.

Лише 26% респондентів вважають достатніми ті можливості, які органи місцевого самоврядування надають громадянам для участі у прийнятті рішень. Серед труднощів названі наступні:

 • відсутність знань про можливі способи участі;
 • брак досвіду спілкування;
 • відсутність грошей, щоб купити комп’ютер та оплачувати Інтернет для відслідковування актуальної інформації;
 • відсутність навичок користування Інтернетом або інформації, де читати актуальні новини громади та залишати коментарі.

Задля змін у громаді більшість мешканців особисто контактує з головою та начальниками відділів, подає письмові запити, не розуміючи, що поряд є однодумці, яких хвилюють однакові проблеми. Такі механізми не є досить ефективними, а питання, які підіймаються, не завжди знаходять вирішення.

 
Вшануємо героїв Другої Світової Війни вдома під час карантину Друк
Четвер, 07 травня 2020, 21:54

 

Шановна громадо!
Масові заходи у На території Високопільської громади до Дня пам’яті та примирення 8 травня і 9 травня – у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні через карантинні обмеження не проводитимуться.
В цей день традиційно ми вшановуємо ветеранів, покладаємо квіти до пам'ятників та відвідуємо могили рідних... Але цього року формат буде іншим, тож привітаймо ветеранів, їх сім'ї, дітей війни зателефонувавши їм. Згадаємо своїх близьких і поділимося їх історіями в соціальних мережах.
За традицією напередодні 9 травня Високопільська селищна рада з поздоровленнями та словами щирої подяки відвідають вдома та нададуть продуктові набори членам сімей учасників бойових дій Другої Світової війни ветеранів та інвалідів війни.
Закликаємо увічнити пам'ять наших героїв вдома 8 травня та о 20.30 запалити «свічу пам'яті» та провести хвилину Мовчання, Пам'яті та Подяки їх подвигу. Проведемо ці святкові дні вдома, дотримуючись карантинних обмежень.
Пам'ятаємо! Шануємо!
Селищний голова Руслан ЗАСТАВА

 

 
ОДИН ДЕНЬ У ВІДДІЛЕННІ ПОЛІЦІЇ Друк
Четвер, 23 квітня 2020, 08:20

Увазі читачів пропонуємо інтерв’ю з начальником Нововоронцовського відділення поліції Бериславського ПВ ГУНП України в Херсонській області, підполковником поліції ОЛЕГОМ АНАТОЛІЙОВИЧЕМ ОДНОЛЬКОМ(на фото). У діловій розмові спроба порушити такі  атуальні питання як кадрове,соціально-побутове та матеріально-технічне забезпечення правоохоронної діяльності місцевого ВП.А також актуальною залишається співпраця та координація спільних дій поліції із іншими правоохоронними органами, керівниками району, місцевим самоврядуванням, сільгоспвирорбниками,приватним сектром економіки тощо.

ВІЗИТКА.  О.АОДНОЛЬКО народився у с.Червоний Маяк Бериславського р-ну на Херсонщині.Закінчив Червономаяцьку ЗОШ, у 1998 р. - Херсонський державний аграрний університет за спеціальністю «Вчений агроном»,Національну академію управління, м.Київ, спеціальність «Юрист». Працював на посадах оперуповноваженого карного розшуку Бериславського РВ УМВС України в Херсонської обл.,заступника начальника сектору дільничних інспекторів міліції цього ж відділу, начальника вищезгаданого сектору. В 2015-2017 рр. –заступник начальника Бериславського відділу поліції ГУНП в Херсонській області,з грудня 2017-гоначальник Нововоронцовського відділення поліції. Нагороди за службу в органах внутрішніх справ:нагрудний знак «За відзнаку у службі» МВС України 1 та ІІ ступенів(2014), медаль МВС України «10 років бездоганної служби в органах внутрішніх справ України».Заохочений кількома почесними грамотами  УМВС України в Херсонській області та органів місцевої влади. Користується повагою та авторитетом серед керівників району,підприємств, установ та організацій, депутатського корпусу. Одружений. Із дружиною виховують сина та доньку.

КОР. – Напевно,пане Олег, можна стверджувати: реформування старої міліції у нову українську поліцію відбулося наперекір усьому! Правда, не обійшлося без бюрократичних перепон, спротиву. Як показало життя, вибір був зроблений цілком правильний!. Адже нове завжди торує шлях не без труднощів. Як би там не було, на думку більшості населення окремо взятого Нововоронцовського району області, місцеві поліцейські намагаються гідно виконувати службові обов’язки та вірні Присязі. Кого б Ви хотіли назвати серед кращих?

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 75

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

3029499
CьогодніCьогодні168
ВчораВчора1576
На цьому тижніНа цьому тижні1744
У цьому місяціУ цьому місяці37085
З початкуЗ початку3029499

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші