Skip to content
Додому
Високопільська селищна рада
8 Березня - чудове жіноче свято! Друк
Субота, 08 березня 2014, 07:26

Любі жінки!
щиро вітаємо Вас з чудовим весняним святом – 8 березня!

Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог.

Бажаємо Вам безмежної повені щастя, любові, міцного здоров’я, чарівності та краси, що не сплинуть з часом, здійснення найзаповітніших ваших бажань, сонячного тепла в оселі та гарного настрою. Нехай чарівна посмішка завжди сяє на Ваших обличчях! Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби ви почувалися щасливими.

 
200 років з дня народження Т.Г. Шевченка Друк
П'ятниця, 07 березня 2014, 17:59

Свою Україну любіть,
Любіть її... Во время люте,
В останню тяжкуюминуту
За неї Господа моліть.

Високопільська селищна рада відзначила визначну подію цього року, яка включенна до Календаря пам’ятних дат ЮНЕСКО - 200 років від дня народження Т.Г. Шевченко - славного сина українського народу, слово якого живе серед нас.
Тарас Шевченко - виразник національних почуттів, символ чесності і правдиі, великої любові до людини. Вся творчість великого Кобзаря зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу. Його думи, його пісні, його полум’яний гнів, його боротьба за світлу долю трудового люду були думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів.

Детальніше...
 
Звернення депутатів Високопільської селищної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, в.о. Президента України, РНБО України Друк
Неділя, 02 березня 2014, 11:53

02 березня 2014 року відбулась 43 сесія Високопільської селищної ради. На засіданні сесії обговорено ситуацію, яка склалася на території України, а саме в Криму. Рішенням № 769 затверджено текст звернення до Верховної Ради України, новопризначеного Кабінету Міністрів України, виконуючого обов’язки Президента України, Ради Національної Безпеки України.

Додаток до рішення ХLІІІ сесії
кеселищної ради VІ скликання
від 02.03.2014р. № 769

На русском языке

Высокопольский поселковый совет заявляет позицию депутатского корпуса поселкового совета и поселкового головы.

Каждому из нас разрывает душу то, что сегодня происходит. Учитывая ситуацию, которая складывается, мы хотим подчеркнуть следующее.

Мы осуждаем искусственное навязывание языковой и национальной неприязни и вражды, которые в последнее время стали одним из источников конфликтной ситуации в Украине .

Мы категорически осуждаем неприкрытую военную агрессию со стороны Российской Федерации, а именно принятие 01.03.2014г. Советом Федерации РФ о необходимости ввода войск на территорию Украины , что является нарушением Меморандума о гарантиях безопасности в связи с присоединением Украины к договору о нераспространении ядерного оружия от 05.12.1994р.

Обращаемся к Верховной Раде Украины,  Кабинету Министров Украины, исполняющему обязанности Президента Украины, Совету национальной безопасности Украины с требованием принять все необходимые и возможные действия для нормализации и мирного урегулирования ситуации в Украине. Мы призываем найти общее решение с помощью желания и умения слышать друг друга, путем переговоров. Цель всего украинского народа - жить в стране, где уважают права и свободы каждого человека, независимо от его национальности, языка общения и вероисповедания.

Требуем не допустить дальнейшего нарастания противостояния, приложить все усилия для сохранения целостности государства.

Мы обращаемся к русскому народу, который всегда считали и считаем братским. Не нужно брать в руки оружие, чтобы идти с ним на брата и соседа. Общая история и общее желание жить в добрососедских отношениях - это то, что никто и никогда у нас не заберет.

Мы обращаемся ко всем украинцам с просьбой сохранять в это сложнейшее время выдержку, мужество и спокойствие.  Категоричные заявления , побуждение к конфликтам - это путь к дестабилизации, а  возможно и разрушения нашей государственности.

Мы призываем сплотиться все политические силы с целью защитить суверенитет и территориальную целостность Украины .

Мы уверены в том , что Украина сохранит свою территорию, Украина защитит свою независимость. С надеждой на мудрость призываем всех к единению во имя соборности и нерушимости границ Украины!

 

Українською

Високопільська селищна рада заявляє позицію депутатського корпусу селищної ради та селищного голови.

Кожному з нас розриває душу те, що сьогодні відбувається. Враховуючи ситуацію, яка складається, ми хочемо наголосити про наступне.

Ми засуджуємо штучне нав’язування мовної та національної неприязні і ворожнечі, які останнім часом стали одним з джерел конфліктної ситуації в Україні.

Ми категорично засуджуємо неприховану військову агресію з боку Російської Федерації, а саме прийняття 01.03.2014р. Російською Радою Федерації про необхідність введення військ на територію України, що є порушенням Меморандуму про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 05.12.1994р.

Звертаємося до Верховної Ради України, новопризначеного Кабінету Міністрів України, виконуючого обов’язки Президента України, Ради Національної Безпеки України з вимогою вжити всі необхідні і можливі дії для нормалізації та мирного врегулювання ситуації в Україні. Ми закликаємо знайти спільне рішення за допомогою бажання і уміння почути один одного, шляхом переговорів.
Мета всього українського народу – жити в країні, де поважають права і свободи кожної людини, незалежно від її національності, мови і віросповідання.

Вимагаємо не допустити подальшого наростання протистояння, докласти всіх зусиль для збереження цілісності держави.

Ми звертаємося до російського народу, який завжди вважали і вважаємо братнім. Не потрібно брати в руки зброю, щоб іти з нею на брата і сусіда. Спільне коріння, спільна історія і спільне бажання жити в добросусідських стосунках – це те, що ніхто і ніколи у нас не забере.

Ми звертаємося до всіх українців з проханням зберігати у цей надскладний час витримку, мужність та спокій. Категоричні заяви, спонукання до конфліктів – це шлях дестабілізації, а, можливо, й руйнування нашої державності.

Ми закликаємо згуртуватися усі політичні сили з метою захистити суверенітет та територіальну цілісність України. Ми впевнені у тому, що Україна збереже свою територію, Україна захистить свою незалежність. З надією на мудрість закликаємо усіх до єднання в ім’я соборності і непорушності кордонів України!

 
На Високопільщині вшановано воїнів-інтернаціоналістів Друк
Субота, 15 лютого 2014, 08:58

14 лютого 2014 року традиційно урочиста колона на чолі з керівництвом району, ветеранською організацією, воїнами-інтернаціоналістами, пройшла центральною площею селища до меморіального комплексу смт. Високопілля, де відкрито пам’ятний знак на честь воїнів-інтернаціоналістів, учасників бойових дій на територіях інших держав. Покладено квіти до меморіалу загиблих воїнів у Великій Вітчизняній війні та пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам, проведено урочистий мітинг. Хвилиною мовчання вшановано світлу пам'ять тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя.

За ініціативою членів Високопільської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)  в приміщенні районного краєзнавчого музею відкрито кімнату бойової слави воїнів-інтернаціоналістів присвячене 25-й річниці виведення радянських військ з Афганістану та з нагоди Дня пам’яті учасників бойових дій на території інших держав за участю керівництва району, воїнів - інтернаціоналістів, учнівської молоді.

Детальніше...
 
Громадські слухання в с. Потьомкіне Друк
Четвер, 23 січня 2014, 20:35

В с. Потьомкіне відбулись громадські слухання щодо погодження громадою с. Потьомкіне дозволу на проведення геологорозвідувальних робіт Казенним підприємством „Південукргеологія” по об’єкту „Попередня геологоекономічна оцінка Нововоронцовького родовища марганцю”.

Згідно з державним замовленням, з метою виконання Державної програми з розвитку мінерально-сировинної бази України на період до 2030 року Казенне підприємство „Південукргеологія” розпочинає геологорозвідувальні роботи з попередньої геологоекономічної оцінки Нововоронцовського родовища марганцю, яке виявлено в межах Високопільського та Нововоронцовського районів Херсонської області.

Детальніше...
 
Графік здійснення обов’язкового технічного контролю тракторів, самохідних сільськогосподарських і дорожньо-будівельних машин на 2014 рік по Високопільському району Друк
Субота, 11 січня 2014, 14:27

Графік
здійснення обов’язкового технічного контролю тракторів,
самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських
і дорожньо-будівельних машин
на 2014 рік по Високопільському району

Детальніше...
 
З Різдвом Христовим! Друк
Вівторок, 07 січня 2014, 10:31

У день святий Різдва Христова
Бажаю щастя Вам земного,
Бажаю в душах відродити уміння вірити,любити,
А Бог Вам щедрою рукою за Вашу віру, за терпіння
Своє надасть благословіння!

 
С Новым 2014 годом! Друк
Вівторок, 31 грудня 2013, 18:33

Уходит в историю 2013 год, наполненный надеждами и тревогами, победами и разочарованиями, тяжёлыми испытаниями и удачными проектами, преодолёнными препятствиями и реализованными планами.

Мы с честью выдержали все испытания, старались успешно и плодотворно работать на благо жителей нашего посёлка и сёл поселкового совета. Этот год обогатил нас новым опытом, открыл новые перспективы, закладывая фундамент для нашего будущего, которое должно измениться на лучшее.

Главное помнить и знать, что наша сила в единстве, взаимопонимании и взаимоподдержке! Благодарю всем Высокопольцам за терпение, понимание ситуации, за серьёзное и ответственное отношение к существующем проблемам. А наступающий год пусть станет временем новых идей, добрых событий и перемен!

В канун праздника хочу еще раз пожелать всем нам взаимопонимания, умения слушать и слышать друг друга. Пусть в ваших домах всегда звенит детский смех, живет  радость и благополучие! Пусть в любую погоду вас согревает любовь и поддержка близких! От всего сердца желаю вам здоровья, оптимизма, благополучия, радости и отличного настроения!

С Новым годом! С новым счастьем!

Руслан Застава

 
<< Початок < Попередня 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Наступна > Кінець >>

Сторінка 75 з 89

 


 


 

Статистика

3393581
CьогодніCьогодні947
ВчораВчора1455
На цьому тижніНа цьому тижні3888
У цьому місяціУ цьому місяці37683
З початкуЗ початку3393581

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України