Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Міхайлець С.П.
Проект рішення Про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Міхайлець С.П. Друк
Четвер, 20 квітня 2017, 04:44

Високопільська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

ХХІ  сесії селищної ради VІI скликання

від ___ __________ 2017 року ___

 

Про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  Міхайлець С.П.

 

Розглянувши заяву громадянки Міхайлець Сніжани Петрівни, жительки смт.Високопілля вул.Героїв Крут (Комсомольська) 20, беручи до уваги що земельна ділянка вже сформована згідно діючого законодавства та враховуючи пропозиції та рекомендації постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища, керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 118, 121 Земельного Кодексу України сесія селищної ради

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати гр. Міхайлець Сніжані Петрівні безоплатно у власність земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд загальною площею 0,0824 га, розташованої на території Високопільської селищної ради за адресою: вул.Героїв Крут (Комсомольська) 20, смт. Високопілля, Високопільського району, Херсонської області, кадастровий номер 6521855100:04:001:0253.
  2. Внести зміни спеціалісту І категорії з земельних питань в облікову документацію.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

 

 

 

Селищний голова                                     Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1404236
CьогодніCьогодні947
ВчораВчора1116
На цьому тижніНа цьому тижні5554
У цьому місяціУ цьому місяці15190
З початкуЗ початку1404236

Besthosting


Найновіше