Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про затвердження порядку використання коштів, передбачених в селищному бюджеті на придбання та реконструкцію житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа
Проект рішення Про затвердження порядку використання коштів, передбачених в селищному бюджеті на придбання та реконструкцію житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа Друк
Понеділок, 24 квітня 2017, 10:45

Високопільська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

ХХІ  сесії селищної ради VІI скликання

від _____  2017  року                                       № ____

 

Про затвердження порядку використання
коштів, передбачених в селищному бюджеті
на придбання та реконструкцію житла для
дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського
піклування, а також осіб з їх числа

З метою соціального захисту і створення у період до 2019 року умов для реалізації державних гарантій і конституційних прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, відповідно до Законів України «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», Постанови КМУ від 23.07.2008р. №682, керуючись керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія селищної ради

вирішила:

 1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених в селищному бюджеті на придбання та реконструкцію житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення, зв’язків з об’єднаннями громадян, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту.

 

 

Селищний голова                             Р.М.Застава

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених в селищному бюджеті
на придбання та
реконструкцію житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених
батьківського піклування, а також осіб з їх числа

 1. Порядок використання коштів, передбачених в селищному  бюджеті на придбання та реконструкцію житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, також осіб з їх числа (далі –Порядок), розроблений відповідно до Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», Постанови КМУ від 23.07.2008р. №682,  та рішення Високопільської селищної ради  від 09.02.2017 року № 264 „Про Програму забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа соціальним житлом”.
 2. Порядок         визначає    механізм  і  напрями     використання      коштів, передбачених в селищному бюджеті на придбання та реконструкцію житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа.
 3. Напрямами використання коштів селищного бюджету, виділених на фінансування обласної Програми є:
  • придбання житла;
  • реконструкція житла.
 4. З метою організації заходів щодо придбання у комунальну власність житлових будинків, квартир для формування житлового фонду соціального призначення створюється робоча група, склад якої затверджується рішенням виконавчого комітету селищної  ради.
 5. Оголошення про придбання житла в межах коштів, визначених рішенням селищної  ради, розміщується в засобах масової інформації. Текст оголошення погоджується робочою групою.
 6. Пропозиції від фізичних та юридичних осіб щодо продажу житла для придбання його у комунальну власність приймаються робочою групою.
 7. Робоча група протягом 10 робочих днів після надходження пропозицій вивчає запропоновані варіанти купівлі квартир на вторинному ринку та обирає найбільш прийнятний варіант з урахуванням вартості житла та його  впорядкованості. Зазначене рішення оформлюється протоколом робочої групи.
 8. У комунальну власність придбаються впорядковані житлові будинки, однокімнатні квартири з усіма зручностями, вартість 1 кв.м. яких не повинна перевищувати середньої вартості 1 кв.м. на вторинному ринку населеного пункту в якому вони придбаються.
 9. За результатами рішення робочої групи Високопільська селищна рада придбає житлові будинки, квартири у комунальну власність територіальної громади для формування житлового фонду соціального призначення та подальшого їх розподілу в порядку черги для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
 10. Придбання житла здійснюється відповідно до цивільного законодавства України шляхом нотаріального укладання договору купівлі-продажу між власником житла та Високопільською селищною радою.
 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1404241
CьогодніCьогодні952
ВчораВчора1116
На цьому тижніНа цьому тижні5559
У цьому місяціУ цьому місяці15195
З початкуЗ початку1404241

Besthosting


Найновіше