Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд Доковенко В.В.
Проект рішення Про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд Доковенко В.В. Друк
Четвер, 25 травня 2017, 05:52

Високопільська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

ХХІІ  сесії селищної ради VІI скликання

від ___ __________ 2017 року ___

 

Про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  Доковенко В.В.

 

Розглянувши заяву громадянки Доковенко Віталія Миколайовича, жителя смт.Високопілля вул. Героїв Крут (колишня Комсомольська) 21, беручи до уваги що земельна ділянка вже сформована згідно діючого законодавства та враховуючи пропозиції і рекомендації постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища, керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 118, 121 Земельного Кодексу України сесія селищної ради

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати гр. Доковенко Віталію Миколайовичу безоплатно у власність земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд загальною площею 0,0836 га, розташованої на території Високопільської селищної ради за адресою: вул. Героїв Крут 21, смт. Високопілля, Високопільського району, Херсонської області, кадастровий номер 6521855100:04:001:0268.
  2. Внести зміни спеціалісту І категорії з земельних питань в облікову документацію.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

 

 

 

Селищний голова                                     Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1588984
CьогодніCьогодні922
ВчораВчора2609
На цьому тижніНа цьому тижні6659
У цьому місяціУ цьому місяці66374
З початкуЗ початку1588984

Besthosting


Найновіше