Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про надання дозволу Вурсову З. Ф. на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки
Проект рішення Про надання дозволу Вурсову З. Ф. на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки Друк
Четвер, 25 травня 2017, 05:55

Високопільська селищна рада

Високопільського району Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

XХІ сесії селищної ради VІІ скликання

Про надання дозволу  Вурсову З. Ф.

на виготовлення проекту землеустрою

щодо  зміни цільового призначення

земельної ділянки

Розглянувши заяву гр. Вурсова Заура Федоровича жителя смт. Високопілля вул..Маяковського 46,  від 23.05.2017року «Про зміну цільового призначення земельної ділянки» беручи до уваги необхідність приведення цільового призначення земельної ділянки у відповідність до вимог чинного законодавства, враховуючи пропозиції та рекомендації постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища, керуючись статтями 12, 20, Земельного кодексу України, ст..50 Закону України «Про землеустрій», та додані документи, відповідно до ст..26 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія селищної  ради вирішила:

 

  1. 1. Надати Вурсову Зауру Федоровичу  дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, наданої раніше у власність  йому для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0068 га та розташованої за адресою: смт. Високпопілля,  вул.Маяковського 46 (кадастровий номер6521855100:04:001:0283)  на - для комерційного використання (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі).
  2. 2. Погодити розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність відповідно до вимог чинного законодавства, з урахуванням ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
  3. 3. Громадянину Вурсову З. Ф.

3.1. після погодження проекту землеустрою вжити заходів щодо внесення змін до Державного земельного кадастру відповідно до цього рішення;

3.2. подати погоджений проект землеустрою, за наявності витягу з Державного земельного кадастру до Високопільської селищної ради на затвердження.

  1. 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища.

 

 

Селищний голова                                          Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1588972
CьогодніCьогодні910
ВчораВчора2609
На цьому тижніНа цьому тижні6647
У цьому місяціУ цьому місяці66362
З початкуЗ початку1588972

Besthosting


Найновіше