Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про заключення попереднього договору оренди землі з ТОВ «Аграрна Зона»
Проект рішення Про заключення попереднього договору оренди землі з ТОВ «Аграрна Зона» Друк
Середа, 05 липня 2017, 05:08

Високопільська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

ХХІV  сесії селищної ради VІI скликання

від ___ __________  2017  року                                           №

Про заключення попереднього договору оренди землі з ТОВ «Аграрна Зона»

Розглянувши заяву ТОВ «Аграрна Зона», враховуючи пропозиції та рекомендації постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища та  з метою недопущення втрат селищною радою від ненадходження орендної плати за землю,  керуючись рішеннями ХVIII сесії селищної ради  VII від 21 грудня 2016 року №259 «Про затвердження Положення щодо врегулювання земельних відносин до моменту укладення основного (державної реєстрації) договору оренди земельної ділянки» та ХVІІІ  сесії селищної ради VІI скликання від 21 грудня 2016  року №258 «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території Високопільської селищної ради» і статтею  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні » сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

  1. 1. Надати в тимчасове користування ТОВ «Аграрна Зона» земельні ділянки орієнтовною загальною 0,6675 га, в межах населеного пункту смт. Високопілля, в тому числі з них під будівлями адміністративного будинку (конторою) по вул. Кобзаря - 0,1206га, складами вул. Степова – 0,3501га, плотнею вул. Степова, терміном на 9 місяців, цільове призначення - для обслуговування складів та підсобних приміщень, встановити орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі 5 %  від  нормативної вартості землі в рік, оплату проводити рівними частинами щомісячно.
  2. 2. Укласти «Попередній договір оренди земельної ділянки в майбутньому» між  ТОВ «Аграрна Зона» та  Високопільською селищною радою, в особі селищного голови Застави Р.М.
  3. 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища.

 

 

Селищний голова                                          Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1588978
CьогодніCьогодні916
ВчораВчора2609
На цьому тижніНа цьому тижні6653
У цьому місяціУ цьому місяці66368
З початкуЗ початку1588978

Besthosting


Найновіше