Skip to content
Додому
Негодує обурене село Друк
Субота, 05 серпня 2017, 06:13

«Негодує обурене село» - так можна описати вираження мешканців села Нововознесенського Високопільського району від статті пана М.Гурепко опублікованої на сайті Високопільської селищної ради від 26.06.2017  «Долі людські «Зігріті родинним  теплом» (стаття видалена на прохання громади. Ред.)

Є у нашому «далекому від мегаполісів » місці люди які не відступають перед негараздами, а навпаки, не покладаючи рук, працюють у полі, та домашньому господарстві, є люди які по – праву носять звання «Герой України», «Гордість країни» і ми пишаємось що це наші односельці. Але автор статті, з якогось дива, вибрав, м’яко кажучи, не найкращий приклад для наслідувння. А втім вислухаємо розповідь односельців.

Іван Ониськів – людина з трьома умовними строками, ще в Радянські часи, коли справжні хлопці вважали за честь піти до армії, наш Іван пробувши там декілька тижнів втік та переховувався вдома на горищі.

А коли в колгоспі виникли проблеми з виплатою заробленого пана Івана це мало стосувалось, тому що він робив в колгоспі декілька днів, мабуть, тому ніхто з односельців не може пригадати його «самовідданої праці»

А пригадаймо статтю в газеті «Новий день» за 14 грудня 2015р на Херсонщині виявлені стогривневі купюри, де йшлося про вилучення у громадянина пристрою для підроблення грошових купюр, перероблений під бойовий пістолет, магнітну стрічку для вклеювання  в підроблені банкноти, наркотичну речовину і т.д. Так от все це було вилученно у «працелюбного пана Івана».

Знають мешканці села, що любить пан Іван працювати в нічній тиші, коли село спить, саме вночі він вивозив Труфана Костянтина (на той час не повнолітньго) до кукурудзяного поля ПСП «Високопільське» з якого, під сяйвом  місяця, він носив пану Івану до машини кукурудзу.

«Шановна односельцями родина» - так пише пан Гурепко. Дійсно «шанують» його сусіди. Особливо Мержинська Н. у сина – інваліда якої він викрав ноутбук. Сусід Сидоров А. «вдячний» йому за сточену солярку з комбайна. Швагер В. – за розбитий забор і за те, що стріляв в собаку в його дворі за те, що вона гавкала (останне було за часів коли він товаришував з зеленим змієм).

А фермери нашого села, а саме Зуйков П. Бедринець С., Коваленко В., ХоменкоВ., ЧерненкоД., Трегуб Л. теж можуть згадати його порядність і працелюбність, коли він в ночі вивозив зерно з їхніх складів, тобто – крав. Згадає його порядність, чесність і сільська рада, коли він підбуривши неповнолітнього викрав з її стін компютер. Допоміг він державі, випустивши (за його словами) 300 тис. фальшивих гривень і обмінявши їх в районі. Засуджений ч. 1ст.263КК України від 11.12.2015, ч.1ст.199 КК. Українивід 11.12. 2015  ч. ст. 309 КК. України

Те що стосується Надійки, тут теж треба бути об’єктивним.

 

Заміж вона вийшла в селі Нововознесенському і прижила двох діток з чоловіком Павлом яких покинула( зверніть увагу не на матусю Ольгу Іванівну а на колишню свекруху Лідію Іванівну Іващенко, про яку ані слова.)  і поїхала з коханцем до селищща Архангельського. А Лідія Іванівна, - не молода жінка, 4 роки вчила з ними уроки, прала, годувала, ходила до школи на збори та ремонти. Саме їй, нам здається, треба  низько вклонитися за це. І лише коли життя з коханцем не склалось,  Надійка забрала дітей.

А тепер те, що стосується міні-ферми і ринкової торгівлі. Пан Іван почав торгувати на ринку, коли жодна машина, що збирає молоко в селі не стала брати «воду розбавлену « якісним» молоком.»

Так ось що виходить, що в статті про «добру»  «чесну», «порядну» людину, по великому рахунку правдою є тільки те, що Світланка «гарує» за кордоном, а корівок звуть Малишка, Манька, та Зірочка.

Шановний пан Гурепко, перш ніж співати деферамби невідомо кому, поцікавтесь думкою односельців.

А людей, які спілкуються з паном Іваном (підкреслюємо спілкуються, бо повага – це інше) можна перелічити на пальцях однієї руки.)

P.S. Мешканців села давно цікавить питання:

- Чому все, щоб він не робив, закінчується для нього «легким переляком»  Ми вимагаємо справедливої статті.

 

Громада села.

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Статистика

1300394
CьогодніCьогодні599
ВчораВчора783
На цьому тижніНа цьому тижні599
У цьому місяціУ цьому місяці10258
З початкуЗ початку1300394

Besthosting