Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про заключення попереднього договіру оренди землі з Гр. Лагодою І. В.
Проект рішення Про заключення попереднього договіру оренди землі з Гр. Лагодою І. В. Друк
Вівторок, 15 серпня 2017, 05:28

Високопільська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

ХХV  сесії селищної ради VІI скликання

від ___ __________  2017  року                                             № ___

 

 

Про заключення попереднього договіру оренди землі з

Гр. Лагодою І. В.

 

Розглянувши заяву громадинки Лагоди Інни Володимирівни жительки с. Мала Шестірня, вул. Молодіжна 45, враховуючи пропозиції та рекомендації постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища (спільного засідання постійних комісій селищної ради) та  з метою недопущення втрат селищною радою від ненадходження орендної плати за землю,  керуючись рішеннями ХVIII сесії селищної ради VII скликання від 21 грудня 2016 року №259 «Про затвердження Положення щодо врегулювання земельних відносин до моменту укладення основного (державної реєстрації) договору оренди земельної ділянки» та рішенням ХVIII сесії селищної ради  VII скликання від 21 грудня 2016 року №258 «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території Високопільської селищної ради» і статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні » сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

 
  1. 1. Надати гр. Лагоді Інні Володимирівні в тимчасове користування терміном на 9 місяців земельну ділянку орієнтовною площею 3,0 га, що розташована в с.Тополине із земель запасу для розширення населеного пункту в районі очисних споруд, встановити орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі 3 %  від  вартості землі.
  2. 2. Укласти «Попередній договір оренди земельної ділянки в майбутньому» між  громадянином Лагодою Інною Володимирівною  та  Високопільською селищною радою, в особі селищного голови Застави Р.М.
  3. 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища.

 

 

Селищний голова                                  Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1577961
CьогодніCьогодні2393
ВчораВчора1801
На цьому тижніНа цьому тижні16082
У цьому місяціУ цьому місяці55351
З початкуЗ початку1577961

Besthosting


Найновіше