Skip to content
Додому Об'єднання громад Перші вибори депутатів селищної ради Високопільської ОТГ
Перші вибори депутатів селищної ради Високопільської ОТГ Друк
П'ятниця, 06 жовтня 2017, 15:48

Високопільська селищна виборча комісія

Постановила :

Зареєструвати кандидатами в депутати в одномандатному виборчому окрузі Високопільської об’єднаної територіальної  громади шляхом самовисування на перших виборах 29 жовтня 2017 року слідуючі кандидатури:

  1. Коваленко Анатолій Сергійович , виборчий округ № 9
  2. Вітвіцька Віра Миколаївна, виборчий округ № 14
  3. Шмирук Володимир Петрович, виборчий округ № 17
  4. Леванідова Світлана Миколаївна, виборчий округ № 17
  5. Шишман Володимир Олександрович, виборчий округ № 7
  6. Самохвалова Любов Михайлівна, виборчий округ № 2
  7. Куриленко Петро Миколайович, виборчий округ № 2
  8. Прут Сергій Якович, виборчий округ № 2
  9. Лагода Любов Леонідівна, виборчий округ № 1
  10. Бєлозьорова Світлана Павлівна, виборчий округ № 17
  11. Семеняк Олександр Петрович, виборчий округ № 5
  12. Бец Наталія Миколаївна, виборчий округ № 4
  13. Демиденко Юрій Миколайович, виборчий округ № 6
  14. Колеснік Юрій Сергійович, виборчий округ № 7
  15. Голуб Микола Григорович, виборчий округ № 6
  16. Ковбель Ольга Львівна, виборчий округ № 12
  17. Бец Неля Григорівна, виборчий округ № 23
  18. Талаш Наталя Вікторівна, виборчий округ № 13
  19. Теницький Олександр Миколайович, виборчий округ № 6
  20. Старченко Олена Миколаївна, виборчий округ № 16
  21. Гречка Лариса Олексіївна, виборчий округ № 13
  22. Пурик Андрій Миколайович, виборчий округ № 15
  23. Пилипенко Олександр Анатолійович, виборчий округ № 4
  24. Хижняк Тетяна Павлівна, виборчий округ № 20
  25. Кузя Володимир Федорович, округ № 9
  26. Костюк Андрій Сергійович, округ № 10
  27. Міхалець Сніжана Петрівна, округ № 4


  28. Зареєстрували кандидатами в депутати в одномандатному виборчому окрузі від політичних партій, а саме:

від Аграрної партії України:

  1. Гончаренко Наталя Вікторівна, виборчий округ № 11
  2. Себро Тетяна Станіславівна, виборчий округ № 16
  3. Ткач Інна Анатоліївна, виборчий округ № 23
  4. Тимофєєв Зіновій Михайлович, виборчий округ № 10
  5. Майстренко Ніна Афанасіївна, виборчий округ № 13
  6. Бондарь Сергій Віталійович, виборчий округ № 22
  7. Пурик Євгеній Андрійович, виборчий округ № 14
  8. Куковінець Олег Леонідович, виборчий округ № 1
  9. Золотарьов Михайло Іванович, виборчий округ № 5
  10. Кикоть Сергій Станіславович, виборчий округ № 24
  11. Смірнов Віталій Сергійович, виборчий округ № 6
  12. Чередніченко Раїса Володимирівна, виборчий округ № 25
  13. Безверхній Петро Євгенович, виборчий округ № 18
  14. Шостак- Кучмяк Ганна Антонінівна, виборчий округ № 17
  15. Дікмарова Світлана Олександрівна, виборчий округ № 19
  16. Толстой Антоніна Василівна, виборчий округ № 4
  17. Колеснік Сергій Васильович, виборчий округ № 21
  18. Коперко Вікторія Василівна, виборчий округ № 8
  19. Власюк Олександр Олександрович, виборчий округ № 3
  20. Осадчий Володимир Станіславович, виборчий округ № 15
  21. Мартиненко В’ячеслав Григорович,  виборчий округ № 26
  22. Бреславець Неля Павлівна, виборчий округ № 7

від територіальної організації Політичної партії " Опозиційний Блок" у Високопільському районі.

  1. Капелюшник Володимир Володимирович, виборчий округ № 2
  2. Глушко Олександр Іванович, виборчий округ № 12
  3. Затворнюк Ольга Пилипівна, виборчий округ № 22
  4. Рогова Вікторія Володимирівна, виборчий округ № 21
  5. Срібний Павло Миколайович, виборчий округ № 1

Від Високопільської районної організації політичної партії " Всеукраїнське об’єднання " Батьківщина"

  1. Абрамович Олена Петрівна, виборчий округ № 25
  2. Безрук Тетяна Леонідівна, виборчий округ № 26
  3. Бондар Ніна Володимирівна, виборчий округ № 17
  4. Бурбеза Тамара Віталіївна, виборчий округ № 3
  5. Випусток Тетяна Іванівна, виборчий округ № 5
  6. Вишнева Лариса Василівна, виборчий округ № 1
  7. Гавазюк Лариса Федосіївна, виборчий округ № 14
  8. Зайченко Алла Дмитрівна, виборчий округ № 9
  9. Іваник Тетяна Миколаївна, виборчий округ № 10
  10. Корнієнко Наталя Миколаївна, виборчий округ № 4
  11. Литвин Павло Юрійович, виборчий округ № 2
  12. Гавазюк – Марчук Ольга Михайлівна, виборчий округ №  18
  13. Міхіда Віктор Андрійович,  виборчий округ № 24
  14. Оліфірович Наталя Іванівна, виборчий округ № 16
  15. Паніна Світлана Олексіївна, виборчий округ № 20
  16. Приймак Андрій Петрович, виборчий округ № 22
  17. Приходько Валентин Іванович, виборчий округ № 11
  18. Рибалко Вікторія Олександрівна, виборчий округ № 12
  19. Рибалко Євген Ростиславович, виборчий округ № 6
  20. Савченко Олександр Васильович, виборчий округ № 13
  21. Семенюк Ірина Миколаївна, виборчий округ № 15
  22. Сізін Тетяна Федорівна, виборчий округ № 21
  23. Соколовська Людмила Миколаївна, виборчий округ № 23
  24. Тимошенко Галина Миколаївна, виборчий округ № 19
  25. Фоменко Юлія Володимирівна, виборчий округ № 7
  26. Чередніченко Тетяна Анатоліївна, виборчий округ № 8

 

від Високопільської районної організації Політичної партії " Об’єднання" "Самопоміч"

1.Толстущенко Петро Георгійович, виборчий округ № 1

2.Янковська Катерина Іванівна, виборчий округ № 15

 

від Високопільської районної в Херсонській області організації Партії "Блок Петра Порошенка" "Солідарність"

  1. Яцюк Лілія Олексіївна, виборчий округ № 1
  2. Богуненко Тетяна Анатоліївна, виборчий округ № 2
  3. Топчій Наталя Володимирівна, виборчий округ № 3
  4. Шишка Наталя Юріївна, виборчий округ № 4
  5. Нойок Ігор Іванович, виборчий округ № 5
  6. Зуб Жанна Григорівна, виборчий округ № 6
  7. Повстяна Марина Сергіївна, виборчий округ № 7
  8. Кондратєва Галина Григорівна, виборчий округ № 8
  9. Михальченко Ольга Василівна, виборчий округ № 9
  10. Власенко Вадим Анатолійович, виборчий округ № 10
  11. Савченко Олександр Іванович, виборчий округ № 11
  12. Клименко Ольга Василівна, виборчий округ № 12
  13. Миценко Світлана Миколаївна, виборчий округ № 13
  14. Дімітрієв Сергій Михайлович, виборчий округ № 14
  15. Гергель Яна Володимирівна, виборчий округ № 15
  16. Сподар Олександр Іванович, виборчий округ № 16
  17. Борис Андрій Михайлович, виборчий округ № 17
  18. Мороз Наталя Іванівна, виборчий округ № 19
  19. Новіков Андрій Юрійович, виборчий округ № 20
  20. Решетило Сергій Вікторович, виборчий округ № 21
  21. Гришак Іван Степанович, виборчий округ № 22
  22. Васькевич Анатолій Іванович, виборчий округ № 23
  23. Кухар Василь Петрович, виборчий округ № 24
  24. Решетило Людмила Вікторівна, виборчий округ № 25
  25. Заікін Андрій Сергійович, виборчий округ № 26

 

- від політичної партії Українське об’єднання Патріотів - «УКРОП».

  1. Равлінко Тетяна Анатоліївна, виборчий округ № 20
  2. Равлінко Михайло Богданович, виборчий округ № 19
  3. Черненко Юрій Леонідович, виборчий округ № 24
  4. Роговий Анатолій Володимирович, виборчий округ № 22
  5. Король Валентин Олександрович, виборчий округ № 23
  6. Гирич Маргарита Олегівна, виборчий округ № 17
  7. Стрілець Сергій Григорович, виборчий округ № 25
  8. Самойленко Віталій Леонідович, виборчий округ № 26
  9. Шихов Василь Леонідович, виборчий округ № 16
  10. Гриньок Оксана Олексіївна, виборчий округ № 11
  11. Ляшенко Анатолій Іванович, виборчий округ № 15
  12. Виноградов Сергій Анатолійович, виборчий округ № 8
  13. Шведова Наталя Володимирівна, виборчий округ № 6
  14. Веселовський Григорій Григорович, виборчий округ № 10
  15. Коваленко Тимур Анатолійович, виборчий округ № 4
  16. Півкач Олександр Павлович, виборчий округ № 3,

 

Голова Високопільської селищної виборчої комісії:                                            В.І. Андрющенко

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

Статистика

1106164
CьогодніCьогодні625
ВчораВчора1730
На цьому тижніНа цьому тижні8324
У цьому місяціУ цьому місяці24278
З початкуЗ початку1106164

Besthosting


Найновіше