Skip to content
Додому Об'єднання громад Перші вибори депутатів селищної ради Високопільської ОТГ

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті
«Генеральний план селища Високопілля Херсонської обл. (з зонуванням та геодезичніми роботами)»

Замовником Проекту виступає Високопільська селищна рада.
Розробник проекту – ФОП Молчанова Ірина Анатоліївна (сертифікат архітектора АА №003236)
Генеральний план території планується розробити з  метою:

-                   уточнення меж населеного пункту;
-                   уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації ;
-                     формування принципів планувальної організації забудови;
-                   встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови;
-                   виявлення та уточнення територіальних ресурсів для всіх видів функціонального використання території;
-                   визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами;
-                   визначення параметрів забудови окремих земельних ділянок;
-                   визначення містобудівних умов та обмежень;
-                   обґрунтування потреб формування нових земельних ділянок та визначення їх цільового призначення, зображення існуючих земельних ділянок та їх функціонального використання;
-                   визначення потреб у підприємствах та установах обслуговування, місць їх розташування;
-                   забезпечення комплексності забудови території;
-                   - визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо:
-                   попереднього проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території;
-                   створення транспортної інфраструктури;
-                   організації транспортного і пішохідного руху,
-                   охорони та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки;
-                   комплексного благоустрою та озеленення;

Розрахунковий термін реалізації Проекту – 3 -20 років.

Основні техніко-економічні показники:

  1. Площа населеного пункту – 768,75 га
  2. Площа житлово – садибної забудови – 283,45 га.
    в т.скл. Перспективної забудови – 18,35 га
  3. Площа багатоквартирної  та блокованої житлової забудови – 12,10 га
    в   т.скл. перспективної забудови – 1,00га
  4. Площа громадської забудови – 27,50 га
    в   тому скл. Перспективної забудови – 3,25 га
  5. Площа комунально – складської забудови – 21,35 га
  6. Площа території земель сільськогосподарського призначення – 144,85 га
  7. Площа території земель сільськогосподарського виробництва – 5,80га
    в тому скл. перспективної забудови – 1,20 га
  8. Площа території земель інженерної інфраструктури – 11,90 га
  9. Площа території земель транспорту і звязку – 20,85 га
  10. Площа промислової забудови – 31,20 га
    в тому скл. перспективної забудови – 7,35 га
  11. Площа  зелених  насаджень  загального  користування  9парки,  сквери, бульвари) – 41,15 га
    в тому скл. перспективної забудови – 17,05 га
  12. Площа стадіонів, спортивних та дитячих майданчиків – 4,85 га
    в тому скл. перспективної забудови – 1,50 га
  13. Площа території кладовищ – 6,80 га
    в тому скл. перспектиної забудови – 2,00 га
  14. Площа звалища ТПВ перспективної забудови – 3,00 га.

Ознайомитися з Проектом містобудівної документації можна з 06.10.2017 по 06.11.2017 у приміщенні адміністративної будівлі районної ради – І поверх за адресою: вул. Визволителів, 112, під час прилюдного експонування або на офіційному сайті Високопільської селищної ради (http://kronau.in.ua).

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Вітвіцький Олександр Вікторович – заступник Високопільського селищного голови.

Пропозиції до Проекту приймаються з 06.10.2017 по 07.11.2017 селищною радою за адресою смт Високопілля вул. Визволителів, 112, ІІІ поверх  
Строк завершення розгляду пропозицій – 08.11.2017.

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій до Проекту. Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

1)    повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
2)       юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
3)   власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
4)        представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
5)   народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. Пропозиції, подані іншими особами або подані після 07.11.2017 залишаються без розгляду.

Завантажити електронні версії генерального плану смт Висоокпілля можливо за посиланнями:

https://drive.google.com/file/d/0B4xmy3e6lg_1d0czaXJiQk1IVUJ6QlhqN3dNYTgzRUVtUzdF/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/0B4xmy3e6lg_1WDNYWXhGbEh1ZkcxRlktOGxkT2swa0tVU2ZZ/view?usp=sharing

Перші вибори депутатів селищної ради Високопільської ОТГ Друк
П'ятниця, 06 жовтня 2017, 15:48

Високопільська селищна виборча комісія

Постановила :

Зареєструвати кандидатами в депутати в одномандатному виборчому окрузі Високопільської об’єднаної територіальної  громади шляхом самовисування на перших виборах 29 жовтня 2017 року слідуючі кандидатури:

  1. Коваленко Анатолій Сергійович , виборчий округ № 9
  2. Вітвіцька Віра Миколаївна, виборчий округ № 14
  3. Шмирук Володимир Петрович, виборчий округ № 17
  4. Леванідова Світлана Миколаївна, виборчий округ № 17
  5. Шишман Володимир Олександрович, виборчий округ № 7
  6. Самохвалова Любов Михайлівна, виборчий округ № 2
  7. Куриленко Петро Миколайович, виборчий округ № 2
  8. Прут Сергій Якович, виборчий округ № 2
  9. Лагода Любов Леонідівна, виборчий округ № 1
  10. Бєлозьорова Світлана Павлівна, виборчий округ № 17
  11. Семеняк Олександр Петрович, виборчий округ № 5
  12. Бец Наталія Миколаївна, виборчий округ № 4
  13. Демиденко Юрій Миколайович, виборчий округ № 6
  14. Колеснік Юрій Сергійович, виборчий округ № 7
  15. Голуб Микола Григорович, виборчий округ № 6
  16. Ковбель Ольга Львівна, виборчий округ № 12
  17. Бец Неля Григорівна, виборчий округ № 23
  18. Талаш Наталя Вікторівна, виборчий округ № 13
  19. Теницький Олександр Миколайович, виборчий округ № 6
  20. Старченко Олена Миколаївна, виборчий округ № 16
  21. Гречка Лариса Олексіївна, виборчий округ № 13
  22. Пурик Андрій Миколайович, виборчий округ № 15
  23. Пилипенко Олександр Анатолійович, виборчий округ № 4
  24. Хижняк Тетяна Павлівна, виборчий округ № 20
  25. Кузя Володимир Федорович, округ № 9
  26. Костюк Андрій Сергійович, округ № 10
  27. Міхалець Сніжана Петрівна, округ № 4


  28. Зареєстрували кандидатами в депутати в одномандатному виборчому окрузі від політичних партій, а саме:

від Аграрної партії України:

  1. Гончаренко Наталя Вікторівна, виборчий округ № 11
  2. Себро Тетяна Станіславівна, виборчий округ № 16
  3. Ткач Інна Анатоліївна, виборчий округ № 23
  4. Тимофєєв Зіновій Михайлович, виборчий округ № 10
  5. Майстренко Ніна Афанасіївна, виборчий округ № 13
  6. Бондарь Сергій Віталійович, виборчий округ № 22
  7. Пурик Євгеній Андрійович, виборчий округ № 14
  8. Куковінець Олег Леонідович, виборчий округ № 1
  9. Золотарьов Михайло Іванович, виборчий округ № 5
  10. Кикоть Сергій Станіславович, виборчий округ № 24
  11. Смірнов Віталій Сергійович, виборчий округ № 6
  12. Чередніченко Раїса Володимирівна, виборчий округ № 25
  13. Безверхній Петро Євгенович, виборчий округ № 18
  14. Шостак- Кучмяк Ганна Антонінівна, виборчий округ № 17
  15. Дікмарова Світлана Олександрівна, виборчий округ № 19
  16. Толстой Антоніна Василівна, виборчий округ № 4
  17. Колеснік Сергій Васильович, виборчий округ № 21
  18. Коперко Вікторія Василівна, виборчий округ № 8
  19. Власюк Олександр Олександрович, виборчий округ № 3
  20. Осадчий Володимир Станіславович, виборчий округ № 15
  21. Мартиненко В’ячеслав Григорович,  виборчий округ № 26
  22. Бреславець Неля Павлівна, виборчий округ № 7

від територіальної організації Політичної партії " Опозиційний Блок" у Високопільському районі.

  1. Капелюшник Володимир Володимирович, виборчий округ № 2
  2. Глушко Олександр Іванович, виборчий округ № 12
  3. Затворнюк Ольга Пилипівна, виборчий округ № 22
  4. Рогова Вікторія Володимирівна, виборчий округ № 21
  5. Срібний Павло Миколайович, виборчий округ № 1

Від Високопільської районної організації політичної партії " Всеукраїнське об’єднання " Батьківщина"

  1. Абрамович Олена Петрівна, виборчий округ № 25
  2. Безрук Тетяна Леонідівна, виборчий округ № 26
  3. Бондар Ніна Володимирівна, виборчий округ № 17
  4. Бурбеза Тамара Віталіївна, виборчий округ № 3
  5. Випусток Тетяна Іванівна, виборчий округ № 5
  6. Вишнева Лариса Василівна, виборчий округ № 1
  7. Гавазюк Лариса Федосіївна, виборчий округ № 14
  8. Зайченко Алла Дмитрівна, виборчий округ № 9
  9. Іваник Тетяна Миколаївна, виборчий округ № 10
  10. Корнієнко Наталя Миколаївна, виборчий округ № 4
  11. Литвин Павло Юрійович, виборчий округ № 2
  12. Гавазюк – Марчук Ольга Михайлівна, виборчий округ №  18
  13. Міхіда Віктор Андрійович,  виборчий округ № 24
  14. Оліфірович Наталя Іванівна, виборчий округ № 16
  15. Паніна Світлана Олексіївна, виборчий округ № 20
  16. Приймак Андрій Петрович, виборчий округ № 22
  17. Приходько Валентин Іванович, виборчий округ № 11
  18. Рибалко Вікторія Олександрівна, виборчий округ № 12
  19. Рибалко Євген Ростиславович, виборчий округ № 6
  20. Савченко Олександр Васильович, виборчий округ № 13
  21. Семенюк Ірина Миколаївна, виборчий округ № 15
  22. Сізін Тетяна Федорівна, виборчий округ № 21
  23. Соколовська Людмила Миколаївна, виборчий округ № 23
  24. Тимошенко Галина Миколаївна, виборчий округ № 19
  25. Фоменко Юлія Володимирівна, виборчий округ № 7
  26. Чередніченко Тетяна Анатоліївна, виборчий округ № 8

 

від Високопільської районної організації Політичної партії " Об’єднання" "Самопоміч"

1.Толстущенко Петро Георгійович, виборчий округ № 1

2.Янковська Катерина Іванівна, виборчий округ № 15

 

від Високопільської районної в Херсонській області організації Партії "Блок Петра Порошенка" "Солідарність"

  1. Яцюк Лілія Олексіївна, виборчий округ № 1
  2. Богуненко Тетяна Анатоліївна, виборчий округ № 2
  3. Топчій Наталя Володимирівна, виборчий округ № 3
  4. Шишка Наталя Юріївна, виборчий округ № 4
  5. Нойок Ігор Іванович, виборчий округ № 5
  6. Зуб Жанна Григорівна, виборчий округ № 6
  7. Повстяна Марина Сергіївна, виборчий округ № 7
  8. Кондратєва Галина Григорівна, виборчий округ № 8
  9. Михальченко Ольга Василівна, виборчий округ № 9
  10. Власенко Вадим Анатолійович, виборчий округ № 10
  11. Савченко Олександр Іванович, виборчий округ № 11
  12. Клименко Ольга Василівна, виборчий округ № 12
  13. Миценко Світлана Миколаївна, виборчий округ № 13
  14. Дімітрієв Сергій Михайлович, виборчий округ № 14
  15. Гергель Яна Володимирівна, виборчий округ № 15
  16. Сподар Олександр Іванович, виборчий округ № 16
  17. Борис Андрій Михайлович, виборчий округ № 17
  18. Мороз Наталя Іванівна, виборчий округ № 19
  19. Новіков Андрій Юрійович, виборчий округ № 20
  20. Решетило Сергій Вікторович, виборчий округ № 21
  21. Гришак Іван Степанович, виборчий округ № 22
  22. Васькевич Анатолій Іванович, виборчий округ № 23
  23. Кухар Василь Петрович, виборчий округ № 24
  24. Решетило Людмила Вікторівна, виборчий округ № 25
  25. Заікін Андрій Сергійович, виборчий округ № 26

 

- від політичної партії Українське об’єднання Патріотів - «УКРОП».

  1. Равлінко Тетяна Анатоліївна, виборчий округ № 20
  2. Равлінко Михайло Богданович, виборчий округ № 19
  3. Черненко Юрій Леонідович, виборчий округ № 24
  4. Роговий Анатолій Володимирович, виборчий округ № 22
  5. Король Валентин Олександрович, виборчий округ № 23
  6. Гирич Маргарита Олегівна, виборчий округ № 17
  7. Стрілець Сергій Григорович, виборчий округ № 25
  8. Самойленко Віталій Леонідович, виборчий округ № 26
  9. Шихов Василь Леонідович, виборчий округ № 16
  10. Гриньок Оксана Олексіївна, виборчий округ № 11
  11. Ляшенко Анатолій Іванович, виборчий округ № 15
  12. Виноградов Сергій Анатолійович, виборчий округ № 8
  13. Шведова Наталя Володимирівна, виборчий округ № 6
  14. Веселовський Григорій Григорович, виборчий округ № 10
  15. Коваленко Тимур Анатолійович, виборчий округ № 4
  16. Півкач Олександр Павлович, виборчий округ № 3,

 

Голова Високопільської селищної виборчої комісії:                                            В.І. Андрющенко

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

Статистика

1020075
CьогодніCьогодні1206
ВчораВчора1855
На цьому тижніНа цьому тижні8511
У цьому місяціУ цьому місяці29926
З початкуЗ початку1020075

Besthosting