Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про зміну назви та внесення змін до статуту КЗ „Високопільський РБК”
Проект рішення Про зміну назви та внесення змін до статуту КЗ „Високопільський РБК” Друк
П'ятниця, 22 грудня 2017, 05:55


Високопільська селищна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

__  сесії селищної ради VІI скликання

 

 

від  __ грудня 2017 року                            №___

 

Про зміну назви та внесення змін до статуту
КЗ „Високопільський РБК”

 

Відповідно до Бюджетного, Господарського та Цивільного Кодексів України, Законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про добровільне об’єднання територіальних громад”, „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, рішень Високопільської районної ради від 13 грудня 2017 року №389 „Про передачу права засновника комунальних закладів освіти та культури  Високопільській селищній  раді об’єднаної територіальної громади” та №390 „Про безоплатну передачу  майнових комплексів закладів освіти та культури із  спільної  власності територіальних  громад Високопільського району до  спільної власності Високопільської селищної ради  об’єднаної територіальної громади”, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

  1. Високопільській селищній раді прийняти право засновника комунального закладу „Високопільський районний будинок культури” Високопільської районної ради Херсонської області та його філій:
  • Високопільський селищний будинок культури (юридична адреса: Херсонська область, Високопільський район, смт. Високопілля, вул. Кобзаря, 32);
  • Князівський клуб (юридична адреса: Херсонська область, Високопільський район, с. Князівка, вул. Сергія Мельника, 48);
  • Тополинський клуб (юридична адреса: Херсонська область, Високопільський район, с. Тополине, вул. Центральна, 29);
  • Потьомкинський  клуб (юридична адреса: Херсонська область, Високопільський район, с.Потьомкине вул. Т.Шевчнка, 36).
  1. Змінити назву закладу з комунальний заклад „Високопільський районний будинок культури” Високопільської районної ради Херсонської області (код ЄДРПОУ 37411628) на комунальний заклад „Високопільський центр культури і дозвілля”.

Скорочена назва КЗ „Високопільський ЦКД”.

  1. Внести зміни до статуту комунального закладу „Високопільський центр культури і дозвілля” затвердивши його в новій редакції.
  2. Уповноважити директора Пасічник О.А. на вчинення всіх дій, необхідних для здійснення державної реєстрації змін до установчих документів закладу, зазначеного в п. 2 цього рішення.
  3. Внести зміни до переліку об’єктів комунальної власності Високопільської об’єднаної територіальної громади (далі Перелік), а саме доповнити  Перелік майновим комплексом, зазначеним в п. 2 цього рішення.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування та обліку, бюджету, фінансів, власності, соціально-економічного розвитку та на постійну комісію з питань соціального захисту населення, зв’язків з об’єднаннями громадян, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту

 

 

Селищний голова                                      Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1577972
CьогодніCьогодні2404
ВчораВчора1801
На цьому тижніНа цьому тижні16093
У цьому місяціУ цьому місяці55362
З початкуЗ початку1577972

Besthosting


Найновіше