Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про результати ревізії селищного бюджету та фінансово-господарської діяльності Високопільської селищної ради на період з 01.01.2015 по 01.12.2017р.
Проект рішення Про результати ревізії селищного бюджету та фінансово-господарської діяльності Високопільської селищної ради на період з 01.01.2015 по 01.12.2017р. Друк
Четвер, 15 лютого 2018, 06:30

Високопільська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

VІ  сесії селищної ради VІI скликання

Від  __ лютого  2018  року                    № __

Про   результати   ревізії селищного бюджету
та фінансово-господарської діяльності
Високопільської селищної ради на період з
01.01.2015 по 01.12.2017р.

Враховуючи  результати ревізії селищного бюджету та фінансово-господарської діяльності Високопільської селищної ради в період з 01.01.2015 року по 01.12.2017 року, проведеної Управлінням південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області, з метою посилення відповідальності посадових осіб селищної ради, керівників комунальних закладів та підприємств за порушення фінансової дисципліни та контролю за використанням бюджетних коштів, попередження фактів їх нецільового використання та усунення виявлених порушень, керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,сесія Високопільської селищної ради

ВИРІШИЛА:

$11.       Інформацію щодо результатів ревізії селищного бюджету та фінансово-господарської діяльності Високопільської селищної ради в період з 01.01.2015 року по 01.12.2017 року, проведеної Управлінням південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області взяти до відома.

$12.       З метою дотримання законодавчих та нормативно-правових актів, що регулюють бюджетний процес, недопущення в подальшому порушень фінансово – бюджетної дисципліни:

$12.1. Вказати селищному голові, заступнику селищного голови, головному бухгалтеру, спеціалістам з земельних питань, спеціалісту з благоустрою на недостатній контроль з їх боку щодо забезпечення ефективного використання коштів.

$12.2. Відділу бухобліку, фінансів та планування розробити Заходи, спрямовані на повне відшкодування нанесених збитків, усунення порушень та недоліків, виявлених ревізією та надати їх для узагальнення та затвердження селищному голові до 26 лютого 2018 року.

$12.3. Вжити вичерпних заходів щодо усунення виявлених  порушень фінансової дисципліни та до повного їх усунення;

$12.4. Детально проаналізувати та суттєво покращити стан фінансово-економічної роботи, вжити заходів для посилення внутрішнього контролю.

$12.5. Забезпечити безумовне виконання положень Бюджетного Кодексу України та нормативно-правових актів у сфері фінансів, бюджету, земельних відносин.

$12.6.Селищному голові прийняти відповідні розпорядчі документи, де визначити відповідальність працівників за порушення фінансово-бюджетної дисципліни.

$13.       Відділу бухобліку, фінансів та планування:

$13.1. Здійснювати контроль за ходом виконання зазначених Заходів до повної ліквідації виявлених порушень із послідуючим інформуванням про проведену роботу Управління південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області.

$14.       Відділу ЖКГ, ком власності та містобудування:

$14.1. Проаналізувати можливості збільшення ставок орендної плати за землі комунальної власності, укладання та державної реєстрації договорів оренди земельних ділянок.

$14.2.Провести роботу щодо узаконення об’єктів  та оформлення (державної реєстрації) права користування земельними  ділянками тимчасових споруд (МАФи), павільонів, кіосків, літніх майданчиків, будівель комерційного призначення, об’єктів зовнішньої реклами.

$15.       Заступнику селищного голови, секретарю ради, начальникам відділів посилити вимогливість до працівників  підпорядкованих відділів та комунальних закладів селищної ради щодо недопущення порушень фінансової дисципліни при використанні бюджетних коштів.

$16.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, бюджету, фінансів, власності, соціально-економічного розвитку.

Селищний голова                         Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1739672
CьогодніCьогодні1342
ВчораВчора3116
На цьому тижніНа цьому тижні6689
У цьому місяціУ цьому місяці60406
З початкуЗ початку1739672

Besthosting