Skip to content
Додому Новини селища Любов до Кобзаревого слова
Любов до Кобзаревого слова Друк
Понеділок, 12 березня 2018, 16:12

Щороку в березневі дні все свідоме українство вшановує свого Генія і Пророка, який став символом України - Тараса Григоровича Шевченка.     08 08 та 09 березня 2018 року були проведені низка заходів з метою поглиблення знань учнів та вияву поваги і любові до Кобзаревого слова.

Головна мета - популяризація творчої спадщини письменника серед мешканців громади. ​     В Князівському сільському клубі  сумісно з бібліотекою проведено літературний альманах «Поет для епох»: презентовано твори письменника «Заповіт», «Сон», «Молитва», «Причинна», «Тарасова ніч». Доповненням до заходу  стала  книжкова виставка «Кобзарем ми його звемо».

Біля пам’ятника Т.Г. Шевченка завідувачем Високопільського селищного Будинку культури проведено захід приурочений народженню Кобзаря. Діти розповідали про життєву долю великого українського поета, читали його вірші, уривки з поем. У фойє Будинку культури організували виставку-портрет «Кобзарева струна не вмирає», на якій  були представлені видання творів автора.

У Потьомкінському сільському клубі проведено літературну світлицю «Чи знаєш ти вірші Кобзаря?» та читання  творів  Шевченка «Вічний як народ. Тарас Шевченко». До заходу було залучена громадскість. Присутні познайомилися з  творчим шляхом письменника, переглянули твори видатного українського письменника, з якого дізналися про  його життєву  стежину.

Сила поезії та творчості Т.Г. Шевченка в сучасному світі - це приклад  служіння  своєму народові, прагнення до волі, збереження українських традицій, звичаїв та рідної української мови.

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1495324
CьогодніCьогодні2382
ВчораВчора3365
На цьому тижніНа цьому тижні9250
У цьому місяціУ цьому місяці59686
З початкуЗ початку1495324

Besthosting


Найновіше