Skip to content
Додому Новини селища Велич Тарасового слова
Велич Тарасового слова Друк
П'ятниця, 16 березня 2018, 05:22

На весні, коли тануть сніги,
І на рясті заграє веселка,
Повні сил і живої снаги,
Ми вшановуємо пам'ять Шевченка.

Минають роки і сторіччя, відходять у небуття покоління людей, змінюються їхні звичаї, вірування та погляди, а великі надбання мистецтва на довго переживають своїх творців.

До таких скарбів світового значення належить і творіння великого генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка, чия поезія от уже  багато років викликає в людях почуття гордості і захоплення красою,своєю силою і народною мудрістю.

13 березня 2018 року комунальний заклад «Високопільська центральна бібліотека» на базі комунального закладу «Високопільська ЗОШ I – III ступенів» провели літературну подорож «Велич Тарасового слова». В ході заходу учні ознайомилися з нелегким дитинством Тараса, з життям та творчою спадщиною  Шевченка. Переглянули відеофільм «Розповіді про Шевченка», також було представлено книжкову виставку «Свята і вічна істина – Кобзар». Діти мали змогу взяти участь у вікторині «Шевченківськими стежками».

А також в Добрянській бібліотеці – філії було оформлено книжкову полицю «Шевченко – борець за волю народу» на якій відвідувачі мали змогу ознайомитися з творчими доробками та життєвим шляхом поета.

В Потьомкінській бібліотеці – філії організовано літературну годину «Шевченко – геній і пророк» для КЗ «Потьомкінський НВК школа – сад» учням 2 – 4 класів. На заході діти мали змогу більше дізнатися про Шевченка, не тільки як геніального українського поета, а й відомого художника. Діяла виставка – перегляд «Шевченкові твори – сяють мов зорі» на якій представлені шедеври Великого генія України, і серед його перлин – безсмертна книга «Кобзар». Завершився захід конкурсом малюнків до віршів Тараса, в яких школярі відобразили свою любов до рідної землі, до неньки України, до природи.

У Князівській бібліотеці – філії проведено літературний альманах «Поет для епох», з книжковою виставкою «Кобзарем ми його звемо». Діти читали вірші «Заповіт», «Молитва», «Сон», «Причинна».

Проведені заходи допоможуть молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Т.Г.Шевченка в зародження та розвиток української культури, мови, державності.

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1495304
CьогодніCьогодні2362
ВчораВчора3365
На цьому тижніНа цьому тижні9230
У цьому місяціУ цьому місяці59666
З початкуЗ початку1495304

Besthosting


Найновіше