Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про заключення попереднього договору оренди землі з гр.Сусідкою Л.І.
Проект рішення Про заключення попереднього договору оренди землі з гр.Сусідкою Л.І. Друк
Понеділок, 26 березня 2018, 04:25

Високопільська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

VІI  сесії селищної ради VІI скликання

від ___ __________  2018  року                                             № ___

 

 

Про заключення попереднього договору оренди землі з гр.Сусідкою Л.І.

 

Розглянувши заяву громадина Сусідки Леоніда Івановича жителя с.Нововознесенське вул..Миру 59, беручи документи на будівлю гаража., та враховуючи пропозиції та рекомендації  постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища (спільного засідання постійних комісій селищної ради)  з метою недопущення втрат селищною радою від ненадходження орендної плати за землю,  керуючись рішеннями ХVIII сесії селищної ради  VII від 21 грудня 2016 року №259 «Про затвердження Положення щодо врегулювання земельних відносин до моменту укладення основного (державної реєстрації) договору оренди земельної ділянки» » і рішенням  ІІ  сесії селищної ради VІI скликання  від 28 листопада 2017  року № 31 «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території Високопільської селищної ради» та статтею  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні » сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

 
  1. 1. Укласти «Попередній договір оренди земельної ділянки в майбутньому» між  громадянином Сусідкою Леонідом Івановичем. та  Високопільською селищною радою, в особі селищного голови Застави Р.М терміном на 9 місяців земельну ділянку орієнтовною площею 0,01 га під будівлею  гаражу, розташованої у с.Нововознесеньке вул.. Шкільна 28Г (біля вагової адмінбудинку), з цільовим призначенням землі - для будівництва індивідуальних гаражів,  встановити орендну плату за користування земельною ділянкою,  в розмірі 3 %  від  вартості землі, оплату здійснювати щомісячно рівними частинами, до 20 числа поточного місяця.
  2. 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища.

 

 

Селищний голова                                  Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 


Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

2824507
CьогодніCьогодні1134
ВчораВчора2074
На цьому тижніНа цьому тижні10046
У цьому місяціУ цьому місяці18106
З початкуЗ початку2824507

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші