Skip to content
Додому Спорт Кубок з волейболу знову приймає друзів
Кубок з волейболу знову приймає друзів Друк
Вівторок, 27 березня 2018, 18:46

Кожного року на базі Нововознесенського НВК проходить турнір з волейболу на Кубок Героя України Анатолія Лавриненка та лауреата премії «Гордість країни – 2006» Сергія Стрільця. Тому і цей рік не став виключенням.

23 березня цей перехідний Кубок у спортивній залі нашої школи зібрав чотири команди – це команда  Високопілля (представлена вихованцями ДЮСШ), команда з с. Любимівки Нововоронцовського району, вперше на цьому турнірі брала участь команда з с. Мала Шестірня, та команда господарів с.Нововознесенського.

Традиційно привітав та побажав перемоги усім присутнім спортсменам С.Г. Стрілець. Потім Бреславець Н.П. оголосила  результати жеребкування та розклад ігор.

Змагання розпочалися грою між командами Високопілля та Любимівки, де юні, але вже загартовані такими турнірами вихованці ДЮСШ перемогли з рахунком 2:0. Друга гра проходила за участі команд з Малої Шестірні і Нововознесенського, де господарі не без проблем здолали малодосвідченого, але дуже перспективного суперника 1:2. Далі вихованці ДЮСШ переграли гостей із Малої Шестірні 2:0.

Тому гра  з нововознесенцями у разі перемоги виводить юних спортсменів на І місце. Розпочалася гра з впевненої перемоги високопільців, в другій партії святкували перемогу господарі, третю вирішальну гру завдяки зібраності та молодій спортивній наполегливості перемогли волейболісти спортивної школи, які вперше стали володарями Кубку Героя України Анатолія Лавриненка та лауреата премії «Гордість країни – 2006» Сергія Стрільця.

Далі зустрілися команди Малої Шестірні та Любимівки, де останні переграли свого суперника з рахунком 2:1. І остання гра між командами з Нововознесенського та  дружньої Любимівки за ІІ та ІІІ місця була досить запеклою,  з великою кількістю спірних м’ячів. З рахунком 2:1 святкували перемогу гості з сусіднього району. Таким чином ІІ місце за любимівцями, ІІІ за господарями.

Організаційний комітет визначив кращих гравців змагань: Ковалик Дмитро (ДЮСШ), Сізін Андрій (Мала Шестірня), Марчук Вадим (Любимівка), Малінніков Олексій (Нововознесенське). Також були нагороджені наймолодший гравець турніру Зуйков Дмитро(Нововознесенське) та найстарший гравець Крикун Іван Акимович (Любимівка). Особисто від себе С.Г Стрілець нагородив Зуйкова П.Л. власноруч виготовленим подарунком.

Команди та кращі гравці були нагородженні цінними подарунками та грамотами.

Велика подяка за організацію змагань селищному голові Заставі Р.М. У наданні грошової допомоги на призи та солодкий стіл Зуйкову П.Л. Бедринцю С.Г. Коливі О.П. Трубінову О.А.

Суддівство змагань забезпечили Бреславець Н.П., Черненко Ю.Л, Роговий А.В.

 

Спортивний інструктор с. Нововознесенське Ю.Л. Черненко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1495308
CьогодніCьогодні2366
ВчораВчора3365
На цьому тижніНа цьому тижні9234
У цьому місяціУ цьому місяці59670
З початкуЗ початку1495308

Besthosting


Найновіше