Skip to content
Додому Новини селища НАС ВЛАШТУЄ ЛИШЕ ПОВНА ПЕРЕМОГА!
НАС ВЛАШТУЄ ЛИШЕ ПОВНА ПЕРЕМОГА! Друк
Четвер, 31 травня 2018, 04:14

Є час розкидати каміння і є час збирати каміння! Що означає цей вислів? А те що все треба робити вчасно. Час до проведення благодійної акції "Крила для Ангела" вже вираховується не добами, а годинами. І кожна година стає на вагу золота.

Я не буду лякати читачів труднощами, бо нічого жахливого і надскладного на нашому шляху до мети допомогти дванадцятирічній дитині-сироті Оксани Бедринець не було і ніщо не заважало робити свою справу. Навпаки я відкрив для себе числену армію милосердя, яка мешкає у нашій громаді. Почуття гордості переповнюють і я не можу стримувати свої емоції. Є бажання поділитися хоча б деякими новинами із штабу підготовки до акції "Крила для Ангела". 
Сьогодні у центрі Високопілля відбувся збір організаторів і учасників благодійного ярмарку. Обговорили подробиці проведення, розподілили обов'язки, розписали доручення. А головне, що мене здивувало це те що всі майстрині, кулінари, повара, дизайнери дійшли одноголосної згоди, що всі (абсолютно всі!) кошти, що надійдуть від продажу їх товарів передадуть дівчинці на операцію. Для тих, хто сумнівається, або не відразу збагнув - повторю. Всі кошти! Ніяких компенсацій за витрати, час витрачений на приготування та торгівлю за прилавком не буде! А витрати на їх шедеври досить пристойні! Оце так справжня благодійність! Нам залишається лише підтримати працю майстринь, придбати товари на прилавках, додати таким чином кошти у скриньку для пожертвувань. Обіцяють нагородити кожного покупця "відзнакою" з логотипом крил для ангела і надписом "Дякую!". Назву із задоволенням ярмаркову гвардію - Марія Литвинович (ідея!), Аліна Біднина, Анна Коваль, Аліна Маланчук, Алеся і Лідія Закатюк, Тетяна Луньова, Любов Шаповал, Ірина Радчук, Анна Голуб, Олексій Боровков, Ілля Соболєв...
На вас чекають супер-сувеніри та ласощі такі що пальчики оближете. Початок ярмарку о 14.00. Не варто поспішати додому на обід, якщо на вас чекає свіженькі піцца, шарлотки, торт "наполеон"... І запити буде чим: домашні компоти, екзотичні напої, коктейлі з льодом. Обіцяють накормити всіх! Піду зранку займати чергу!
Поки господарки розбіглися на пошуки інгредієнтів, біжу до Центру культури та дозвілля! Тут "збиваємо" сценарій концертної програми. Всі впряглися в єдину упряжку і націлилися на позитивний результат. До програми включені виступи наступних виконавців: колективи дітей і вихователів дитячого садку "Барвінок", колективи Центру дитячої та юнацької творчості "Кришталь" та "Фієста", тріо Дитячої музичної школи, Валентин Братченко, Олег Ємельянов, Наталія Тарнавська, дует Тетяна та Каріна Осміннікові, Юрій Жакомін, Лариса Кірєєва, Інга Колива, Олена Міхіда, Тетяна Шулежко, колективи "Зафіра", "Берегиня", "Роксолана"... Зберігаємо у секреті імена ведучих програми.
Коли завершував звіт за передостанній день підготовки до акції "Крила для Ангела" несподівано на мобільному заграла мелодія. Телефонувала жіночка і ввічливо пояснила, що мешкає у Малій Шестірні і що у них у селі нема афіш акції. Вона дізналася про неї з інтернету. Чи можна вона сама виготовить афішу і розвішає по селу, щоб разом із земляками допомогти у зборі коштів?... Слів нема! Дізнався, що телефонує Галина Василівна Сізін. Рідненька Ви наша, якби Ви знали стільки сил додають такі дзвінки, скільки віри у прості людські почуття. Як можна сумніватися у тому, що наша громада переможе тяжку хворобу Оксани і подарує Ангелу крила для повноцінного польоту.


Нагадую, що 1 червня (п'ятниця) ми чекаємо всіх бажаючих проявити свою благодійність. Для тих перед ким дійсно стала перешкода - телефонуйте! Заради загальної благодійної справи, я умовлю весь світ! Або хоча б керівника відпустити Вас з роботи, потяги не спізнюватися, курс долара не підвищуватися, рибу зачекати у ставках! Усі думки про акцію! Як собі можна відмовити у бажанні допомогти дванадцятирічній дівчинці-сироті? Це неможливо. Чи не так?

Ігор Урбанський (0674700646), Аліна Біднина (0983929452)

На фото та, що чекає на Крила!

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1495314
CьогодніCьогодні2372
ВчораВчора3365
На цьому тижніНа цьому тижні9240
У цьому місяціУ цьому місяці59676
З початкуЗ початку1495314

Besthosting


Найновіше