Skip to content
Додому Новини селища На Форумі місцевого самоврядування Херсонщини прийнято резолюцію до проекту ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування»

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті
«Генеральний план селища Високопілля Херсонської обл. (з зонуванням та геодезичніми роботами)»

Замовником Проекту виступає Високопільська селищна рада.
Розробник проекту – ФОП Молчанова Ірина Анатоліївна (сертифікат архітектора АА №003236)
Генеральний план території планується розробити з  метою:

-                   уточнення меж населеного пункту;
-                   уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації ;
-                     формування принципів планувальної організації забудови;
-                   встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови;
-                   виявлення та уточнення територіальних ресурсів для всіх видів функціонального використання території;
-                   визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами;
-                   визначення параметрів забудови окремих земельних ділянок;
-                   визначення містобудівних умов та обмежень;
-                   обґрунтування потреб формування нових земельних ділянок та визначення їх цільового призначення, зображення існуючих земельних ділянок та їх функціонального використання;
-                   визначення потреб у підприємствах та установах обслуговування, місць їх розташування;
-                   забезпечення комплексності забудови території;
-                   - визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо:
-                   попереднього проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території;
-                   створення транспортної інфраструктури;
-                   організації транспортного і пішохідного руху,
-                   охорони та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки;
-                   комплексного благоустрою та озеленення;

Розрахунковий термін реалізації Проекту – 3 -20 років.

Основні техніко-економічні показники:

 1. Площа населеного пункту – 768,75 га
 2. Площа житлово – садибної забудови – 283,45 га.
  в т.скл. Перспективної забудови – 18,35 га
 3. Площа багатоквартирної  та блокованої житлової забудови – 12,10 га
  в   т.скл. перспективної забудови – 1,00га
 4. Площа громадської забудови – 27,50 га
  в   тому скл. Перспективної забудови – 3,25 га
 5. Площа комунально – складської забудови – 21,35 га
 6. Площа території земель сільськогосподарського призначення – 144,85 га
 7. Площа території земель сільськогосподарського виробництва – 5,80га
  в тому скл. перспективної забудови – 1,20 га
 8. Площа території земель інженерної інфраструктури – 11,90 га
 9. Площа території земель транспорту і звязку – 20,85 га
 10. Площа промислової забудови – 31,20 га
  в тому скл. перспективної забудови – 7,35 га
 11. Площа  зелених  насаджень  загального  користування  9парки,  сквери, бульвари) – 41,15 га
  в тому скл. перспективної забудови – 17,05 га
 12. Площа стадіонів, спортивних та дитячих майданчиків – 4,85 га
  в тому скл. перспективної забудови – 1,50 га
 13. Площа території кладовищ – 6,80 га
  в тому скл. перспектиної забудови – 2,00 га
 14. Площа звалища ТПВ перспективної забудови – 3,00 га.

Ознайомитися з Проектом містобудівної документації можна з 06.10.2017 по 06.11.2017 у приміщенні адміністративної будівлі районної ради – І поверх за адресою: вул. Визволителів, 112, під час прилюдного експонування або на офіційному сайті Високопільської селищної ради (http://kronau.in.ua).

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Вітвіцький Олександр Вікторович – заступник Високопільського селищного голови.

Пропозиції до Проекту приймаються з 06.10.2017 по 07.11.2017 селищною радою за адресою смт Високопілля вул. Визволителів, 112, ІІІ поверх  
Строк завершення розгляду пропозицій – 08.11.2017.

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій до Проекту. Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

1)    повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
2)       юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
3)   власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
4)        представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
5)   народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. Пропозиції, подані іншими особами або подані після 07.11.2017 залишаються без розгляду.

Завантажити електронні версії генерального плану смт Висоокпілля можливо за посиланнями:

https://drive.google.com/file/d/0B4xmy3e6lg_1d0czaXJiQk1IVUJ6QlhqN3dNYTgzRUVtUzdF/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/0B4xmy3e6lg_1WDNYWXhGbEh1ZkcxRlktOGxkT2swa0tVU2ZZ/view?usp=sharing

На Форумі місцевого самоврядування Херсонщини прийнято резолюцію до проекту ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування» Друк
Четвер, 19 квітня 2012, 20:23

На V Форумі місцевого самоврядування області керівники територіальних громад регіону одноголосно підтримали ініціативу створення Херсонського обласного відділення Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад.

До складу обласного відділення Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад увійшли 22 сільських голови. Очолив новий дорадчий орган Виноградівський сільський голова Цюрупинського району Сергій Шматенко, його заступником став Білозерський селищний голова Білозерського району Олександр Царюченко.

Виступаючи перед колегами одразу після обрання, Виноградівський сільський голова Цюрупинського району Сергій Шматенко одразу констатував доцільність створення обласного відділення асоціації:

 

- Це не декларативний захід. Ми не будемо дармоїдами, а скористаємося можливістю співпрацювати і знаходити вихід із низки питань, які усіх нас турбують на місцях.

Очільник обласної ради Віктор Пелих відзначив, що необхідність створення цього дорадчого органу продиктована часом:

- Представляти регіон – це відповідальність та велика честь. Крім того, це потужний механізм, який необхідно використовувати. Створення цього дорадчого органу – це потреба часу. Говорити про закон і його виписувати досить не просто. І хто, як не місцеве самоврядування, має до цього процесу долучатися. Тому можливість працювати через асоціацію, вносити консолідовані пропозиції законодавцю необхідно використовувати.

Учасники засідання обрали делегатів на загальні збори Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад, що відбудеться наприкінці квітня у Києві та обговорили проекти Законів України: «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про ринок земель», «Про комунальну власність в Україні».

На Форумі місцевого самоврядування Херсонщини обговорення проекту ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування», яке близьке кожному голові місцевої ради, виявилося найскладнішим. Так, заслухавши в.о. начальника управління державної служби Головного управління державної служби України в Херсонській області Ірину Гудим, яка ознайомила учасників Форуму із законопроектом, у голів місцевих рад залишилися відкритими багато питань. 

Зокрема, відповідності ЗУ «Про державну службу» та ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування», фінансової самостійності місцевих рад, відповідності рангів, низки кадрових питань та ін.

Так, Веселівський сільський голова Бериславського району Людмила Аннас акцентувала на необхідності фінансової самостійності рад:

- Спершу, необхідно чітко розуміти відповідальність та наші повноваження. Проте, як цього досягти, коли ми не ведемо фінансово-господарської діяльності? Крім того, ті посадові оклади, які мають працівники рад, не сприяють престижу праці в органах місцевого самоврядування. На мою думку, розмір заробітної плати має визначатися самою радою, з урахуванням її штату.

У свою чергу, Білозерський селищний голова Олександр Царюченко висловив позицію щодо необхідності залучення в роботу в органах місцевого самоврядування працівників з вищою освітою:

- Працювати в місцевих радах повинні люди, які мають, як мінімум, освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра. Такі на території кожної ради знайдуться.

Князе-Григорівській сільський голова Великолепетиського району Віктор Бойко висловив обурення посиланням ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування» на ЗУ «Про державну службу»:

- У тому вигляді, що є закон приймати не можна. Я пропоную взагалі виключити посилання на ЗУ «Про державну службу». Адже це два самостійні документи.

Своєрідний компроміс – об’єднати обидва закони - запропонував Скадовський міський голова Олександр Гавриш.

Більш кардинальне рішення питання запропонував Новопавлівський сільський голова Каланчацького району Віктор Труба - клопотати про відкликання законопроекту.

Очільник місцевого самоврядування області Віктор Пелих з цього питання резюмував:

- Прийняття закону для нас дуже важливе. Якщо будемо клопотати про його відкликання, то не відомо коли його буде прийнято. Тому давайте відпрацюємо усі моменти та направимо їх до законодавця.

Акумулювавши всі думки, на Форумі було прийнято резолюцію, в якій зазначалося, що в проекті ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування» повністю нівелюється право органу місцевого самоврядування самостійно вирішувати питання проходження служби в органах місцевого самоврядування, оплати праці, формування штатів та вирішення соціально-побутових питань. Всі ці питання в запропонованому проекті вирішуються або взагалі згідно з Законом України «Про державну службу», або з дотриманням його вимог.

Також відзначалася антиконституційна спрямованість запропонованого проекту Закону, що порушує права місцевих громад.

Форум вирішив направити цю резолюцію до Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної Ради України для врахування зазначених вимог при прийнятті Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та доручити голові обласної ради довести цю Резолюції до Консультативно-дорадчої ради з питань місцевого самоврядування при голові Верховної Ради України та до Української асоціації районних та обласних рад.

Олена Ботвінцева

Джерело: сайт Херсонської обласної ради

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

Статистика

1020076
CьогодніCьогодні1207
ВчораВчора1855
На цьому тижніНа цьому тижні8512
У цьому місяціУ цьому місяці29927
З початкуЗ початку1020076

Besthosting