Skip to content
Звіти депутата Пурик Є.А. Друк
Четвер, 10 жовтня 2019, 02:55

Моя діяльність, як депутата Високопілської селищної ради по 14 виборчому округу, спрямована на захист інтересів членів громади , а саме жителів вулиць Степова та Паркова, виконання їх доручень у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».                                            .
За 2019 рік, як депутат, взяв участь у 16 пленарних засіданнях сесії, і  був відсутнім на 2 засіданнях з поважної причини. Я є головою  постійної депутатської  комісії з питань з земельних ресурсів, соціального розвитку села та охорони навколишнього середовища  на засіданнях якої вирішувались питання надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою,передачу у власність земельних ділянок тощо.
Постійно підтримую зв'язки з виборцями. У 2019 році до мене зверталися з усними зверненнями з питань надання матеріальної допомоги на лікування, вирішення земельних питань. У міру моїх можливостей намагалася надати допомогу або пояснення з даного питання.                                  .
Сприяв у наданні громадянам інформації з пенсійних питань, отримання допомоги на дітей, інших соціальних виплат та компенсацій, отримання допомоги від органів державної влади. Я, як депутат не в змозі усунути всі проблеми своїх виборців. Але вважаю, що ми повинні докладати всіх зусиль до позитивного вирішення проблеми тих, хто нас обирав.                 .
Основним завданням у здійсненні депутатської діяльності вважаю забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення. У своїй роботі керуюся Конституцією України, Законами України і що не менш важливо людською взаємоповагою. Тому для мене найважливіше знайти порозуміння з людьми, які до мене звертаються.

 

 

 

 

 

 


Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

2905049
CьогодніCьогодні606
ВчораВчора1666
На цьому тижніНа цьому тижні8826
У цьому місяціУ цьому місяці31841
З початкуЗ початку2905049

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші