Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Рішення ради Рішення 2020 року Рішення № 1225 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою з встановлення меж земельної ділянки гр. Денисюк А. В.
Рішення № 1225 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою з встановлення меж земельної ділянки гр. Денисюк А. В. Друк
Середа, 28 жовтня 2020, 16:51

 

ВИСОКОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КОАТУУ 6521855100

РІШЕННЯ

СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

від 23 жовтня 2020 року         №1225

Про надання дозволу

на розробку технічної

документації із землеустрою

з встановлення меж земельної

ділянки  гр. Денисюк А. В.

Розглянувши заяву гр. Денисюк Анастасії Валеріївни, жительки с.Князівка, вул. Сергія Мельника, буд.15 та її документи на житловий будинок, враховуючи пропозиції та рекомендації постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища  та відповідно ст. 12, 38-40, 79-1, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 55 Закону України «Про землеустрій», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія селищної  ради

ВИРІШИЛА:

  1. Надати громадянці Денисюк Анастасії Валеріївні дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою з встановлення (відновлення) меж земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності в межах населеного пункту с.Князівка, вул.Сергія Мельника, буд.15, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель та споруд.
  2. Громадянці Денисюк А. В.:

2.1. Після розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, вжити заходи щодо внесення змін до Державного земельного кадастру відповідного до цього рішення;

2.2. Подати технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, за наявності витягу з Державного земельного кадастру до Високопільської селищної рада на затвердження.

  1. Попередити громадянку, зазначену в пункті 1 цього рішення, про ризик фінансових втрат, пов’язаних з оформленням права власності, у разі  незатвердження технічної документації із землеустрою у випадках, передбачених чинним законодавством.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

Селищний голова                                                             Руслан ЗАСТАВА

 

 

 

 

 

 


Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

3088333
CьогодніCьогодні344
ВчораВчора640
На цьому тижніНа цьому тижні1678
У цьому місяціУ цьому місяці984
З початкуЗ початку3088333

Besthosting


Найпопулярніші