Skip to content
Додому / Новини громади / Мирні перегони! Змагання з настільного тенісу, шашок, дартсу
Мирні перегони! Змагання з настільного тенісу, шашок, дартсу Друк
П'ятниця, 26 лютого 2021, 15:59

Мирні перегони!

26 лютого 2021 року у комунальному закладі «Високопільський центр культури і дозвілля» вперше серед учасників бойових дій на Сході України та членів їх сімей відбулися змагання з настільного тенісу, шашок, дартсу, присвячені 77-річниці звільнення Високопілля від фашистських загарбників.

Селищний голова Ганна Шостак-Кучмяк привітала учасників, подякувала за активну життєву позицію, побажала їм міцного здоров'я, довгих років життя, добробуту і мирного неба.

У змаганнях з шашок І місце виборов Васюк Сергій (Іванівка), ІІ-ІІІ місце зайняли Пасічник Віталій та Навоєнко Олексій із Високопілля.

Першість з настільного тенісу завершилась перемогою Івановського Максима (Високопілля), ІІ місце посів Удалов Анатолій (Мала Шестірня), ІІІ - Трохимчук Юрій (Новогригорівське).

Найвлучнішим у змаганнях з дартсу став Гончарук Микола із Архангельського,   Щерецький Олександр (Іванівка) виборов ІІ місце, ІІІ місце посів Кучмяк Юрій (Високопілля).

Переможців нагороджено грамотами, медалями Високопільської селищної ради.