Skip to content
Додому
Забезпечення якісними харчовими продуктами та організація належних і безпечних умов харчування дітей у закладах освіти. Друк
Понеділок, 15 березня 2021, 11:15

       На сучасному етапі однією з найважливіших передумов збереження та зміцнення здоров’я підростаючого покоління, запобігання виникненню групових спалахів інфекційних хвороб та харчових отруєнь є достатнє забезпечення якісними харчовими продуктами та організація належних і безпечних умов харчування дітей у закладах освіти. 

       Відповідно доручення голови обласної державної адміністрації  від 10 лютого 2021 року № 25-д «Про створення в області належних умов для безпечного харчування в закладах дошкільної та загальної середньої  освіти», з метою створення належних умов для безпечного  і якісного харчування та запобігання випадкам харчових отруєнь серед дітей у закладах освіти Високопільської селищної ради , відділом освіти видано накази про створення міжвідомчої комісії з комісійних обстежень закладів дошкільної, загальної середньої освіти  та затвердження плану заходів щодо створення належних умов для безпечного та якісного харчування дітей на 201-2023 роки. До складу комісії входили Рогова В.В. начальник відділу освіти, Князєв О.В. головний спеціаліст відділу освіти, Денисенко А.А. начальник Високопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, Повстяна М.С. начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, Зайченко А.Д. депутат селищної ради (за згодою).

       В період з 25 лютого по 10 березня було проведено обстеження харчоблоків закладів освіти територіальної освіти та підготовка до впровадження системи HACCP.  По закінчення перевірки проведено підсумкову нараду-тренінг, на якій обговорено та узагальнено результати перевірки, розроблено заходи щодо усунення недоліків.

 

 

 


 


 

Статистика

3169826
CьогодніCьогодні712
ВчораВчора810
На цьому тижніНа цьому тижні1522
У цьому місяціУ цьому місяці20260
З початкуЗ початку3169826

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України