Skip to content
Додому / Територія (знайомство) / (оновлено фото) У дитячому садочку ювілей
(оновлено фото) У дитячому садочку ювілей Друк
Субота, 16 лютого 2013, 17:12

35 років тому, 18 лютого 1978 року, в селищі Високопілля гостинно відчинилися двері нового дитячого садка з чарівною назвою „Золотий ключик”. Це було справжнє свято. На відкритті новобудови – радісні батьки, діти, представники партійних, радянських організацій, підприємств, будівельники ПМК-157 „Коховсільбуд”, які споруджували дитячий садок. Відкрив мітинг голова Високопільської селищної ради О.П. Белоусько. Теплі слова з побажаннями  звучали від заступника керуючого райоб’єднанням „Сільгосптехніка” В.Й. Ясінського, директора коопунівермагу І.Я. Радченка, директора райпобуткомбінату А.А. Березінського.

За „кермо” нового дошкільного закладу стала Ніла Дмитрівна Гришанова, яка запросила присутніх оглянути нове, просторе, світле приміщення, в якому створено необхідні умови для гармонійного, фізичного і духовного розвитку 140 малюків.

 

У зв’язку зі зміною місця проживання керівника дитячого садка, ось уже майже 35 років очолює Високопільський дошкільний заклад енергійна, розумна, досвідчена жінка Таїсія Василівна Палига, яка професійно керує навчально-виховним процесом, згуртовує колектив. Під її керівництвом завжди бачимо цей дитячий садок привітним, доглянутим. Приємне враження справляють ігрові кімнати, спальні, роздягальні.

Неабияку увагу дошкільному закладу приділяє Високопільська селищна рада. Ця увага втілилася у посилене фінансування на капітальний ремонт будівлі закладу на суму 259,5 тис.грн. У 2012/13 навчальному році замінено вікна на металопластікові, зроблено ремонт підлоги, даху.

Яскраве і цікаве середовище створюють вихователі дошкільного закладу з допомогою родин своїх вихованців. Як в групових кімнатах, так і на ігрових майданчиках, проведено ремонтні роботи, що дає змогу підтримувати позитивний настрій малят і всебічно їх розвивати. Адже головне завдання дошкільного закладу – забезпечення умов для повноцінного розвитку дитини.

У сучасних умовах йде пошук способів підвищення якості навчання і виховання дітей, нових ресурсів для досягнення кращих результатів в освіти. 14 педагогів Високопільського ясла-садка не залишаються осторонь, вони налаштовані на творчість, експериментування, пошук. Застосовують незвичні форми роботи, нетрадиційні методи у навчанні, нові поєднання раніше відомих прийомів роботи з дітьми.

Справжньою оцінкою нашого життя є ДІТИ, бо вони є зміст його продовження.

Тетяна Ніколаєнко,
методист КЗ „Високопільський РМК”

(Газета „Високе Поле” №7 (7156) від 15.02.2013р.)

 

 

 


 


 

Статистика

3169794
CьогодніCьогодні680
ВчораВчора810
На цьому тижніНа цьому тижні1490
У цьому місяціУ цьому місяці20228
З початкуЗ початку3169794

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України