Skip to content
Додому Територія (знайомство) Благоустрій За сміттям квітників не видно

ІНФОРМАЦІЯ

Високопільська селищна ради Високопільський район  Херсонської області

повідомляє про оголошення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою,

якого буде залучено до виготовлення землевпорядної документації , а саме технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське  Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області

 

Місце знаходження земельної ділянки (адреса)

74000, Херсонська  обл.,

Високопільський район

Високопільська селищна рада.

 

Мета проведення робіт із землеустрою – виготовлення та погодження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області .

Вимоги: виготовлення та погодження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області .

- Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою та грошової оцінки" із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

  • заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою та оцінки земель з зазначенням контактних даних, засобів зв’язку, адреси електронної пошти;
  • копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);
  • згода на обробку персональних даних (для претендента - фізичної особи - підприємця);
  • копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);
  • копія(ї) ліцензії(й)/сертифіката на проведення робіт із землеустрою та оцінки земель;
  • письмова інформація щодо досвіду роботи претендента, завірена претендентом (кількість виготовлених проектів відведення земельних ділянок, бажано за останні 24 місяці), кваліфікації та досвіду роботи фахівців, які залучаються ним до виконання робіт із землеустрою
  • проект завдання на виконання послуг з виконання робіт (для претендента на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою), у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях),

Документи приймаються за адресою: 74000, Херсонська область, смт. Високопілля, вул. Визволителів 112, 3(третій) поверх, приймальна селищного голови  у 30-ти денний термін з моменту опублікування інформаційного повідомлення.

Конкурс відбудеться за адресою: Херсонська обл., смт. Високопілля, вул. Визволителів, буд. 112, в кабінеті селищного  голови о 10:00 год  05 червня 2019 року.

Телефон для довідок: (05535) ) 2-16-88

За сміттям квітників не видно Друк
Середа, 10 квітня 2013, 12:17

За сміттям квітників не видно

Більшість центральних вулиць Високопілля радують око мало не цілий рік: навесні цвітуть садки, влітку та восени дозріває садовина й городина, а клумби переливаються барвами веселки. Однак ідилію псують не стільки вибоїни на дорогах, скільки кучугури сміття, які ростуть, наче гриби після дощу. Наприклад, на поле, що розкинулося поблизу перехрестя вулиць Вокзальної та Кісільова, мешканці багатоквартирних будинків щодня звозять та зносять весь домашній непотріб.

— Щороку працівники «Високопільського комунсервісу» (директор Юрій Колеснік) вивозять на звалище десятки тонн «нічийного» сміття, — розповідає селищний голова Руслан Застава. — Дійшло до того, що декотрі власники квартир у двоповерхових будинках викидають тверді нечистоти за гаражами та сараями. Бачте, їм не хочеться сплачувати 10 гривень на місяць з одного члена сім’ї за санітарну очистку. Нещодавно ми оголосили про проведення зустрічей з мешканцями багатоквартирних будинків на вулицях Гагаріна, Вокзальній та Кісільова. З кількох десятків власників квартир прийшло аж 5. Комунальники не можуть вивозити сміття задарма…

Як не прикро, але околиці райцентру щороку обростають сміттям. Не встигли комунальники торік вивезти нечистоти зі східної околиці, що неподалік залізничної колії, як тут же розрослося рукотворне нагір’я нечистот. Штрафами та іншими заходами адмінвпливу поки що важко достукатися до совісті власників домоволодінь, котрі не замислюються, що залишать у спадок своїм дітям і внукам.

Побував на селищному звалищі твердих відходів. Три гектари придатної для господарського використання землі свого часу виділили під нього. Але високопільцям і цього мало. Вони так «здобрили» рештками домашніх тварин, бляшанками з-під консервів, відходами домашніх міні-ферм, целофановими пакетами, пластиковими пляшками та іншим непотребом акацієву лісосмугу поблизу нового кладовища та дренажний канал, що, здається, не вистачить сотні тисяч гривень, аби їм повернути первісний вигляд.

— Повірте, особисто я, депутати сільради, члени виконкому, багато законослухняних громадян прагнемо навести лад у Високопіллі, бідкається Руслан Застава. — До складу нашої селищної ради входять навколишні села Князівка, Тополине, Потьомкине. І кожному з них необхідна наша допомога. Та, на жаль, одного бажання замало. Потрібні величезні кошти, а де їх візьмеш, якщо підприємства можна порахувати на пальцях однієї руки, а вони є основними платниками податків?!

Голова селища сам запропонував ознайомитися з документом, що надійшов з офісу головного державного санітарного лікаря Бериславського, Великоолександрівського, Високопільського і Нововоронцовського районів Віктор Костяна. В ньому йдеться про проведення планової перевірки з дотримання виконання санітарного законодавства на звалищах сміття Високопілля та у селах Князівці, Потьомкиному і Тополиному.

Перевіряльники, заступник начальника Бериславського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідемслужби в Херсонській області Віра Мелентьєва та помічник санітарного лікаря-гігієніста Любов Федорова, вже приступили до реалізації припису.

— Торік за екологічні негаразди мене штрафували не один раз, — невесело зізнався голова. — Гадаю, і тепер не чекають преміальні…

І так з року в рік. Місцевих голів безжально штрафують усі, кому не ліньки, а віз і нині там. І причина не в тому, що більшість народних обранців не вміють або не хочуть вирішувати непрості екологічні проблеми. Навіть річного бюджету окремо взятої громади не вистачить, аби повернути чисте обличчя вулицям, полям, лісосмугам та левадам.

Автор цих рядків поспілкувався з багатьма жителями райцентру.

Мешканка вулиці Піонерської пані Наталя сказала: «Ми стараємося справно платити комунальникам за вивезення твердих нечистот. Але мене насторожує позиція тих людей, котрі свою ношу намагаються перекласти на чужі плечі. Наведу приклад. Один із мешканців нашої вулиці, аби не заплатити за вивезення сміття, попросив мене взяти і його набитий сміттям мішок. Я, звичайно, не відмовила, хоча в душі пожалкувала. Невже у його гаманці не знайшлося б 10 гривень?».

— Слід безжально штрафувати і критикувати в газеті людей, котрі не хочуть платити за комунальні послуги та викидають свій непотріб під ноги іншим або засмічують землю, — сказала мешканка вулиці Пушкіна пані Надія. — Органікою зі своєї міні-ферми ми удобрюємо клаптик городу, а все сміття вивозимо у спеціально відведене місце.

Довелося вислухати й докори на адресу селищного голови та депутатів.

— Проти Руслана Застави я нічого поганого не маю! — запевнила приватний підприємець В. — Але він та народні обранці могли б зробити більше, аби Високопілля не відлякувало кучугурами нечистот та поганими дорогами. Шкода, що деякі мої односельці занехаяли не лише власні двори, а й засмічують землю та отруюють повітря. А незабаром їхніми «послугами» скористаються птахи, рої мух, ос та інших комах. А бродячі собаки та коти давно живуть на смітниках. Невже ніхто цього не хоче помічати?!

Не виключено, що моя співбесідниця трохи згустила фарби, але у її критичних шпичаках є зернина правди. Наше побажання жителям селищ та сіл Високопільського району: дружно попрацюйте на весняному благоустрої своїх садиб, парків, громадських місць, територій підприємств, установ та організацій. Адже великий обсяг робіт з впорядкування населеного пункту можна виконати за невеликі кошти. Звичайно, якщо взятися за справу гуртом.

Микола ГУРЕПКО.

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1644276
CьогодніCьогодні154
ВчораВчора1159
На цьому тижніНа цьому тижні1313
У цьому місяціУ цьому місяці45931
З початкуЗ початку1644276

Besthosting