Skip to content
Додому Новини селища
Новини громади
Гострі кути благоустрою Друк
Понеділок, 28 квітня 2014, 03:44

Упорядкування територій населених пунктів завжди було непростою проблемою для органів місцевого самоврядування позаяк вимагало чималих коштів та організації якнайширшого кола громадян для виконання робіт з благоустрою. Тут важливі і традиції, що закріпилися з минулих років, й ініціативи громадських активістів, які здатні повести за собою у цій важливій справі.

Цього року щорічна акція «За чистоту довкілля» триває з 20 березня по 12 травня. На сьогоднішній день у кожному населеному пункті проведені «чисті четверги» та інші заходи з упорядкування прибудинкових територій, вулиць, скверів, меморіалів та пам’ятників загиблим воїнам, братських могил.

 
Народ і армія - єдині! Допомога з Високопільщини. Друк
Понеділок, 07 квітня 2014, 15:00

5 квітня воїни-інтернаціоналісти Високопільщини відвідали військовослужбовців Збройних Сил України, розташованих в районі села Ставки Червоночабанської сільської ради Каланчацького району. Попередньо планувалась поїздка на «Чонгар», проте, після спілкування з «афганцями» Каланчацького району, було вирішено підтримати і бойових побратимів, і військову частину, бійці якої несуть службу в режимі бойового чергування на зазначеному рубежі.

За добу до поїздки на наше прохання відгукнулись підприємці району, жителі Заградівської, Кочубеївської, Орлівської, Нововознесенської, Іванівської сільських, Високопільської та Архангельської селищних рад, працівники адмінбудинку, які надали  250 кг борошна, 80 л олії, 80 кг меду, 100 кг круп’яних та макаронних виробів, близько 100 кг консервів, чаю та цукру, мінеральної води. Крім того господині передали солдатам домашньої консервації, сала свіжого, засоленого та прикопченого, свіжих яєць, гарячих пиріжків тощо. Фінансових ресурсів зібрано 4,8 тис. грн.

 
Херсонщині потрібен мир Друк
П'ятниця, 28 березня 2014, 19:15

Урочисто, під мелодію гімну Херсонської області у Потьомкінській ЗОШ І ступеня – дитячий садок пройшов урок для школярів „Херсонщині-70 років”.

Вчитель початкових класів Світлана Іванівна Ушкало ділиться фактами з історії утворення Херсонської області.

30 березня 1944 року, після визволення території  Херсонщини від німецьких загарбників, районів та міст Запорізької та Миколаївської областей була утворена наймолодша область – Херсонська. На карті – це південна Україна, саме та її частина, на якій ми проживаємо.

 
200 років з дня народження Т.Г. Шевченка Друк
П'ятниця, 07 березня 2014, 17:59

Свою Україну любіть,
Любіть її... Во время люте,
В останню тяжкуюминуту
За неї Господа моліть.

Високопільська селищна рада відзначила визначну подію цього року, яка включенна до Календаря пам’ятних дат ЮНЕСКО - 200 років від дня народження Т.Г. Шевченко - славного сина українського народу, слово якого живе серед нас.
Тарас Шевченко - виразник національних почуттів, символ чесності і правдиі, великої любові до людини. Вся творчість великого Кобзаря зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу. Його думи, його пісні, його полум’яний гнів, його боротьба за світлу долю трудового люду були думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів.

 
Звернення депутатів Високопільської селищної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, в.о. Президента України, РНБО України Друк
Неділя, 02 березня 2014, 11:53

02 березня 2014 року відбулась 43 сесія Високопільської селищної ради. На засіданні сесії обговорено ситуацію, яка склалася на території України, а саме в Криму. Рішенням № 769 затверджено текст звернення до Верховної Ради України, новопризначеного Кабінету Міністрів України, виконуючого обов’язки Президента України, Ради Національної Безпеки України.

Додаток до рішення ХLІІІ сесії
кеселищної ради VІ скликання
від 02.03.2014р. № 769

На русском языке

Высокопольский поселковый совет заявляет позицию депутатского корпуса поселкового совета и поселкового головы.

Каждому из нас разрывает душу то, что сегодня происходит. Учитывая ситуацию, которая складывается, мы хотим подчеркнуть следующее.

Мы осуждаем искусственное навязывание языковой и национальной неприязни и вражды, которые в последнее время стали одним из источников конфликтной ситуации в Украине .

Мы категорически осуждаем неприкрытую военную агрессию со стороны Российской Федерации, а именно принятие 01.03.2014г. Советом Федерации РФ о необходимости ввода войск на территорию Украины , что является нарушением Меморандума о гарантиях безопасности в связи с присоединением Украины к договору о нераспространении ядерного оружия от 05.12.1994р.

Обращаемся к Верховной Раде Украины,  Кабинету Министров Украины, исполняющему обязанности Президента Украины, Совету национальной безопасности Украины с требованием принять все необходимые и возможные действия для нормализации и мирного урегулирования ситуации в Украине. Мы призываем найти общее решение с помощью желания и умения слышать друг друга, путем переговоров. Цель всего украинского народа - жить в стране, где уважают права и свободы каждого человека, независимо от его национальности, языка общения и вероисповедания.

Требуем не допустить дальнейшего нарастания противостояния, приложить все усилия для сохранения целостности государства.

Мы обращаемся к русскому народу, который всегда считали и считаем братским. Не нужно брать в руки оружие, чтобы идти с ним на брата и соседа. Общая история и общее желание жить в добрососедских отношениях - это то, что никто и никогда у нас не заберет.

Мы обращаемся ко всем украинцам с просьбой сохранять в это сложнейшее время выдержку, мужество и спокойствие.  Категоричные заявления , побуждение к конфликтам - это путь к дестабилизации, а  возможно и разрушения нашей государственности.

Мы призываем сплотиться все политические силы с целью защитить суверенитет и территориальную целостность Украины .

Мы уверены в том , что Украина сохранит свою территорию, Украина защитит свою независимость. С надеждой на мудрость призываем всех к единению во имя соборности и нерушимости границ Украины!

 

Українською

Високопільська селищна рада заявляє позицію депутатського корпусу селищної ради та селищного голови.

Кожному з нас розриває душу те, що сьогодні відбувається. Враховуючи ситуацію, яка складається, ми хочемо наголосити про наступне.

Ми засуджуємо штучне нав’язування мовної та національної неприязні і ворожнечі, які останнім часом стали одним з джерел конфліктної ситуації в Україні.

Ми категорично засуджуємо неприховану військову агресію з боку Російської Федерації, а саме прийняття 01.03.2014р. Російською Радою Федерації про необхідність введення військ на територію України, що є порушенням Меморандуму про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 05.12.1994р.

Звертаємося до Верховної Ради України, новопризначеного Кабінету Міністрів України, виконуючого обов’язки Президента України, Ради Національної Безпеки України з вимогою вжити всі необхідні і можливі дії для нормалізації та мирного врегулювання ситуації в Україні. Ми закликаємо знайти спільне рішення за допомогою бажання і уміння почути один одного, шляхом переговорів.
Мета всього українського народу – жити в країні, де поважають права і свободи кожної людини, незалежно від її національності, мови і віросповідання.

Вимагаємо не допустити подальшого наростання протистояння, докласти всіх зусиль для збереження цілісності держави.

Ми звертаємося до російського народу, який завжди вважали і вважаємо братнім. Не потрібно брати в руки зброю, щоб іти з нею на брата і сусіда. Спільне коріння, спільна історія і спільне бажання жити в добросусідських стосунках – це те, що ніхто і ніколи у нас не забере.

Ми звертаємося до всіх українців з проханням зберігати у цей надскладний час витримку, мужність та спокій. Категоричні заяви, спонукання до конфліктів – це шлях дестабілізації, а, можливо, й руйнування нашої державності.

Ми закликаємо згуртуватися усі політичні сили з метою захистити суверенітет та територіальну цілісність України. Ми впевнені у тому, що Україна збереже свою територію, Україна захистить свою незалежність. З надією на мудрість закликаємо усіх до єднання в ім’я соборності і непорушності кордонів України!

 
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Наступна > Кінець >>

Сторінка 31 з 41

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1510908
CьогодніCьогодні1749
ВчораВчора2324
На цьому тижніНа цьому тижні4073
У цьому місяціУ цьому місяці75270
З початкуЗ початку1510908

Besthosting


Найпопулярніші