Skip to content
Додому Об'єднання громад

ІНФОРМАЦІЯ

Високопільська селищна ради Високопільський район  Херсонської області

повідомляє про оголошення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою,

якого буде залучено до виготовлення землевпорядної документації , а саме технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське  Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області

 

Місце знаходження земельної ділянки (адреса)

74000, Херсонська  обл.,

Високопільський район

Високопільська селищна рада.

 

Мета проведення робіт із землеустрою – виготовлення та погодження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області .

Вимоги: виготовлення та погодження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області .

- Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою та грошової оцінки" із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

  • заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою та оцінки земель з зазначенням контактних даних, засобів зв’язку, адреси електронної пошти;
  • копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);
  • згода на обробку персональних даних (для претендента - фізичної особи - підприємця);
  • копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);
  • копія(ї) ліцензії(й)/сертифіката на проведення робіт із землеустрою та оцінки земель;
  • письмова інформація щодо досвіду роботи претендента, завірена претендентом (кількість виготовлених проектів відведення земельних ділянок, бажано за останні 24 місяці), кваліфікації та досвіду роботи фахівців, які залучаються ним до виконання робіт із землеустрою
  • проект завдання на виконання послуг з виконання робіт (для претендента на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою), у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях),

Документи приймаються за адресою: 74000, Херсонська область, смт. Високопілля, вул. Визволителів 112, 3(третій) поверх, приймальна селищного голови  у 30-ти денний термін з моменту опублікування інформаційного повідомлення.

Конкурс відбудеться за адресою: Херсонська обл., смт. Високопілля, вул. Визволителів, буд. 112, в кабінеті селищного  голови о 10:00 год  05 червня 2019 року.

Телефон для довідок: (05535) ) 2-16-88

Об'єднання громад
Ініціатива щодо об’єднання територіальних громад Друк
Четвер, 25 червня 2015, 20:28

Ініціюю добровільне об’єднання територіальних  громад Малошестирнянської, Нововознесенської, Новомиколаївської, Новопетрівської, Зарічненської, Іванівської сільських рад, Архангельської та Високопільської селищних рад.

 

ВИСОКОПІЛЬСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА
Херсонської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

від  25 червня 2015 року               № 57

Про ініціювання добровільного об’єднання
територіальних громад сіл та селища

Відповідно до частин 1 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 
Об’єднання громад – панацея чи ні? Друк
Вівторок, 16 червня 2015, 05:00

Обговорення об’єднання громад на підставі прийнятого Закону України набирає обертів, цікавляться люди маленьких сіл і селищ, яку їм пропонують структуру управління. А простими словами кажучи, всіх цікавить одне – чи буде краще? Маючи деяку інформацію з цього питання, бо не пропустив жодного обласного зібрання на цю тему, хочу поділитися своїми думками на прикладі своєї архангельської громади та ще існуючого Високопільського району.

Головна ідея цієї зміни – приблизити до простої людини послуги цивілізації, при цьому надавши право самій громаді заробляти достатньо грошей. Поєднати це – суперскладно. Пропонується залишити в існуючих межах всі області України (хоч виключення за Конституцією можливі) і розкласти райони в областях на територіальні громади.

 
Прийняття перспективного плану формування територій громад Друк
П'ятниця, 05 червня 2015, 20:34

Сьогодні 05 червня 2015 року на сесії Херсонської обласної ради 47 голосами з 60 присутніх прийнятий перспективний план формування територій громад Херсонської області. У Високопільському районі планом передбачено формування двох об'єднаних територіальних громад з адміністративними центрами в селі Кочубеївка та селищі Високопілля.
Однак даний план лишається планом та не виключає інших рішень громад.

 
Зустріч з громадою смт Високопілля та с. Князівка Друк
Неділя, 31 травня 2015, 06:08

Провів зустріч з громадами селища Високопілля (27 травня) та села Князівка (29 травня). Надав інформацію про принципи, алгоритм дій, гарантії держави, переваги та недоліки формування спроможних об’єднаних громад на території району згідно Закону України „Про добровільне об’єднання територіальних громад” Обговорили варіанти об’єднання з іншими громадами району, в тому числі з сусідами – з Дніпропетровської області. На жаль громаду селища представляли лише сім десятків Високопільців, небайдужих до долі селища.

З Князівцями спілкувались  про  терміни, правила та умови надання субсидій. Відповіли на запитання селян. Актуальним стає питання охорони громадського порядку, особливо у вечірній та нічний час.

Вже двічі, після спілкування з громадою села Потьомкине, приємно було чути чудові відгуки про роботу дошкільних навчальних закладів селищної ради та їх працівників. Сільські освітяни тримають марку.

29 травня також був присутній на святі "Останнього дзвоника" в Потьомкинській школі-сад. Пісні та вірші лунали на честь  випускників, вчителів та батьків. Свято вийшло по домашньому теплим та веселим. Побажав учням та вихованцям успіхів у продовженні навчання, гарного відпочинку літом.

Селищний голова Р.Застава

 
Корисні посилання на інтернет-ресурси стосовно адмінреформи Друк
П'ятниця, 29 травня 2015, 19:35

Адмінреформа в Україні – добровільна чи примусова? Європейський досвід

150 районів, 1500 громад: в Страсбурзі розкрили параметри української адмінреформи

Анатолій Ткачук: Всі погодилися з тим, що термін "район" буде змінено на "повіт"

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 4

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1644278
CьогодніCьогодні156
ВчораВчора1159
На цьому тижніНа цьому тижні1315
У цьому місяціУ цьому місяці45933
З початкуЗ початку1644278

Besthosting