Skip to content
Додому Громада Об'єднання громад
Об'єднання громад
Ініціатива щодо об’єднання територіальних громад Друк
Четвер, 25 червня 2015, 20:28

Ініціюю добровільне об’єднання територіальних  громад Малошестирнянської, Нововознесенської, Новомиколаївської, Новопетрівської, Зарічненської, Іванівської сільських рад, Архангельської та Високопільської селищних рад.

 

ВИСОКОПІЛЬСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА
Херсонської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

від  25 червня 2015 року               № 57

Про ініціювання добровільного об’єднання
територіальних громад сіл та селища

Відповідно до частин 1 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 
Об’єднання громад – панацея чи ні? Друк
Вівторок, 16 червня 2015, 05:00

Обговорення об’єднання громад на підставі прийнятого Закону України набирає обертів, цікавляться люди маленьких сіл і селищ, яку їм пропонують структуру управління. А простими словами кажучи, всіх цікавить одне – чи буде краще? Маючи деяку інформацію з цього питання, бо не пропустив жодного обласного зібрання на цю тему, хочу поділитися своїми думками на прикладі своєї архангельської громади та ще існуючого Високопільського району.

Головна ідея цієї зміни – приблизити до простої людини послуги цивілізації, при цьому надавши право самій громаді заробляти достатньо грошей. Поєднати це – суперскладно. Пропонується залишити в існуючих межах всі області України (хоч виключення за Конституцією можливі) і розкласти райони в областях на територіальні громади.

 
Прийняття перспективного плану формування територій громад Друк
П'ятниця, 05 червня 2015, 20:34

Сьогодні 05 червня 2015 року на сесії Херсонської обласної ради 47 голосами з 60 присутніх прийнятий перспективний план формування територій громад Херсонської області. У Високопільському районі планом передбачено формування двох об'єднаних територіальних громад з адміністративними центрами в селі Кочубеївка та селищі Високопілля.
Однак даний план лишається планом та не виключає інших рішень громад.

 
Зустріч з громадою смт Високопілля та с. Князівка Друк
Неділя, 31 травня 2015, 06:08

Провів зустріч з громадами селища Високопілля (27 травня) та села Князівка (29 травня). Надав інформацію про принципи, алгоритм дій, гарантії держави, переваги та недоліки формування спроможних об’єднаних громад на території району згідно Закону України „Про добровільне об’єднання територіальних громад” Обговорили варіанти об’єднання з іншими громадами району, в тому числі з сусідами – з Дніпропетровської області. На жаль громаду селища представляли лише сім десятків Високопільців, небайдужих до долі селища.

З Князівцями спілкувались  про  терміни, правила та умови надання субсидій. Відповіли на запитання селян. Актуальним стає питання охорони громадського порядку, особливо у вечірній та нічний час.

Вже двічі, після спілкування з громадою села Потьомкине, приємно було чути чудові відгуки про роботу дошкільних навчальних закладів селищної ради та їх працівників. Сільські освітяни тримають марку.

29 травня також був присутній на святі "Останнього дзвоника" в Потьомкинській школі-сад. Пісні та вірші лунали на честь  випускників, вчителів та батьків. Свято вийшло по домашньому теплим та веселим. Побажав учням та вихованцям успіхів у продовженні навчання, гарного відпочинку літом.

Селищний голова Р.Застава

 
Корисні посилання на інтернет-ресурси стосовно адмінреформи Друк
П'ятниця, 29 травня 2015, 19:35

Адмінреформа в Україні – добровільна чи примусова? Європейський досвід

150 районів, 1500 громад: в Страсбурзі розкрили параметри української адмінреформи

Анатолій Ткачук: Всі погодилися з тим, що термін "район" буде змінено на "повіт"

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 4

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1660936
CьогодніCьогодні2595
ВчораВчора3949
На цьому тижніНа цьому тижні17973
У цьому місяціУ цьому місяці62591
З початкуЗ початку1660936

Besthosting